ford focus pentone?

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

ford focus pentone?




przez Denis » 15/12/05, 21:18

witam wszystkich, zrobiłem pentone na ciągniku Ford 4100 do 8500H i teraz chcę zmienić bieg na 2cv.Następnie od razu po świętach mój Ford Focus TDI z 2001r (7l/100) próbowałem turbulatora , bez najmniejszego rezultatu. :(
Mam na myśli kilka nowości, ale od wczoraj pojawił się problem!... Jaki będzie wpływ wymiennika (powietrze/powietrze za turbo) na gaz czy parę (bo nie wszyscy, ja nie wiem) mam takie samo zdanie na ten temat) Czy nastąpi ponowna kondensacja: awaria silnika!!!?. jednakże „gazów” nie można zasysać po turbo. Moje auto przy przebiegu 70 000 km nie chciałbym żeby było zepsute, jednak sądzę że było to robione scenic hdi.Dziękuję za kompetentną poradę :D
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79112
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 15/12/05, 21:22

Cześć i witaj tutaj!

Nie martw się, klej nie wydaje się psuć silników, ZXTD na stronie ma taki i przejechał na dopingu ponad 20 000 km....

Czy mógłbyś pokazać kawałek montażu, który wykonałeś w traktorze?
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

ciągnik 4100




przez Denis » 15/12/05, 21:54

cześć, tak, to zużyty traktor, ale nie jeździ dużo, niezbyt często, a przy ważniejszych pracach nie mogę ocenić zużycia. 100% realne.Układ posiada 3 wyloty rury wydechowej reaktorów: rurę 15/21 i rozciągnięty pręt o długości 14 i 25 cm, całość izolowana wełną mineralną, barboter na rurach wydechowych, następnie zastąpiony zbiornikiem na pokrywie wahacza, tuż za system reaktora Rezultat: mniej pali: dobry znak, to wszystko na ten moment. Mam zdjęcia, ale nie wiem, jak je załączyć! w przypadku wymiennika chciałbym być naprawdę pewien! Obawiam się kondensacji... czekam na specjalistyczną poradę :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168