jądro? magnetyczny czy nie ?????

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Langlais
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/04/06, 20:55
Lokalizacja: koszulka le gaudin

jądro? magnetyczny czy nie ?????




przez Langlais » 15/04/06, 17:45

Witam wszystkich, urodziłem się głupio, więc sam się informuję : Chichot:
Właśnie odkryłem system pantone. Na pierwotnym planie rdzeń jest wykonany ze stali; niektórzy umieszczają inne metale, które nie lubią ......... (okres docierania 20 mm w kierunku północ-południe)

dziękuję wszystkim i wybaczyłem moje złudzenie jestem hydraulikiem, ale to nie ja wymyśliłem ciepłą wodę
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 15/04/06, 18:33

Cześć, wszyscy urodziliśmy się głupi, nie nazywamy się Lipton, ponieważ nie mamy dużo nauki ... Musisz zadawać pytania.

W odniesieniu do magnetyzmu z eksperymentów wynika, że ​​jest to wtórny efekt działania reaktora. André sterował reaktorem z aluminiowym prętem („rdzeniem”), więc nie ma efektu magnetycznego ani magnetycznego docierania.

: Arrow: Można więc zapomnieć o włamaniu do „magnetycznego północnego południa” (w przeciwnym razie trzeba będzie wziąć pod uwagę fazy księżyca, współczynniki pływów i wiek kapitana promu skrzynkowego w starym porcie w Marsylii) : Mrgreen:
0 x
Langlais
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/04/06, 20:55
Lokalizacja: koszulka le gaudin




przez Langlais » 16/04/06, 10:48

dziękuję za twoją odpowiedź. przyjazny + :P
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/04/06, 22:53

Cześć Langlais
Wiele mówi się o montażu pantonu, ale jest on zgodny z podstawową zasadą albo pręta ze stali nierdzewnej w rurze ze stali nierdzewnej z prześwitem 1 mm + lub - nie jest blisko dziesiątej, długość wynosi od 100 mm do 200 mm w zależności od ciepła w grze.
wolimy stal nierdzewną niż stal, ponieważ nie rdzewieje, niektórzy producenci mówią o niklu, nie próbowałem czystego niklu, więc nie komentowałem. na rodzaju materiału łodygi.
Do orientacji reaktora w pierwszych rozruchach
ponieważ wiele zespołów jest pionowych, widzę, że źle ustawiam pojazd. to trochę folkloru lub opowieści o wielkich matkach
Nigdy mnie to nie obchodziło, działając w nim, prawdą jest, że system poprawia się w pierwszych godzinach pracy, po poprawie pojawiają się raczej niewielkie zmiany, które wprowadzamy temperaturę przepływu wody w reaktorze ect ..
Docieranie składa się z pewnej cienkiej warstwy tlenku lub raczej rodzaju lakieru na pręcie.

szkoda, że ​​tak prosty system, wokół jest tak wiele ceremonii tajemnic, że niektórzy utrzymują. jest trochę szarlatana i dyskredytuje tych, którzy poważnie pracują nad poprawą.
Jeśli pracujesz w hydraulice, łatwo będzie zrobić korpus reaktora, zwykle bierze 1/2 gwintowanej rury na każdym końcu i zgodnie z grubością dostosowujemy pręt do dobrych gier
1 mm z każdej strony pręta.

André
0 x
Langlais
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 13/04/06, 20:55
Lokalizacja: koszulka le gaudin




przez Langlais » 16/04/06, 23:44

właściwie jeśli zawartość garnka jest gorąca, jest to efekt energii, a nie magicznej sztuczki : Mrgreen:

dziękuję andré
Chciałem wyposażyć mój kocioł olejowy w system pantone, ale wydaje się, że sen nie jest ważny. Jestem rozczarowany :płakać:
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 123