Pantone in the Landes

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
fizyczny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/07/08, 08:50

Pantone in the Landes




przez fizyczny » 26/07/08, 09:11

powitanie
Właśnie odkryłem system Pantone i chciałbym móc zacząć go instalować na bx 1.7 TD dlatego szukam kontaktów osób które już zainstalowały w okolicach Mont de Marsan lub nawet dalej
Zajmuję się odzyskiwaniem metali, więc mam dostęp do wielu części z miedzi i stali nierdzewnej w dobrej cenie...
Mam też trochę wiedzy mechanicznej.
Z góry dziękuję za wiadomości i długie życie ekonologii.
0 x
Regenwasser
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 13/07/08, 15:38




przez Regenwasser » 26/07/08, 11:39

mówisz po angielsku? lepiej oulie pantom rolki w american.
Powiedz swoim znajomym jak największej liczbie osób, że nie chcę płacić za H2 przy pompie. to jest autoprodukcja.
http://waterfuel.100free.com/car_electrolyser.html

spójrz na link, filmy na you tube;
znajdź platynę (neutralny metal), PWM (ebay), dobry słoik i zacznij, więcej ludzi będzie kręciło się tak, jakby państwo zmieniło politykę.

Silnik wodny. samokarmienie, śnisz czy co palisz za dużo chit tak ludzie mi odpowiadają gdy o tym mówię. (jak silnik wodny) wiedzą lepiej ode mnie, a jednak jeżdżę i działa.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 26/07/08, 17:09

Halo
Właśnie odkryłem system Pantone i chciałbym móc zacząć go instalować na bx 1.7 TD j



mówisz po angielsku? lepiej oulie pantom rolki w american.
Powiedz swoim znajomym jak największej liczbie osób, że nie chcę płacić za H2 przy pompie. to jest autoprodukcja.


Diesel BX 1,7 Turbo

Myślę, że pan mówi o dopingu w wodzie, a (amerykańskie wymiona) o dopingu w wodzie???

Istnieje wiele informacji na ten temat forum przejdź do wyszukiwania na wiki, aw wielu postach temat jest traktowany w chaotyczny sposób forum pytanie, odpowiedzi, a czasem zboczenie z toru..

Silnik wodny. samokarmienie, śnisz czy co palisz za dużo chit tak ludzie mi odpowiadają gdy o tym mówię. (jak silnik wodny) wiedzą lepiej ode mnie, a jednak jeżdżę i działa.


Czy możesz napisać o swojej konfiguracji? lub przynajmniej przesunąć niektóre figury przed montażem i po montażu

You tub jest czasami imponujący do oglądania, ale zrobienie wszystkiego, co widzimy na tych filmach, jest marginesem.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Pantone w Landach




przez Flytox » 26/07/08, 23:33

cześć phisim

Jesteśmy „sąsiadem” (niedaleko Bayonne).
Reszta w wiadomości prywatnej dla zainteresowanych. :P
A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 27/07/08, 01:23

: Arrow: Niezły spis à la Prévert wszystkiego, co sieć dostarcza jako informacje o generatorach wodoru...
Jest nawet utopiatech...
0 x
Vincent_des_Landes
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/07/08, 20:27




przez Vincent_des_Landes » 01/08/08, 17:12

Witam, też poznałem ostatnio ten silnik i bardzo mnie interesuje. Mieszkam 40 km od Mont de Marsan i chciałbym ci pomóc. Jeśli to Cię interesuje. Serdecznie
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129