Potrzebujesz pomocy i odpowiedzi w sprawie silnika pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
pataklak
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/05/08, 09:56

Potrzebujesz pomocy i odpowiedzi w sprawie silnika pantone




przez pataklak » 16/05/08, 09:42

Witam... Właśnie kupiłem sobie nowy samochód... rio 5 z 2008 r. Zastanawiałem się, czy w moim samochodzie można zamontować silnik Pantone. Dodatkowo zastanawiałem się czy to dobry pomysł skoro mam gwarancję producenta na 5 lat. Zastanawiałem się również, czy nie powoduje to problemu z ubezpieczeniem samochodu. Na koniec... chciałbym wiedzieć, czy ktoś jest w stanie to zrobić i ma do tego warunki, bo ja nie wiem, jak to zrobić. Dziękuję za pomoc

Pataclak
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 16/05/08, 14:22

0 x
Darno
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/05/08, 12:12

Re




przez Darno » 19/05/08, 14:37

Ja również zamieściłem pytanie na ten temat. forum, Otrzymałem fałszywą odpowiedź, teraz ludzie nie poświęcają zbyt wiele czasu na udzielenie odpowiedzi, jest to przyzwyczajone do wyszukiwania i schodzenia z drogi!
Zatem życzę ci powodzenia, stary!
0 x
kości
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 11/11/05, 14:28
x 8




przez kości » 19/05/08, 14:50

Zastanawiałem się czy to dobry pomysł skoro mam gwarancję producenta na 5 lat.


Wierzę, że odpowiedź kryje się w Twoim pytaniu. Byłoby szkoda, gdybyś nie miał już gwarancji producenta na zespół Pantone o niepewnych wynikach.
Co więcej, w przypadku najmniejszej poważnej usterki u ubezpieczyciela, jeśli miałby on wiedzę fachową, zrobiłby wszystko, aby nie zapłacić, wspominając o braku zgody na proces.

Odpowiedziano mi fałszywą rzeczą, teraz ludzie nie poświęcają zbyt wiele czasu na udzielenie odpowiedzi, przyzwyczaili się do wyszukiwania i schodzenia z drogi!


Wierzę, że na tej stronie jest wystarczająco dużo informacji, aby znaleźć to, czego szukasz... Po prostu zadaj sobie trud! :P
0 x
O szóstej wymierania życia na Ziemi?
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Odp.: Odp




przez Andre » 19/05/08, 22:28

Halo
darno napisał:Ja również zamieściłem pytanie na ten temat. forum, Otrzymałem fałszywą odpowiedź, teraz ludzie nie poświęcają zbyt wiele czasu na udzielenie odpowiedzi, jest to przyzwyczajone do wyszukiwania i schodzenia z drogi!
Zatem życzę ci powodzenia, stary!


Wydaje mi się, że tutoriali, planów z wymiarami i objaśnieniami jest wystarczająco dużo forum do wykonania zestawu do dopingu wodnego.


Witam... Właśnie kupiłem sobie nowy samochód... rio 5 z 2008 r. Zastanawiałem się, czy w moim samochodzie można zamontować silnik Pantone. Dodatkowo zastanawiałem się czy to dobry pomysł skoro mam gwarancję producenta na 5 lat. Zastanawiałem się również, czy nie powoduje to problemu z ubezpieczeniem samochodu. Na koniec... chciałbym wiedzieć, czy ktoś jest w stanie to zrobić i ma do tego warunki, bo ja nie wiem, jak to zrobić. Dziękuję za pomoc


Na początku jak facet opowiada o nowym samochodzie, gwarancji, legalności, ubezpieczeniu...
Nie jestem skłonny doradzać mu, żeby tego nie dotykał. poza tym jak nie jest wyposażony lub zużyty to trzeba często otwierać maskę..


André
0 x
Avatar de l'utilisateur
denis.m21
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/05/08, 23:42
Lokalizacja: Dijon




przez denis.m21 » 23/05/08, 09:27

Co jeszcze odpowiedzieć?
Nie jestem pewien, czy ten pan zadał prawdziwe pytanie.
Chyba chciał po prostu zareagować. : Evil:
0 x
Czy w Dijon lub zasiłku istnieje grupa Pantone?

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 128