Silnik Renault R19 D z Pantone

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
charendome
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 19/12/05, 15:46
Lokalizacja: Quincy (drogie)

Silnik Renault R19 D z Pantone




przez charendome » 23/12/05, 22:34

Witam.
Jestem tu nowy i ostatnio zainteresowałem się tym problemem.
Planowałem zamontować taki system na moim oleju napędowym r19, a obecnie patrzę na lokalizację różnych elementów i ich rozmiar. (w tej chwili naprawiam to !!!)
Jestem nauczycielem inżynierii mechanicznej i planuje wykonanie części w moim liceum przez uczniów.
jeśli chodzi o spychacz, chciałbym wiedzieć, czy ktoś może mi powiedzieć pojemność tego rodzaju pojazdu (jego miejsce będzie zależeć od pojemności), chciałbym również wiedzieć, ile trzeba zapewnić zbiornik na wodę ( znowu, w zależności od pojemności, lokalizacja będzie od niej zależeć)

dziękuję wszystkim i odwagę, będziemy je mieli !!!!

ps Jestem z regionu Bourges
0 x
przekraczać
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 190
Rejestracja: 12/12/05, 15:16
Lokalizacja: Tajlandia




przez przekraczać » 24/12/05, 01:48

Witam,
Niestety, nie mogę ci jeszcze pomóc, ale ja też dam panton mojego R19D .... Czekam na informacje. Na razie doradzono mi montaż przy użyciu zwężki Venturiego. Staram się informować Cię o moich nowych informacjach.
A+
0 x
Szacunek !!!
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 24/12/05, 09:56

Witaj, jest szczęśliwy facet, który odkłada odkładanie rzeczy na bok przez innych ludzi. : Lol:
Dla pojemności barbotera nie musi on zawierać dużej ilości wody, pod warunkiem, że poziom jest regulowany przez pływak. Ważne jest, aby móc utrzymać temperaturę wody około 80 ° C na stałym poziomie. Moim zdaniem bubbler nie przekracza wielkości pudełka na buty do maksimum. Jeśli chodzi o rezerwę wody wtórnej, wiedz, że w zależności od różnych zespołów zużycie wynosi od szklanki wody do 1 litra wody na 100 km. Rezerwa wystarczy 5l. Zbiornik myjący lub zbiornik wyrównawczy.
Zbadaj różne posty i stwórz własny sos. Na razie używam 1,5 L butelki Coca w venturi do dyfuzji wody (niekoniecznie najlepsze rozwiązanie na początek).
Jeśli uzyskasz dobre wyniki w konsumpcji, czy będziesz uczyć swoich uczniów?
Czy to dlatego produkują te części?
Mam wujka nauczyciela warsztatu ślusarskiego, który regularnie angażuje swoich uczniów w konstrukcje części do jego użytku.
Uważam to za fajne, pod warunkiem, że jest to korzystne dla studentów w kontekście ich studiów. A + powodzenia i daj nam wiadomości.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 24/12/05, 10:25

Nie radujcie się zbyt szybko.
Przed zamontowaniem takiego systemu w samochodzie należy znać związane z tym ryzyko.
Oprócz nieważności ubezpieczenia na wypadek poważnego wypadku, webmaster osobiście mówi nawet o więzieniu! .. https://www.econologie.com/a-propos-des- ... -1520.html

Do ciągników nie ma problemu.
Niektórzy twierdzą, że ten proces jest ważny tylko w przypadku starych samochodów, które odzyskują nowe dziewictwo przez odkamienianie silnika.
Co z oszczędnościami na nowym samochodzie? Tajemnica!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 24/12/05, 12:37

[quote = "lau"] Nie raduj się zbyt szybko.
Przed zamontowaniem takiego systemu w samochodzie należy znać związane z tym ryzyko.
Oprócz nieważności ubezpieczenia na wypadek poważnego wypadku, webmaster osobiście mówi nawet o więzieniu! .. https://www.econologie.com/a-propos-des- ... -1520.html

Do ciągników nie ma problemu.


Cześć
Nie rozumiem Twojego postu lub zabroniono montowania akcesoriów (radio samochodowe, zestaw przeciw zanieczyszczeniom, inna świeca, pokrycie siedzenia itp.) : Twisted: jest również zabronione w ciągnikach (pojazd homologowany, który jedzie drogą publiczną) lub akcesoriach, które nie ulegają zmianie: urządzenia bezpieczeństwa, osiągi, wymiary itp. są zawsze tolerowane i nie stanowią już żadnych problemów. na ciągnikach niż na samochodach. : Lol:

jeśli sędziowie wyślą blachy, wszyscy kierowcy, którzy zmienili markę opon w samochodzie (utrata homologacji, a zatem zakaz jazdy na drogach publicznych + brak ubezpieczenia), między kierowcą a profesjonalistami, konieczny będzie obowiązek porady zbuduj, aby pomieścić wszystkich !!!

Uważam, że w konstytucji jest coś, co mówi, że nawet rolnicy, którzy mają nadmierne subsydia, są obywatelami równymi innym; Nawet jeśli mają prawo do zanieczyszczenia i prowadzenia pojazdu bez prawa jazdy w wieku 16 lat, ich ciągniki podlegają tym samym zasadom, co inne pojazdy.

