Unite: Quebec

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
jimmorock
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 21/09/05, 20:09
Lokalizacja: Quebec, Kanada

Unite: Quebec




przez jimmorock » 21/09/05, 20:16

cześć, jestem z Sherbrooke, pracuję nad uruchomieniem silnika wodorowego od 2 lat, ale tak naprawdę nie odniosłem większego sukcesu niż inni, z którymi rozmawiałem

Bardzo chciałbym zobaczyć, jak mój własny silnik Pantone się zmaterializował, do końca tygodnia powinienem mieć działający silnik Hondy Pantone do kosiarki (ale to tylko życzenie, jeszcze nic konkretnego)

Jestem pewien, że kilku osobom w Quebecu musiało się udać i chciałbym poznać odpowiedzi na pytania dotyczące systemu,

Pracuję w salonie i mam do dyspozycji kilka elementów, które na pewno niektórym by się przydały, wśród znajomych mam też kilku mechaników, więc jest sposób na zrobienie „patentów” raczej ulotek….
0 x
Darmowa energia, planeta się kręci, wieje wiatr, to wszystko ....
Eg
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/04/06, 05:16
Lokalizacja: Longueuil, Quebec

Przybysz




przez Eg » 22/04/06, 05:51

Bonjour à tous,

Właśnie dzisiaj odkryłem tę stronę, a ponieważ moja mała Mazda Precidia ma silnik V6, który jest zbyt chciwy, a przez to zanieczyszcza środowisko, pomysł Pantone wydaje mi się kuszący. Ale podobnie jak św. Tomasz chciałbym najpierw zobaczyć, jak to działa przede mną, zanim rozważę modyfikację mojego czołgu.
Poza tym w 2 głowach zawsze jest więcej pomysłów niż w 1 :D
0 x
Proboszcz Charles Olivier
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/01/08, 19:43
Lokalizacja: Montréal




przez Proboszcz Charles Olivier » 02/01/08, 20:12

Czy Twoje projekty postępują?

jestem na pierwszych krokach. Ale mam nadzieję.
0 x
Policjant
Montréal
Daniel895
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 10/05/08, 13:44

moje początki




przez Daniel895 » 10/05/08, 13:58

Witam,

Jestem z Bécancour i właśnie dowiedziałem się, co to jest. Jestem zainteresowany.
Czy twoje plany się powiodły?
0 x
dziadek
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 03/10/09, 23:04

Projekt reaktora Pantone na 4x4




przez dziadek » 03/10/09, 23:15

Jak postępują poszczególne projekty?

Chciałbym zamontować reaktor Pantone na 4x4 i przetestować go po obu Amerykach (północ i południe).

Przede wszystkim chciałbym się upewnić, że to działa: czy ktoś ma działający model, który mógłbym zobaczyć w Quebecu?

Wtedy potrzebowałbym pomocy, żeby to zrobić. Ktokolwiek zainteresowany? Jestem w Montrealu.

Dzięki,

Pascal
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Re: Projekt reaktora Pantone na 4x4




przez Andre » 04/10/09, 02:51

Halo
pgranpre napisała:Jak postępują poszczególne projekty?

Chciałbym zamontować reaktor Pantone na 4x4 i przetestować go po obu Amerykach (północ i południe).

Przede wszystkim chciałbym się upewnić, że to działa: czy ktoś ma działający model, który mógłbym zobaczyć w Quebecu?

Wtedy potrzebowałbym pomocy, żeby to zrobić. Ktokolwiek zainteresowany? Jestem w Montrealu.

Dzięki,

Pascal


Halo
Zjazd do Sorel zrobimy sobie krótką wycieczkę nad Lac à la Tortue od pełnego do pełnego i wtedy policzymy (chociaż temperatura zaczyna spadać to osiągi są słabsze niż w czerwcu, ale 2 godziny jazdy dają pogląd)

André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 111