montaż systemu Pantone na ciężarówce Mercedes 407D

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
skycowboy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/07/08, 17:41

montaż systemu Pantone na ciężarówce Mercedes 407D




przez skycowboy » 08/07/08, 17:54

Witam wszystkich
Jestem Alex z Tuluzy, mam stary model ciężarówki Mercedes 407D, którego dzisiaj prawie wstydzę się używać, ponieważ bardzo zanieczyszcza, chciałbym wiedzieć, czy byłby ktoś, kto pomógłby mi zamontować system pantone w tej ciężarówce i zobacz, co daje, może to może być przykład dla innych ...
jeśli ktoś ma ochotę wypróbować to doświadczenie, jestem gotowy, jestem trochę złota rączka, ale potrzebowałbym mentora w terenie, znam wielu ludzi z tym samym modelem ciężarówki, jeśli to działa poprawnie, dałoby pomysły, jestem pewien ...
skycowboy@hotmail.com
dziękuję
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: montaż systemu pantone na ciężarówce Mercedes 407D




przez Flytox » 08/07/08, 19:58

Cześć Skycowboy
skycowboy napisał:Chciałbym wiedzieć, czy byłby ktoś, kto pomógłby mi zamontować system pantone na tej ciężarówce i zobaczyć, co daje, może to być przykład dla innych

Jeśli przeczytałeś minimum na ten temat Gillier Pantome na ten temat forum , musisz mieć kilka pomysłów, jak to zrobić i kilka technicznych wyborów (reaktor, barbotaż, generator pary itp.). Wiele zależy od Ciebie, Twojej wiedzy, pojazdu, budżetu, czasu do wydania itp. Będzie wtedy dużo ludzi na forum gotowy ci doradzić.

skycowboy napisał:jeśli ktoś ma ochotę wypróbować to doświadczenie, jestem gotowy, jestem trochę złota rączka, ale potrzebowałbym mentora w terenie, znam wielu ludzi z tym samym modelem ciężarówki, jeśli to działa poprawnie, dałoby pomysły, jestem pewien ...

Dla wielu jest to łatwiejsze. Abyśmy mogli Ci pomóc, potrzebowalibyśmy opisu technicznego silnika, nawet zdjęć, schematu tego, co projektujesz, abyśmy mogli dokonać konstruktywnego czytania. etc ...
A + i witamy w klubie. :P
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108