Podsumowanie wyników

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

Podsumowanie wyników




przez słoń » 24/04/07, 03:22

Cóż, stwierdzam, że zaczynamy się gubić w tych wszystkich testach różnych pantonizerów.
Jeśli chcesz, możesz to założyć forum podsumowanie Twoich pozytywnych wyników Pantone i GV wraz z typem pojazdu, aby czytelnik mógł łatwiej zorientować się w jednym lub drugim forum łatwiej.
Tak więc bardzo krótkie wyniki, styl:

pseudo, pojazd, taki silnik taki rocznik, oryginalne conso, wynik uzyskany.

i nic więcej, tak że konsultacje z forum być bardzo szybkim

Wielkie dzięki dla wszystkich.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 24/04/07, 13:22

czytam cię! :P
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 24/04/07, 21:19

tak, cofam kolejkę, bo najwyraźniej to nie sprawia, że ​​tłumy uciekają…
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/04/07, 23:00

Cóż, wszystkie prośby tego rodzaju (w tym moje) nigdy tak naprawdę nie zakończyły się sukcesem… nie wiem pkoi…

Ale pkoi, słoniu, czy nie zrobiłbyś sobie czegoś w rodzaju syntezy testów podanych na forums a na kwantomie? : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 24/04/07, 23:17

OK, chodź, pozwól mi zacząć.

Zmontowałem 2 pantony, stalowy i mosiężny, .... które nadal leżą na moim stole warsztatowym :? Szybko poddałem się wobec trudności napotykanych przez eksperymentatorów, których czytałem i małej teorii na ten temat, a także z powodu braku dostępnego czasu.

Planowałem zamontować jeden na mojej kosiarce, a po zobaczeniu, jak działa na silniku odzyskowym, szybko zrozumiałem, że większość tych zespołów działała z oparami benzyny (bełkot był używany tylko do rafinacji zupy)

zastrzyk wody znany w branży od dawna, przestałem się nim interesować.

Nieliczne tak zwane „funkcjonalne” zespoły są przypadkowe: obecna forma pantone nie jest wystarczająco osiągnięta

A jeśli nie biorę udziału w przygodzie, uznaję zasługę, zwłaszcza jeśli to zgromadzenie pewnego dnia zacznie działać.

Proszę bardzo.
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/04/07, 23:20

Capt_Maloche napisał:Nieliczne tak zwane „funkcjonalne” zespoły są przypadkowe: obecna forma pantone nie jest wystarczająco osiągnięta


Cieszę się, że to mówisz, ale na szczęście nie wszyscy myślą tak jak ty, w przeciwnym razie nie bylibyśmy daleko od jaskiniowca... : Oops:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 24/04/07, 23:28

Christophe napisał:Cieszę się, że to mówisz, ale na szczęście nie wszyscy myślą tak jak ty, w przeciwnym razie nie bylibyśmy daleko od jaskiniowca... : Oops:


Miało to przyspieszyć schmilblick

mogłeś zacytować: : Arrowd: :
A jeśli nie biorę udziału w przygodzie, uznaję zasługę, zwłaszcza jeśli to zgromadzenie pewnego dnia zacznie działać.
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 24/04/07, 23:38

Cóż, jeśli chcesz, żeby to się rozwijało, schimillililibililick... pomóż słoniowi zrobić syntezę :D : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 25/04/07, 08:10

Christopher powiedział:

Cóż, wszystkie prośby tego rodzaju (w tym moje) nigdy tak naprawdę nie zakończyły się sukcesem… nie wiem pkoi…

Ale pkoi, słoniu, czy nie zrobiłbyś sobie czegoś w rodzaju syntezy testów podanych na forums a na kwantomie? pomysł


No właśnie, to tak, żeby nie musieć czytać wszystkiego forums:zajęłoby mi to trzy miesiące!
to powiedziawszy, zrozumiałem: jeśli dojdziemy do nadmuchania forums z refleksjami, które nie mają nic wspólnego, staje się nieczytelne.
co mam zamiar zrobić, to spróbować wysłać wiadomość prywatną do wszystkich, którzy opublikowali doświadczenia, a następnie opublikować je.

Christophe, możesz zamknąć?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Podsumowanie wyników




przez Flytox » 25/04/07, 18:24

Bonjour à tous

Słoń napisał:Cóż, stwierdzam, że zaczynamy się gubić w tych wszystkich testach różnych pantonizerów.
Jeśli chcesz, możesz to założyć forum podsumowanie Twoich pozytywnych wyników Pantone i GV wraz z typem pojazdu, aby czytelnik mógł łatwiej zorientować się w jednym lub drugim forum łatwiej.
Tak więc bardzo krótkie wyniki, styl:

pseudo, pojazd, taki silnik taki rocznik, oryginalne conso, wynik uzyskany.

i nic więcej, tak że konsultacje z forum być bardzo szybkim

Wielkie dzięki dla wszystkich.


Umieść dane, skwantyfikowane wyniki Ok.
Ale proszę również dodać mały schemat. Niektórzy zrobili to bardzo dobrze.

Przyznam, że trudno mi zrozumieć, widząc niektóre zdjęcia tego, co faktycznie zrobił jej projektant. Zna swój silnik na pamięć i rozpoznaje wszystkie organy na pierwszy rzut oka.

Widzę plątaninę rur, która pozostawia mnie ze zbyt wieloma założeniami… Przez większość czasu widzimy tylko jeden koniec rury, a drugiego nie.

Wkładem każdego eksperymentatora w rozwój schimmmblibilik może być dokonanie małej syntezy jego pracy, tych, które uważa on za interesujące do podzielenia się. (Dobry i zły zawiera dobre informacje)

Raz w roku ? Nie wiem, nie chodzi też o to, żeby się nudzić… zamiast pracować nad silnikiem.
Zawsze brakuje mi kilku godzin w ciągu dnia...


Econologiquement twoje.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 88