Amerykańska wersja pantone PICC

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Gilgamesz
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 144
Rejestracja: 11/07/07, 19:51

Amerykańska wersja pantone PICC




przez Gilgamesz » 28/07/07, 19:26

0 x
nie ma absolutnej prawdy w sferze zjawisk

Gilgamesz
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 28/07/07, 22:34

logika:

1) Pantone jest amerykański!

2) mają jeszcze więcej do zyskania od nas (przynajmniej jeśli płacą za benzynę tyle samo co my) :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 30/07/07, 10:45

Tak, miałem to powiedzieć

Nie oglądałem wszystkiego, ale pierwszy filmik z ketchupem i różnymi sosami wprawia mnie w zakłopotanie

a wtedy brodaty facet nie pożyje długo, oddychając czymś takim : Chichot:

Pytanie: czy zużywają cały zbiornik, czy tylko węglowodory ulatniające się w wyniku bulgotania?

WOW! :D Właśnie zobaczyłem drugą, super magiczne gwiazdki i HOP! plazma wychodzi z reaktora!! i nawet na filmach zaczyna być zimno!!
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Gilgamesz
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 144
Rejestracja: 11/07/07, 19:51




przez Gilgamesz » 30/07/07, 15:24

Wiem, że Pantone jest amerykański, ale nie spodziewałem się tego typu kontynuacji, ponieważ system Pantone nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem w USA. To prawda, że ​​na filmie są bardzo żałośni i też się zastanawiam, czy ich system jest aż tak fantastyczny i na pewno musimy mieć pewne zastrzeżenia. Próbują wypuścić na rynek zestaw do samochodów z wtryskiem benzyny z oddzielną jednostką wtryskową dla Pantone. na razie im się to nie udało i na czas oczekiwania oferują zestaw z wodorem.. Brodaty to Denis Lee, został już potępiony jako Pantone - ale nie wiem, na ile sprawiedliwy jest klaunem i czy mówi poważnie . Na jednym z filmów zasilają reaktor bezpośrednio paliwem ciekłym i wodą – to też wydaje mi się dziwne.
0 x
nie ma absolutnej prawdy w sferze zjawisk



Gilgamesz
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 28/08/07, 06:02

Halo

Do barbotera można wlać wszystko, od moczu, przez piasek, po wino, pod warunkiem, że doleje się benzyny, będzie to działać, ale w żaden sposób nie dowodzi to, że jest to ekonomiczne.
drugi test pokazuje, że mały silnik zużywa dużo wody w stosunku do benzyny, mały silnik ją wypije, ale ze szkodą dla wydajności, jest pewna ilość wody, która sprawia, że ​​jest wydajny, a to bardzo mało, szczególnie przez kosiarkę gaźnik
Za dużo wody powoduje wypadanie zapłonu
Chociaż układ reaktora jest interesujący pod względem wznoszenia, opóźnia duże spadki, jeśli ssanie nie jest zbyt duże.
Uważam, że zaczyna się całkiem nieźle, pociągnięcie liny, chyba że podgrzał go przed filmem (zainstalowałem silnik elektryczny o mocy 1/2 KM, aby uruchomić mój mały silnik)
ostatni montaż w aucie to jest daleko pod autem, więc długi przewód zasilający gaźnik i wchodzi do filtra powietrza dużego silnika, małe ssanie poniżej 100kmh..
Mają one tę zaletę, że promują system, ale trochę teatralnie, i wiele teorii plazmowych itp., które nie zostały do ​​tej pory udowodnione.. bardzo mało na dopingu samą wodą?
André
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114