Ch. Pomóż zamontować Kit Pantone na esencji R19 w PARYŻU

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
jaylem75
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/12/08, 19:47

Ch. Pomóż zamontować Kit Pantone na esencji R19 w PARYŻU




przez jaylem75 » 08/12/08, 21:15

Bonjour à tous,

Jestem w Paryżu, Porte de Versaille.

System Pantone odkryłem kilka dni temu, czytając post na stronie lexpress.fr, jeden z czytelników wspomniał o jego samochodzie 305 napędzanym silnikiem wodnym Pantone ... wiem więcej i odkryłem tę ręcznie wykonaną technologię ...

Widziałem filmy z gazety TF1, z renault 21 Nevada ... i dużo surfowałem, szukając innych informacji na temat tego procesu.

Nie wróciłbym do technologii, wiesz to tak jak ja.

Poszukuję mechanika / majsterkowicza który mógłby założyć ten "zestaw" na moje renault 19 GTS z silnikiem benzynowym 1.4 Energy, specyfikuję.

osoba ze strony quanthomme.fr odesłała mnie do forum d 'econologie.com i przeszukałem indeks pod kątem „geograficznej pomocy wzajemnej”. Jeśli piszę do Ciebie, jest to próba spotkania się z nami w jeden weekend, porozmawiania o tym zestawie i doświadczenia go .

Wysłałem tego e-maila do 5 osób, które zostawiłeś na forum, Jeśli ci przeszkadzałem, przeproś, nie o to chodzi.

Będę bardzo zainteresowany spotkaniem z ludźmi, którzy już zaadaptowali ten zestaw i mogą mi w tym pomóc w moim samochodzie.

Pozdrawiam i dobry wieczór
Mieszkam w Paryżu, niedaleko Porte de Versailles

zostaw mi pierwszy kontakt mailowy, aby przekazać mi swoje dane.
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 266