Jak dostosować carb kosiarki CNC do GV?

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
berduLLe
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 01/05/06, 20:36
Lokalizacja: Gwadelupa

Jak dostosować carb kosiarki CNC do GV?




przez berduLLe » 20/09/09, 08:08

Bonjour à tous,

Zarejestrowany na forum od jakiegoś czasu w końcu zabrałem się za samodzielne składanie. Dzięki całej twojej pracy, w szczególności ewolucji pantone do pantone „G” i zasadzie GV, amator, którym jestem, czuje, że wyrastają mi skrzydła.

Krótka prezentacja projektu: moja rura wydechowa rozdziela się na dwie rury, a reaktor i GV zamierzam zainstalować osobno, jak najbliżej kolektora. Samochód montowany na rurze to Opel Astra F 1994D z 1.7 roku.

Moje pierwsze pytanie dotyczy zbiornika stałego poziomu: zamierzam użyć gaźnika do kosiarki Tecumseh, ponieważ walczę ze znalezieniem odpowietrznika centralnego ogrzewania (na Gwadelupie to trochę normalne : Chichot: ). Mam problem ze zrozumieniem, jakie modyfikacje wprowadzić, aby działały w prostym CNC. Czy możesz mi pomóc? załączone zdjęcie przedmiotu.

Cieszę się, że mogę do was dołączyć!

Z poważaniem,
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Jak dostosować gaźnik kosiarki CNC do GV?




przez Flytox » 20/09/09, 22:13

witaj berdulku
berdulle napisała:Moje pierwsze pytanie dotyczy zbiornika stałego poziomu: zamierzam użyć gaźnika do kosiarki Tecumseh, ponieważ walczę ze znalezieniem odpowietrznika centralnego ogrzewania (na Gwadelupie to trochę normalne : Chichot: ). Mam problem ze zrozumieniem, jakie modyfikacje wprowadzić, aby działały w prostym CNC. Czy możesz mi pomóc? załączone zdjęcie przedmiotu.


Gaźniki są zwykle wykonane z Zamac (stop cynku). Po wlaniu do niego wody (elektrolitu) powstaje bateria między znalem a mosiężnymi częściami zaworu iglicowego i innych dysz. W rezultacie rozpoczyna się niewielka elektroliza i tworzy białawy osad, który unosi się i osiada wszędzie, ostatecznie zatykając wszystko. Nie działa nawet przez tydzień.

W przypadku problemu operacyjnego należy zachować ostrożność na poziomie odpowietrzania zbiornika. W zależności od konfiguracji może być konieczne podłączenie odpowietrznika do kranu za natychmiastowym generatorem pary w celu zrównoważenia ciśnień. To wysokość wody musi aktywować pływak, a nie przeciwciśnienie.

Osobiście nigdy nie udało mi się doprowadzić tego systemu stałego poziomu do poprawnego działania i nie poleciłbym go nikomu.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
berduLLe
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 01/05/06, 20:36
Lokalizacja: Gwadelupa

Zbiornik o stałym poziomie




przez berduLLe » 21/09/09, 09:47

Dziękuję Flytox za odpowiedź.

Wolę poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej części, niż zmagać się z węglowodanami, jeśli są nieodpowiednie.
Jeśli inny system stałego poziomu nie jest bardziej odpowiedni, zorganizuję znalezienie pułapki grzewczej.

Co do zasady działania zgadzamy się, że to wysokość umieszczenia syfonu gwarantuje stały poziom w podłączonym urządzeniu (naczynie komunikacyjne, pod warunkiem zniesienia przeciwciśnienia przez spuszczanie powietrza) ?

Osobiście nigdy nie udało mi się doprowadzić tego systemu stałego poziomu do poprawnego działania i nie poleciłbym go nikomu.


To znaczy, że wybrałeś bełkotkę zamiast GVI, czy też znalazłeś inny sposób na bezpieczne karmienie GVI?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 21/09/09, 19:05

berdulle napisała:To znaczy, że wybrałeś bełkotkę zamiast GVI, czy też znalazłeś inny sposób na bezpieczne karmienie GVI?


Nie, wybrałem rozwiązanie GVI, ale dostarczane z pompką wycieraczek i zaworem iglicowym / przepływomierzem, aby ustawić żądany przepływ. Nie jest to najłatwiejsze ani najbardziej ekonomiczne, ale pozwala dopasować fryzurę...

https://www.econologie.com/forums/dopage-a-l ... t3270.html
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
berduLLe
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 01/05/06, 20:36
Lokalizacja: Gwadelupa




przez berduLLe » 24/09/09, 04:22

Oula, twój system jest zaawansowany technologicznie... Pamiętam, że już wtedy cię czytałem, ale to dla mnie za wysoko.

Więc zamierzam trzymać się mojego (stałego ;)) poziomu umiejętności i spróbować diety GVI w stylu korzeni. Najwyraźniej 306 z Cahors z powodzeniem osadza otwór wentylacyjny, taki jak CNC https://www.econologie.com/mairie-de-cahors-306-dopee-a-l-eau-dossier-technique-complet-telechargement-4128.html i to samo dla C15.

Ale brawo za to dzieło, dobrze, że są różne utwory. I dziękuję za reakcję...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 222