Doping wody Vulcano od pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
tonionitro
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 25/07/07, 21:10

Doping wody Vulcano od pantone




przez tonionitro » 25/07/07, 21:16

Wiadomość reklamowa usunięta
Ostatnio edytowane przez tonionitro 26 / 07 / 07, 17: 23, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 25/07/07, 21:42

Och, ten paskudny SPAM!

Nowy system, który uwielbiam... Vulcano to domieszka wody Pantone. Trochę uczciwości intelektualnej nie zaszkodzi...

Dowód na zdjęciach:

Obraz

Kiedy zrozumiemy, że w jedności jest siła, będziemy w stanie naprawdę sprawić, że wszystko się wydarzy…

W przeciwnym razie niezłe wyjaśnienia:

Vulcano wykorzystuje wodę, powietrze i ciepło resztkowe z silnika jako namacalną energię i wymaga kontaktu z materiałami
metaliczny.

Urządzenie to, wykorzystując dźwięk i rezonans, pozwala wodzie i powietrzu wytworzyć gaz lepiej znany jako sonoluminescencja. Sprzyja to rozwojowi przesłanki gazu jonowego.

Gaz jonowy poddany obróbce endotermicznej i magnetycznej w połączeniu z efektem Venturiego przekształca się w znacznie bardziej płynny gaz, który zasila silnik, umożliwiając w ten sposób uzyskanie optymalnej wydajności.


To normalne, że po takich stwierdzeniach wydajemy się naukowcom na charlotki… ponieważ przefabrowaliście nasze dokumenty i przechodzicie od stanu warunkowego do twierdzącego! : Evil:

Brawo, naprawdę... dziękuję w każdym razie, nieźle się uśmiałem... (w każdym razie 1/2 żółtego)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 08/09/07, 22:37

: Mrgreen: Jest na tym samym poziomie, co reklamy produktów kosmetycznych, takich jak endogenne DNA bioroślin z koenzymem kul : Lol:

Odrobina naukowego słownictwa powinna zostać wykorzystana po prostu do pojawienia się w (niepantonizowanych) wyszukiwarkach.

Krótko mówiąc, gdyby Pantone nie był nic wart, nie byłby kopiowany, odzyskiwany ani opatentowany przez producenta samochodów (bez błędu)…

Jak już mówiłem od jakiegoś czasu, Pantone jest radykalny 8) !
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 119