Pijący ptaki....

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Pijący ptaki....




przez nofy » 07/01/06, 14:12

Witaj Rezucie,
Myślałam, że tylko ja nie do końca rozumiem system „poidła dla ptaków”, ale teraz mogę się pocieszyć…
Rezut, nie mogę się porozumieć bezpośrednio z Twoim mailem, dlatego podam Ci go w tym poście: nocbe.sol@free.fr i z góry dziękuję za plany.
Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/01/06, 15:21

Ja też podam Ci mój adres: linalool84 hotmail.fr
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 07/01/06, 18:35

Cześć chłopaki. I nie podoba ci się mój mały diagram, który zrobiłem.
To prawda, że ​​reprezentuje poidło dla ptaków, a nie system BX, ale to może pomóc, prawda? : Oops:
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 07/01/06, 18:47

jeśli pitmix, odwiedziłem całą twoją witrynę ::
Ale wolę zobaczyć kilka!
Skoro już mam ciebie, czy mógłbyś mi powiedzieć, czy dobrze jest zrobić reaktor nie tylko z pręta, ale także z rurki wykonanej w całości ze stali nierdzewnej?...wiedząc, że stal nierdzewna jest niemagnetyczna i że właśnie na tym polega zjawisko mikroburza, której szukamy.
Zanim wyjdę na całość, mam jeszcze jeden ciemny punkt: zamierzam umieścić reaktor w rurze wydechowej, co być może ograniczy osiągi silnika, spójrz na montaż Rezuta, włożył reaktor do garnka podczas jego rozprężania. ..co myślisz? :?
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 09/01/06, 13:25

Cześć lau

spójrz na montaż Rezuta, włożył swój reaktor do garnka podczas jego rozprężania... co o tym myślisz?


dokładnie lau nie popełnia tego samego błędu co ja, ponieważ muszę przerobić mój bez poszerzania go (rady André i Zaca)
nie martw się o ograniczenia innych, umieściliśmy pantone + rurkę 10/12, a to po prostu zmniejsza maksymalną prędkość

rezut
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 09/01/06, 14:57

dziękuję rezut!

Przejrzałem wszystkie moje plany i wysłałem Ci PW dziś rano.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138