Generatory 100% Pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
mistrzem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 37
Rejestracja: 29/12/04, 08:41

Generatory 100% Pantone




przez mistrzem » 22/01/07, 14:41

bonjour,

tutaj jest link do generatora wideo

świetnie to działa
kolejny test z paliwem a potem z olejem.

do zobaczenia wkrótce.

http://video.google.fr/videoplay?docid=529525505842481573&pr=goog-sl
0 x
mistrzem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 37
Rejestracja: 29/12/04, 08:41




przez mistrzem » 30/01/07, 13:56

bonjour,

zrobiliśmy testy z olejem napędowym

jakiś obrazek
Obraz
Obraz

Czekaliśmy 10 minut, zanim włączyliśmy olej napędowy. Gorzej działa po otwarciu zaworu diesla i trudniej go zamontować na wieży. Co prawda nie dymi, ale w wydechu czuć niespaloną benzynę, ale diesla nie ma.
Nie udało nam się uruchomić go na czystym oleju napędowym.

Zrobimy test z dieslem w największym bubblerze.

wideo online już wkrótce
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 30/01/07, 14:02

mistrz napisał:Nie udało nam się uruchomić go na czystym oleju napędowym.


Z bełkotką to normalne… GO prawie nie jest lotne… Musisz użyć gaźnika lub wtryskiwacza, jeśli chcesz, aby działał na 100% GO… bardzo gorący reaktor jest możliwy… .
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/01/07, 14:14

świetnie, ale naprawdę interesujące byłoby określenie:

obciążenie (500W wydaje mi się minimum)

zużycie benzyny, za czystą benzynę i pantone
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 30/01/07, 14:35

Witam,

Czy jest schemat i/lub zdjęcia systemu pantone zamontowanego na tym generatorze?

może mnie to zainteresuje bo planuję kupić taki na zapas na wypadek "atomowej" przerwy w dostawie prądu...... : Mrgreen: : Lol:

Którą markę i który model kupić, co z łatwością pozwala na dostosowanie pantone?

Czy możemy znaleźć dobre możliwości?

Z góry dziękuję.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 30/01/07, 16:46

Witam,
Jeśli chcesz jeździć z 100% pantonowym olejem napędowym, najprostszym jest mały gaźnik,
Teraz, jeśli chcesz chodzić z olejem napędowym lub innym ciężkim płynem, potrzebujesz metalowego bełkotu, a ciecz musi być podgrzana do temperatury bliskiej wrzenia, ta zasada dotyczy wszystkich płynów w bełkotce, dlatego kiedy ktoś mi mówi, że on zmieszałem wodę, olej i benzynę w bełkotce i że (praca nr 1) tak to działa na pokaz, ale trzeba iść dalej. Zjadamy to, co najpierw wyparuje, potem musimy podgrzać bełkotkę i dalej konsumujemy wszystko, co da się odparować, potem musimy opróżnić dno destylatora.

Do funkcjonalnego generatora potrzeba czegoś prostszego niż bełkotka, mały gaźnik, który oddycha przez otwór o średnicy od 3 do 4 mm iw zależności od paliwa, benzyny, alkoholu lub oleju opałowego, zapewnia przedsionek do ogrzewania. z gaźnika.
W oleju pręt musi mieć długość od 250 do 300 mm.
Długość wędki nie ma nic wspólnego z bokiem (magnes dostrojony do ezoterycznej częstotliwości itp.). Jest to po prostu kwestia ciepła, dzięki czemu mikrokrople docierają w dobrym stanie na koniec wędki, w gorące źródło.
przedsionek ma zapobiegać wysyłaniu cieczy na łodygę.

André
0 x
mistrzem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 37
Rejestracja: 29/12/04, 08:41




przez mistrzem » 30/01/07, 19:03

bonjour,

więc najszybszym sposobem jest zamontowanie gaźnika. W takim przypadku, jak należy wykonać podgrzewanie na wylocie węglowodanów?

a jeśli chcesz bełkotkę, potrzebujesz metalowego zbiornika i podwójnego dna, aby móc podgrzać paliwo.

do jakiej temperatury podgrzać paliwo?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/01/07, 19:42

jean63 napisał:Którą markę i który model kupić, co z łatwością pozwala na dostosowanie pantone?

Czy możemy znaleźć dobre możliwości?


ile mocy i ile godzin rocznego użytkowania?

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 30/01/07, 19:51

Witam,

W pobliżu punktu wrzenia powinien zacząć wydzielać trochę białego dymu, resztę zrobią pęcherzyki powietrza,
Ogrzewać gazami spalinowymi. Nie mierzyłem ale powyżej 100C.
Metoda małego gaźnika rozruch jest prosty wystarczy odpalić na benzynie i bez zatrzymywania silnika przejść na olej, ponadto można łatwo dozować bogactwo, jeśli reaktor jest gorący nawet silnik zatrzymać na minutę, ponownie uruchamia się na oleju
Z bełkotką, gdy dochodzi do dna oleju, silnik ma trudności z utrzymaniem pracy, podczas gdy z gaźnikiem ciężkie części przechodzą przez tłoczysko do silnika. Kiedy przychodzi czas na obliczenia i testy zużycia paliwa, wszystkie zużyta ciecz reprezentuje dokładnie wynik.

Nawet w przypadku benzyny bubbler zużywa najwięcej benzyny, reszta na dole nie przechodzi do silnika, wygląda jak stara benzyna w zbiorniku,
z tego powodu robiąc demonstrację z pantonem z bełkotką i gaźnikiem jest niewielka różnica w tym, co wychodzi z wydechu, z olejem opałowym gaźnika panton jest zapach nowoczesnego silnika diesla, z bardzo wodą, prawie pachnie bardziej.

W przypadku ZAC znasz silnik Lambardini 5 LD-825-2
Tłok o skoku 100 mm 105 mm olej napędowy 2-cylindrowy chłodzony powietrzem Składam jeden do generatora diesla (jest zbudowany solidnie jak ciężarówka)

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/01/07, 20:00

Andre napisał:W przypadku ZAC znasz silnik Lambardini 5 LD-825-2
Tłok o skoku 100 mm 105 mm olej napędowy 2-cylindrowy chłodzony powietrzem Składam jeden do generatora diesla (jest zbudowany solidnie jak ciężarówka)

André


powitanie

nie, nie wiem, ale jeśli jest w V, wygląda bardzo jak bernardyn.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 253