Panton 31

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Ozyrys
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 13/12/07, 23:54

Panton 31




przez Ozyrys » 11/01/08, 00:12

Witam wszystkich

To jest mój pierwszy post na econologie.com (po pierwsze, zdejmuję kapelusz Christophe, bo na tej stronie nie wiem, czy jesteś sam, żeby to wszystko zarządzać, ale jest to prawdziwa kopalnia złota dla ekonologów )
W tym czasie poznałem proces Pantone w 2005 r. (Podczas stażu pod koniec studiów) na stronie Quanthomme, który był interesujący i obiecujący, ale nie znalazłem czasu na jego pogłębienie.
Ale od września 2007 roku zanurzyłem się w nim i spędziłem godziny czytając forum , wiki-pantone w teoriach autorskich ...

Podsumowując, szukam ludzi w Tuluzie (skąd pochodzę) i w regionie, którzy chcą rozpocząć praktykę (lub już rozpoczęli), w szczególności zaczynając od gilliera Pantone:

MOJE ŚRODKI: diesel 9 R89 jako obiekt eksperymentów, szczególnie brakuje mi narzędzi do spawania.

Szukam też osób, które już "spantonizowały" lub "GP-izowały" silnik działający na ewentualne demo.
Uff !!!
tutaj, byłem trochę długi, ale myślę, że było to konieczne dla mojego pierwszego postu.

Do zobaczenia wkrótce, mam nadzieję....aquib1@caramail.com
0 x
„Kiedy mężczyzna strzelił ostatni
drzewo, złapał ostatnią rybę, zanieczyszczone
ostatnia rzeka, to pójdzie
pamiętaj, że nie można jeść pieniędzy ”.
Przysłowie indiańskie
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 229