podstawowe i tworzą refleksje!

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Soland
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/11/04, 22:36

podstawowe i tworzą refleksje!




przez Soland » 24/11/04, 22:55

Drodzy przyjaciele,

Wydaje mi się, że przeczytałem całą stronę Quanthome i to forum;
Pomimo zmęczenia, późnej godziny i masy pracy, która na mnie czeka (nie wspominając o tym, że muszę wstać jutro rano ...) nie mogę się powstrzymać przed przekazaniem wam moich bezpośrednich refleksji: odwagi i cierpliwości: czytajcie dobrze, aż na końcu i powiedz mi, czy się mylę!

1 / Uważam, że mężczyzna jest naprawdę w pełni człowiekiem tylko wtedy, gdy jest trzymany w ręku i pozostaje aktorem swego przeznaczenia:
w ten sposób człowiek, który produkuje i gotuje swoje jedzenie, jest w stanie się ogrzać, zaprojektować i zbudować swój dom itd.… jest człowiekiem „kompletnym”: niestety, zapoczątkowana dekady decerebracji sprawiła, że ​​nie jesteśmy w stanie było jednak powszechne nie tak dawno temu!
JEŚLI JUTRO EDF WYCIĄGA SOK? JEŚLI W 40 NIE MA WIĘCEJ ropy naftowej, jeśli będziemy nadal opuszczać planetę: jak się ogrzamy, ruszymy ... czy będziemy jeść?
Wnioski:
> musisz przejąć kontrolę i przynajmniej zrobić poważną dokumentację, aby wybrać najlepsze (lub mniej złe) opcje!

> dla tych, którzy niechętnie robią to samemu, tych niezdolnych do technologii, mniej utalentowanych lub czysto obecnych intelektualistów, należy znaleźć rozwiązanie, które jest rozwiązaniem dla zwierzęcia społecznego, jakim jest człowiek: wymiana: nie wiem, gdzie nie chcę upiec chleba: wymieniam się z tym, kto go upiecze!

2 / Konkretnie:
Projektowanie spółdzielni i / lub lokalnych stowarzyszeń, w których niektóre poświęcają swój czas i umiejętności, a inne ... coś innego lub pieniądze
> RD
> budowa prototypów
> poprawa
> konserwacja

3 / Technicznie:
> sparuj pantone z HBV i wszystkim, maksimum w organicznych

4 / osobiście,
> Mam miejsce, w którym mogę łączyć ludzi
> Mam pomysł, aby dotrzeć do i zgrupować członków „spółdzielni ekologicznych”, producentów ekologicznych i wszystkich innych zainteresowanych stron
> konferencje wyjaśniające „koszt własny”
> propozycja przyłączenia się do współpracy eksperymentalnej, produkcyjnej i konserwacyjnej
> zgromadzenie "statutów tych struktur (z wykształcenia jestem prawnikiem)
> Pomieszczenia i narzędzia do eksperymentów i produkcji

5 / Robię to tylko wtedy, gdy szybko osiągniemy krytyczną wielkość członków i to samo na poziomie aRD i produkcji

Nie!

Dostępne,

szczerze

François 06 11 43 05 31
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 173