Pomóż dla wody dopingować mój silnik

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Tabasco
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 01/12/17, 12:41

Pomóż dla wody dopingować mój silnik




przez Tabasco » 01/12/17, 13:10

Bonjour à tous,

Nazywam się Kévin, mam 30 lat i od niedawna interesuję się systemami dopingu wody w silnikach. Chciałbym wyposażyć swoje auto w któryś z tych systemów, ale przyznam, że kompletnie się gubię w natłoku informacji, które można znaleźć...
Nie jestem ekspertem w mechanice, ale hej, mam trochę podstaw :). Nie umiem spawać, ale umiem robić piwo :P
Mój samochód to Audi 80 1.9TDI, które zbliża się do 300 000 km. Mieszkam w Tuluzie i fajnie byłoby móc o tym porozmawiać z kimś, kto chce przekazać swoją wiedzę i pomóc mi umieścić ją na swoim koncie. Jeśli masz kontakty lub inne osoby w regionie Tuluzy, jestem super gorący! Dziękuję
0 x
dany81
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/05/18, 10:12

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez dany81 » 12/05/18, 10:27

cześć Tabasco, cześć wszystkim
się przedstawić, Dany 57 lat
Właśnie ponownie zarejestrowałem się na tej stronie, byłem tam zarejestrowany kilka lat temu, ale zgubiłem swoją nazwę użytkownika i hasło. Jestem na południe od Albi i 45 minut od Tlse.
jeśli nie znalazłeś nikogo, oto mój blog na początek; http://leblogdedany8.over-blog.net/
udostępnienie dla tych, którzy go nie znają.

@+
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez Janic » 12/05/18, 11:07

cześć dani
cokolwiek dodane do silnika, HHo, WITH, Gillier pantone jest automatycznie zmianą z certyfikatu kopalni od czasu modyfikacji ustalonych parametrów.
Teraz, jeśli będziemy musieli czekać, aż osoby odpowiedzialne podejmą decyzje w tym kierunku, pod mostem przepłynie dużo wody. Czasami konieczne jest przewidywanie przyszłości, nawet do granic prawodawstwa mającego na celu ograniczenie wszelkich innowacji. Ale jako ekologia, redukcja zanieczyszczeń ma wiatr w żaglach, to prawodawstwo będzie musiało wlać wodę do swojego wina lub VSLA w silnikach. :D
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
dany81
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/05/18, 10:12

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez dany81 » 12/05/18, 12:20

Cześć Janicku
Masz rację co do HHO, potrzebuje RTI, jak określiłem na moim blogu.
Natomiast Z (już facet musi rozebrać dolot, żeby go znaleźć) lub komorę spalania, która jest umieszczona przy wydechu, nie ma wycięcia, nie ma prawa tego zabraniającego, zresztą zdałem mojego Cherokee na początku miesiąca i gość mi to potwierdził.
Teraz, jeśli spotkasz faceta, który jest gorliwy, zawsze znajdzie się ktoś, kto myśli, że jest wiecznym ojcem, zmieniasz nabiał.
Zaatakowałem kombinator dla mojego Dragstara 1100, który pojawi się na blogu za kilka tygodni.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez Janic » 12/05/18, 13:35

Natomiast Z (już facet musi rozebrać dolot, żeby go znaleźć) lub komorę spalania, która jest umieszczona przy wydechu, nie ma wycięcia, nie ma prawa tego zabraniającego, zresztą zdałem mojego Cherokee na początku miesiąca i gość mi to potwierdził.
Nie chodzi o kontrolę techniczną, raczej powierzchowną, ale o kontrolę miny, która widziałaby podłączenie rury wychodzącej z Ecopra i uznałaby to za dodatek, a nie legalny, mogący zmienić charakterystykę pojazdu (na lepsze lub gorsze).
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Nikolaj
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 173
Rejestracja: 17/08/17, 18:38
Lokalizacja: pierścień 35120 pican
x 14

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez Nikolaj » 20/06/18, 06:10

tabasko napisała:Bonjour à tous,

Nazywam się Kévin, mam 30 lat i od niedawna interesuję się systemami dopingu wody w silnikach. Chciałbym wyposażyć swoje auto w któryś z tych systemów, ale przyznam, że kompletnie się gubię w natłoku informacji, które można znaleźć...
Nie jestem ekspertem w mechanice, ale hej, mam trochę podstaw :). Nie umiem spawać, ale umiem robić piwo :P
Mój samochód to Audi 80 1.9TDI, które zbliża się do 300 000 km. Mieszkam w Tuluzie i fajnie byłoby móc o tym porozmawiać z kimś, kto chce przekazać swoją wiedzę i pomóc mi umieścić ją na swoim koncie. Jeśli masz kontakty lub inne osoby w regionie Tuluzy, jestem super gorący! Dziękuję

witam, oto prosty zestaw za 300 euro...
https://www.youtube.com/user/ECONOKIT/v ... _polymer=1
0 x
Tajemnica pojawia się tylko wtedy, gdy odmawia się jej studiowania (Georges Charpak?)
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Re: Pomoc w dopingu do wody w moim silniku




przez Denis » 08/07/19, 15:09

witam z każdą zmianą mechaniczną nie ma problemu mamy prawo do tolerancji podniesienia mocy o 10% zgodnie z prawem , o reszcie kopalń musimy zapomnieć prosta informacja i akceptacja przez ubezpieczyciela , wystarczy przedstawić urządzenie odtruwające , całość ma być ubezpieczona a nie puste słowa , znajomość faktów :D
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121