Jeśli moje wspomnienia są prawidłowe, fakt zanieczyszczenia stał się przestępstwem, co sędzia potępi wzorowego obywatela, który za swoje pieniądze posprząta swój pojazd :D
@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 24/12/05, 13:16

Cześć zac!

Zgadzam się z tym, co mówisz, chciałem tylko podkreślić link Christophe, który odradza instalowanie nieautoryzowanego systemu, to wszystko.
Chciałbym również, aby Christophe zainterweniował w tej sprawie, aby wyjaśnić nam to stanowisko: z jednej strony ostrzega nas, że nie popiera instalacji w samochodzie, ponieważ istnieje ryzyko, że nie będzie już ubezpieczony, a nawet w więzieniu ; a z drugiej strony jego część pantone forum widzi, jak pantonizatory samochodów paradują przez łańcuch. MP nawet mnie mocno zniechęcił.
To tak, jakbym powiedział, że jazda na HVB jest nielegalna i że jestem webmasterem witryny, na przykład „wyrzuć mój kwiat”.
Rozumiem, że wobec prawa musimy zająć jasne stanowisko, ponieważ Christophe wiedział, jak to zrobić, ale przesłanie, które, jak myślałem, zrozumiałem (zabierz mnie z powrotem, jeśli się mylę), brzmi: eksperymentuj, ale nie jedź , co jest dalekie od przypadku na forum ekonologia w sekcji pantone.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 24/12/05, 17:04

Aby uniknąć problemów z ubezpieczeniem, konieczne jest, aby w umowie określić instalację niezatwierdzonego domieszkowania wody. Każdy musi dogadać się ze swoim ubezpieczycielem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 24/12/05, 19:10

Przywołujesz problemy ubezpieczeniowe. Jeśli ekspert nadal ustali, czy modyfikacja mogła spowodować wypadek. Ponadto system ten nie zmienia mocy silnika ani pojemności skokowej. Żadne wystające części nie wystają z ciała. Nie jestem pewien, na czym polega problem. Te słowa przyniósł mi przyjaciel, który remontuje stare samochody. Konieczne jest wprowadzenie modyfikacji w niektórych pojazdach. Dopóki nie zmieniamy tego, co dotyczy dokumentu rejestracyjnego pojazdu, nie jest to zabronione. Montaż felg 17 ”z oponami 245x45 w samochodzie przeznaczonym na 13” w rozmiarze 135x65 jest zabroniony. Nie jest zabronione montowanie kierownicy R21 w R5. Niech żyje francuskie prawo :: A jeśli dodamy do tego to, co jest dopuszczone do sprzedaży, ale zakazane do użytku na drogach…
Wesołych Świąt wszystkim
Ostatnio edytowane przez PITMIX 25 / 12 / 05, 11: 08, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 24/12/05, 21:48

dzięki za informację!
pitmix Jestem w 100% ok z tym, co mówisz
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 25/12/05, 11:17

Moja odpowiedź będzie trochę lakoniczna i krótka (trudna dzień po Wigilii : Wink: ): obecne artefakty mające na celu spersonalizowanie pojazdu („duża” doniczka, chip przeprogramowywania, body kit ...) wszystkie mają tendencję do powodowania nadmiernego zużycia / przepełnienia pojazdu, więc nie przeszkadza to „nikomu” (podążaj za moim spojrzeniem). .. wręcz przeciwnie, ponieważ „zwiększa” zużycie (ogólnie ...)

W przypadku przeciwnego montażu systemu G, będziemy dążyć do ograniczenia zanieczyszczenia i zużycia.

Jeśli „ci powyżej” chcą złamać istotę systemu, myślę, że rzucą się przy pierwszej okazji podczas pierwszego śmiertelnego wypadku, aby ciężko ukarać kierowcę, który kupił zestaw lub sam zmodyfikował swój pojazd. Nie ma znaczenia, czy zestaw może spowodować wypadek, czy nie (modyfikuje więc zachowanie silnika, a priori, krzywa mocy / momentu obrotowego, dlatego bardziej szara karta!). Ponadto, gdy tylko firmy ubezpieczeniowe znajdą pretekst, by nie płacić, znajdują to ... nieakceptowany silnik / proces jest zabroniony na drodze. Bar point!

I to, podobnie jak LPG, które „eksploduje samoistnie”, będzie wielce zorientowane, aby odwieść lub przynajmniej ograniczyć rozprzestrzenianie się procesu. Wcześniej czy później to się stanie, jestem pewien ...

Na koniec ponownie sformułuję swoją opinię na temat pytania:

Wszystkie porady na ten temat forum lub na stronie są informowani przez użytkownika o tych ryzykach legislacyjnych ... ale oczywiście zaleca się modyfikacje na podstawie eksperymentów oraz na ryzyko i ryzyko użytkownika. (Takie stanowisko chroni po prostu ekonologię w przypadku legalnego ataku, przynajmniej mam taką nadzieję ...)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 170