Mały paryżanin szuka pomocy

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35

Mały paryżanin szuka pomocy




przez Tigrouille » 12/05/09, 20:24

Witam,
To jest moja pierwsza wiadomość na temat ekonologii, już dużo podróżowałem forum, Tak naprawdę nie wiedziałem, gdzie mam pisać, więc zacząłem tutaj. Nazywam się Quentin Mieszkam w Paryżu. Chciałbym zainstalować reaktor na mojej super 5. Robię trochę mechaniki, ale moja wiedza jest dość ograniczona. Mam wiele pytań. Rozumiem tę zasadę, ale nigdy nie widziałem, żeby się odwróciła, nie jest to takie oczywiste.
Jeśli w regionie Paryża są ludzie, którzy chcą założyć małego papugę, może być naprawdę fajnie.
Z góry dziękuję i gratuluję wam za to forum wspaniały
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/05/09, 17:04

Witaj Tigrouille, witaj. Najwyraźniej zapomnieliśmy o tobie, wracam do twojego pytania. (Gdy tylko nowy, który jest w swoim pierwszym poście, nie reklamuje się, musi z niego skorzystać, ostatnio stał się rzadki :D )
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35




przez Tigrouille » 13/05/09, 18:53

Dziękujemy!
Wpisałem wczoraj całą stronę qanthomme, zbyt ekscytujący ten temat!
Mam nadzieję, że będę w stanie obejść się bez wlotu powietrza za reaktorem, ale najwyraźniej nie jest to możliwe. Wtedy zdaję sobie sprawę, że nadal fajnie byłoby zobaczyć reaktor pracujący przed modyfikacją mojego samochodu. Wreszcie mam nadzieję!
Ach tak, a potem też zastanawiam się nad polem magnetycznym, ponieważ zawsze mam przy sobie dysk twardy w plecaku i spowoduje to utratę moich danych.

Cóż, jeszcze mnie tam nie ma. Najpierw stwórz plan niezbyt gruby, a następnie zbuduj reaktor i znajdź w nim pręt. Ponadto fajnie jest mi pomóc w tym temacie na super 5 modernizowanych!
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/05/09, 22:11

Tigrouille powiedział:

Zawsze noszę ze sobą dysk twardy w plecaku, co zmarnuje moje dane.


Wydaje mi się to trochę samobójcze, ale bardziej bałbym się wstrząsów. Ogólnie rzecz biorąc, nieporęczne dane są audiowizualne, generalnie nie ma o czym płakać (cokolwiek, po Hadopi : Evil: ) dla pozostałych znajdują się klucze USB.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 13/05/09, 22:31

Cześć Tigrouille

Musisz zacząć…, łatwiej jest uzyskać komentarze konstruktora, gdy ujawnisz wybrany schemat, typ generatora pary, którego zamierzasz użyć itp.
co możesz zrobić, spawać .... itd ...
powodzenia :P
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35




przez Tigrouille » 15/05/09, 00:06

Tam jest kuchnia, której nie mogę spawać. Więc albo znajdę miłego spawacza, albo się uczę.
Jeśli chodzi o schemat, wciąż szukam. Chciałbym naprawdę zoptymalizować tę instalację. I we wszystkim, co widzę, nie możemy wyregulować wędki zgodnie z zaleceniami pana Pantone.
Jedyną rzeczą, która zwraca moją uwagę na wlot powietrza przed reaktorem, aby zoptymalizować próżnię.
W przeciwnym razie między rozpylaniem a odparowywaniem moje serce będzie waliło, oprze się ptete bardziej na oparach, pozwala to na pełne wprowadzenie spalin.
Mam na myśli, że mówię nie wiedząc, że nigdy nie widziałem, żeby to rozpadło się na youtube! lol :|
Myślę, że zacznę od znalezienia zbieracza złomu, aby go zmodyfikować, aby móc kontynuować jazdę z moim pudełkiem podczas instalacji reaktora.
Twoja rada jest mile widziana. dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 15/05/09, 13:34

Witaj tygrysie
tigrouille napisał:Tam jest kuchnia, której nie mogę spawać. Więc albo znajdę miłego spawacza, albo się uczę.

Dowiedz się, będzie ci służyć wiele i wiele razy .... i pozwoli ci rozważyć o wiele więcej wariantów, w zależności od dostępności jednego lub drugiego.

tigrouille napisał:I we wszystkim, co widzę, nie możemy wyregulować wędki zgodnie z zaleceniami pana Pantone.
Jedyną rzeczą, która zwraca moją uwagę na wlot powietrza przed reaktorem, aby zoptymalizować próżnię.

Pantomle Gilliera odnoszą znacznie większe sukcesy niż Pantome.
Są wielcy eksperymentatorzy z ekonologii, którzy przekazali, napisali, wyjaśnili i opracowali schematy znacznie więcej wiedzy i know-how, które można znaleźć w dyskursie i schemacie Pantome !!! Zapytaj dokładnie swojego problemu, będziesz miał kogoś, kto ma doświadczenie do podzielenia się z Tobą.

tigrouille napisał:Myślę, że zacznę od znalezienia zbieracza złomu, aby go zmodyfikować, aby móc kontynuować jazdę z moim pudełkiem podczas instalacji reaktora.

To dobra metoda. Możesz także odzyskać kolektor dolotowy, co może również pomóc w rozważeniu lepszych rozwiązań połączeń i dobrym zrozumieniu wymiarów.
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35




przez Tigrouille » 16/05/09, 21:19

Dziękuję za radę.

Więc zacznę spawać, ale co mi poradzisz? tańszy sprzęt do lutowania powietrznego. lol jestem zbyt skąpy :D

W przeciwnym razie upewnij się forum jest najlepszy i pozdrawiam wszystkich entuzjastów majsterkowania, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Nie mówię, że zrobię to lepiej niż wszyscy. Już próbuję robić swoje, próbując wykorzystać doświadczenia innych, aby pewnego dnia coś zmienić.

Poza tym, spacerując po stronie Pantone, natknąłem się na ten link: http://freeenergynews.com/Directory/Geet/auto_plans.htm
Najwyraźniej reaktor z bezpłatnym planem ma odpowiedni rozmiar dla samochodu. Czy ktoś wie, co sprzedaje za 250 USD? Wzrost konsumpcji wydaje mi się ogromny!
:zaszokować:
0 x
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35




przez Tigrouille » 17/05/09, 20:37

Właśnie natknąłem się na ten film, w którym sam Paul Pantone mówi, że darmowy plan, który wprowadził do sieci, jest zupełnie inny niż system stosowany w samochodach.
http://www.youtube.com/watch?v=OXrHLNRmCOk&feature=related
0 x
Tigrouille
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 12/05/09, 19:35




przez Tigrouille » 19/05/09, 22:32

Czczę, że bezużyteczne jest poruszanie się we wszystkich kierunkach, wystarczy kupić dobre plany od pana Pantone ... 250 dolarów mówi, że dostaniemy zapłatę? wtedy będziemy królami ropy naftowej !! : Evil:
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 212