wtrysk pary bez reaktora pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Nikolaj
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 173
Rejestracja: 17/08/17, 18:38
Lokalizacja: pierścień 35120 pican
x 14

Re: pomiar, co jest nie tak. Ale ile?




przez Nikolaj » 06/11/17, 06:48

laurent.delaon napisał:Witam,
Jeśli chodzi o moje wyniki, jako jedyny, który je zrealizował, a ja to zrobiłem, nie jestem ponad nikim, ponieważ nikt nie zrobił tego sam.

cześć, wygląda na to, że nie jesteś jedyny, poza przypadkami lub legalnym „kopiowaniem” ... zobacz poniższe linki:
https://www.dynamiseur-moteur.fr/

Z poważaniem ...
0 x
Tajemnica pojawia się tylko wtedy, gdy odmawia się jej studiowania (Georges Charpak?)
Avatar de l'utilisateur
Nikolaj
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 173
Rejestracja: 17/08/17, 18:38
Lokalizacja: pierścień 35120 pican
x 14

Re:




przez Nikolaj » 06/11/17, 07:04

Andre napisał:Witam Witamy Golfobricolo < > dyskusje czasami przybierają trudny obrót, ale musisz wiedzieć, jak rozszyfrować dobre rzeczy.
W rzeczywistości wszyscy pracować nad tym samym projektem, do absorpcji pary wodnej w sposobach zmiany pojedynczy silnik
Początkowo poprawić coś to zajmuje prace montażowe, a kiedy Budynek wykonany jest skomplikowane w pierwszym, a następnie upraszcza podczas oglądania, czy to działa, jak również.
Ale powiedz sobie, że reaktor nie jest głównym problemem w tym zespole, sukces zależy od tego, co się pojawi, rodzaju pary, która się wydostaje, jak również od dozowania, zasysania w silniku ... Więc akcesoria wokół tego kawałka rury ...
Jeśli popełnił wykonany montaż akcesoriów wokół łatwo wyjmowany w celu zmiany lub dostosowania ..
To nie jest po prostu parą, bo chodzenie we mgle mielibyśmy już dawno mają długie przegląd i że samoloty będą latać w chmurach tylko wtedy, gdy będzie to zaoszczędzić im 30% paliwa.
Nie powiedział też, że obecnie przez jonizację lub w inny sposób? nie wydarzy do produkcji tego rodzaju pary, które poprawiają wydajność, obecnie pracuje ave CUN reaktor Jej celem jest poprawa, co wiesz, ale nic nie jest w kamieniu, co obejrzeć to uzyskane wyniki
Mimo to musimy uważać, by nie annocent dość dużych ilościach, 50% (jest jeszcze hommerie)
Ale na tym forum persone osiągnął takie wartości, w samochodzie .. Lub przynajmniej nie stwierdzono. Andrew


Cześć, około co wchodzi, et para (+ uciekające gazy) kto wychodziZainstalowałem szereg cyklonów powietrza wzdłuż rur wydechowych, jeden tuż przy wyjściu z silnika w tej rurze katalizatora, drugi przy wylocie, a drugi przy wyjściu z końcowego tłumika, a ja odkryli, że opary, które wychodzą, zapobiegają stagnacji wody w tych doniczkach i rurkach, ponieważ wytwarzane ciepło i szybkie wypuszczanie gazów zapobiega temu, że garnki przechowują zbyt dużo resztek wody, a część te wody / gaz są wysysane, a te wody / gazowe będą karmić trochę mojego zbiornika bełkotką wody destylowanej ... jak zasady éconokit gas (bez opłaconego promo, ale informacyjny)
https://www.google.fr/search?q=econokit ... e&ie=UTF-8
Z poważaniem ...
0 x
Tajemnica pojawia się tylko wtedy, gdy odmawia się jej studiowania (Georges Charpak?)
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: wtrysk pary bez reaktora pantone




przez Gildas » 06/11/17, 10:32

nikolaj napisał:
Jean-Do57 napisał:Witam, niektórzy z was mają chyba testowane zastrzyki wody nie przegrzane, tj. Bez reaktora pantone ogrzewanego przez wydech. Na przykład prosty barboter podłączony do przyjęcia.
Jakie są wyniki? Czy to naprawdę gorzej niż reaktora Pantone?
Ta pomoc pourait rozumieć jeżeli lepsza wydajność wynika z samej wody (absorpcja ciepła, poprawy rozprzestrzeniania się płomienia, ...) lub z podziału reakcji chemicznej (woda, pękanie paliwo, ...)
Dziękuję.


Witaj, w odpowiedzi na twoje pytania, znalazłem to:
https://www.dynamiseur-moteur.fr/
pozdrawiam, dla informacji (strona "promocja" znajduje się pod powyższymi linkami)


Witam,
Kolejny zestaw do dopingu wody z wynikami, które pomogą ... Bardzo przekonujący.
Przetestowałem na dieslu diesel bez FAP dopingu wodą (bez reaktora Pantone) i doskonały wynik:
-10% oszczędności oleju napędowego,
- Rozpuszczanie cząstek do kontroli technicznej podczas badania zanieczyszczeń (0,00 m-1). :zaszokować:
-Soft i potężny silnik ..

