Silnik Pantone w regionie Great East

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
fclergue
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 19/10/05, 11:33

Silnik Pantone w regionie Great East




przez fclergue » 20/10/05, 12:02

Odpowiedź na Bham,
Jestem na Nancy przez 6 miesięcy,
Zamierzam wykonać adaptację pantone na 4L, musi przejść CT pod koniec stycznia.
Muszę spotkać ludzi, którzy mają doświadczenie.
Czy mogę spędzić tydzień na dyskusji, zobaczeniu i zrozumieniu (jest coś do zrozumienia !!)
Do zobaczenia wkrótce François
0 x
przeznaczenie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/12/05, 14:26




przez przeznaczenie » 05/12/05, 14:32

Witam,

Jestem w pobliżu Thionville i coraz bardziej interesuje mnie realizacja reaktora, mam nadzieję poznać innych ludzi z doświadczeniem lub bez, aby wspólnie zrealizować ten projekt.
Jedność to siła, do zobaczenia wkrótce!
0 x
patrick88
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/12/05, 11:45




przez patrick88 » 28/12/05, 11:50

powitanie

Jestem w regionie Thillot, w Wogezach, a przed systemem „panthone” znajdujemy się kilku „sceptyków”, niektórzy z nas podejmą działania (zakup używanych 4-suwowych silników benzynowych do montażu system) więcej informacji, gdy tylko się „przekręci” :? kamera kręci się z niecierpliwości ...

bon

@+

Patrick
0 x
ironnix
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/03/06, 15:16
Lokalizacja: Alzacja

kontakt pantone w Alzacji




przez ironnix » 05/03/06, 15:21

Cześć wszystkim,

Jestem uczniem w klasie przygotowawczej.

Interesuje mnie silnik pantone w ramach mojego TIPE, więc chciałem wiedzieć, czy znasz ludzi, którzy już wyprodukowali taki silnik i z którymi będę mógł zobaczyć (wokół Strasburga).

dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
vttdechaine
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 162
Rejestracja: 23/03/06, 16:01
Lokalizacja: Wschodniej Francji, niedaleko Szwajcarii




przez vttdechaine » 24/03/06, 12:00

Cześć wszystkim,

Jestem w Besançon. Dobra kultura techniczna i jestem związany z członkiem mojej bliskiej rodziny, aby stworzyć Pantone. Szukam ludzi z niewielkim doświadczeniem w tej dziedzinie, aby pomóc mi zioło.

Dziękuję i @ +
0 x
Marty
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 22/05/06, 18:18

Tak długo jak się sygnalizuję.

Obecnie jestem w sektorze Metz-Saarbrucken.

Nie planuję zrobić pantone, ale nie będę uczestniczył w nim.

Kompetencje: przede wszystkim teoretyczne, niepraktyczne, ale wszystkiego można się nauczyć.
Moje pudełko ma spawaczy i młodych ludzi, którzy trenują swoje techniki i jeśli to konieczne, widzę, czy możemy coś zrobić.
0 x
touf
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 05/01/06, 10:15

Montaż Pantone wokół Nancy




przez touf » 22/05/07, 17:25

Witam wszystkich, mam na imię Alex, mieszkam w Metz i w zeszłym roku wróciłem na wschód po dwóch i pół roku spędzonych w Bretanii, gdzie dzięki Patrickowi i Brigitte Baronnet mogłem odkryć technikę Pantone gdzie spotkałem Kevina, którego niektórzy mogą znać

Przeprowadziłem już montaż pantone, w szczególności na benzynie LPG R21 z dobrymi wynikami zużycia, ale pewne obawy na poziomie przepisów zacząłem wyposażać benzynę 205, ale ta zwróciła duszę przed montażem.

Niedawno właśnie wyposażyłem C15 w centrum techniczne ratusza z dobrymi wynikami ponad 82% usuwania zanieczyszczeń (po zaledwie stu kilometrach docierania) i czekamy na wyniki zużycia.

Wkrótce wyposażę silnik Diesla 205 mojego przyjaciela i szafran z olejem napędowym, kiedy go odzyskam (uszczelka głowicy na 350 000 km jest trochę normalna).

Jestem gotów wymienić wszystkie informacje, które posiadam i jestem gotowy pomóc wszystkim osobom, które chcą montować.

Oto moje dane

Alexandre GREGOIRE
alexandregregoire@yahoo.fr
06 71 22 54 29 jeśli nie odpowiada, nie wahaj się zostawić wiadomości
0 x
MasterPates
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 30/04/08, 22:41
Lokalizacja: handel 55




przez MasterPates » 30/04/08, 22:45

Witam wszystkich,

Od pewnego czasu interesuję się silnikiem Pantone. Mam mini Austin, który właśnie przywracam, chciałbym skorzystać z tego, jeśli silnik zostanie zdemontowany w celu włączenia pantonu lub dopingu wodnego, w zależności od tego, jak go nazwiesz.

Zrozumiałem tę zasadę po przeprowadzeniu pewnych badań, ale niektóre procedury są nadal dla mnie niejasne.

Chciałbym spotkać kogoś w regionie, który wyprodukował lub chce zrobić pantone na swoim pojeździe, aby pomagać sobie nawzajem i uczyć się bardziej konkretnie niż na planach.

tutaj mam mój msn promptteur@hotmail.com

jeśli ktoś jest zainteresowany, do zobaczenia wkrótce.
0 x
Jean-Do57
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 49
Rejestracja: 25/11/04, 20:32
Lokalizacja: Metz (57)
x 1




przez Jean-Do57 » 29/06/08, 15:33

Bonjour à tous,

Jestem Jean-Dominique, student inżynierii w Metz, dobra znajomość systemu Pantone i wiele pomysłów na to, jak to działa, ale nadal nie mam żadnych poprawek.

Jeśli pochodzisz z tego obszaru, nie wahaj się ze mną skontaktować i porozmawiać razem z Pantone.

@+
Jean-Do
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 29/06/08, 20:01

Halo
Jean-Do57 napisał:Bonjour à tous,

Jestem Jean-Dominique, student inżynierii w Metz, dobra znajomość systemu Pantone i wiele pomysłów na to, jak to działa, ale nadal nie mam żadnych poprawek.

Jeśli pochodzisz z tego obszaru, nie wahaj się ze mną skontaktować i porozmawiać razem z Pantone.

@+
Jean-Do


Metz, zaledwie 20 km od Rombas, Vitry, czy masz jakieś wieści na temat zgromadzeń miejskich? jak użytkownicy tych pojazdów widzą poprawę wydajności w miarę upływu czasu?


André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150