Cdlt
1 x
Avatar de l'utilisateur
Nikolaj
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 173
Rejestracja: 17/08/17, 18:38
Lokalizacja: pierścień 35120 pican
x 14

Re: wtrysk pary bez reaktora pantone




przez Nikolaj » 07/11/17, 18:26

Gildas pisał:
nikolaj napisał:
Jean-Do57 napisał:Witam, niektórzy z was mają chyba testowane zastrzyki wody nie przegrzane, tj. Bez reaktora pantone ogrzewanego przez wydech. Na przykład prosty barboter podłączony do przyjęcia.
Jakie są wyniki? Czy to naprawdę gorzej niż reaktora Pantone?
Ta pomoc pourait rozumieć jeżeli lepsza wydajność wynika z samej wody (absorpcja ciepła, poprawy rozprzestrzeniania się płomienia, ...) lub z podziału reakcji chemicznej (woda, pękanie paliwo, ...)
Dziękuję.


Witaj, w odpowiedzi na twoje pytania, znalazłem to:
https://www.dynamiseur-moteur.fr/
pozdrawiam, dla informacji (strona "promocja" znajduje się pod powyższymi linkami)


Witam,
Kolejny zestaw do dopingu wody z wynikami, które pomogą ... Bardzo przekonujący.
Przetestowałem na dieslu diesel bez FAP dopingu wodą (bez reaktora Pantone) i doskonały wynik:
-10% oszczędności oleju napędowego,
- Rozpuszczanie cząstek do kontroli technicznej podczas badania zanieczyszczeń (0,00 m-1). :zaszokować:
-Soft i potężny silnik .. Cdlt

Witam, czy możesz określić, skąd masz ten zestaw, czy zrobiłeś to sam? dziękuję ... serdecznie (odpowiedź w prywatnej wiadomości lub na tej stronie, jeśli jest to dozwolone?)
0 x
Tajemnica pojawia się tylko wtedy, gdy odmawia się jej studiowania (Georges Charpak?)
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: wtrysk pary bez reaktora pantone




przez Gildas » 07/11/17, 20:57

Dobry wieczór nikolaj,

W rzeczywistości zainspirował mnie ten temat dotyczący odzyskiwania ropy naftowej:
Oprawy wtrysku wody / Oczyszczenie z substancji szkodliwych i-zabezpieczenie, mądry-z silnikiem t15143.html

Mam to:
Obraz

1) Napełniłem go do połowy wodą, włożyłem do niego rurę tłoczącą (z otworem 2 do 3mm), aby stworzyć pęcherzyk wody dzięki oparom oleju pochodzącym z silnika. Aluminiowa kratka jest umieszczona w rekuperatorze, aby uniknąć rozpryskiwania, została umieszczona w rogu silnika, w tej konfiguracji została przeprowadzona kontrola zanieczyszczenia.
Nie mam obrazu tej konfiguracji.

2) Teraz jest mocowany do kolektora wydechowego i bez tłoka. conso wydaje się pozostawać w ~ 5,3L / 100km jak w przypadku 1er. Pierwotnie mój Kangoo zużywał ~ 5,8l / 100km. To jest 1,5 dci mniej niż 80 000km.


W przypadku 1er odzyskałem 2 w 3cl z olejem i zużyłem około 0,4l wody dla 1000km. Woda była prawie zimna, więc została wysłana do silnika jako aerozol (zamglony)

Teraz odzyskuję ślady oleju i konsumuję wodę 0,2 0,3L. Tam jest wysyłany w postaci pary dzięki dość płaskiemu kolektorowi, w którym znajduje się mój kolektor.

W obu przypadkach woda jest przesyłana i podgrzewana proporcjonalnie do obciążenia silnika.

Aktualna konfiguracja:
photo_2.JPG

photo_1.JPG



Cdlt
1 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: wtrysk pary bez reaktora pantone




przez Gildas » 07/11/17, 22:29

Co służyło do węża nurnikowego:

photo_1 (2) .JPG
1 x
Avatar de l'utilisateur
Nikolaj
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 173
Rejestracja: 17/08/17, 18:38
Lokalizacja: pierścień 35120 pican
x 14

Re: wtrysk pary bez reaktora pantone




przez Nikolaj » 07/11/17, 23:12

Gratulujemy i dziękujemy za ten odpowiedni i ekonomiczny montaż... do naśladowania... i adaptację z dużą dozą zdrowego rozsądku do naszych pojazdów... i pojazdów naszych przyjaciół...
1 x
Tajemnica pojawia się tylko wtedy, gdy odmawia się jej studiowania (Georges Charpak?)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135