Geet Bruksela

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Orvalito
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 01/04/04, 04:02




przez Orvalito » 01/04/04, 04:13

Witam wszystkich,
Bardzo zależy mi na tym, aby wiedzieć, czy przez to forum, będę mógł skontaktować się z miłośnikami Pentone w okolicy lub w Brukseli.
Dziękuję i powodzenia...
Fred Collar
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 01/04/04, 08:45

Radzę zadać pytanie grupie roboczej PMC ...
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 01/04/04, 11:42

Orvalito napisał:Witam wszystkich,
Bardzo zależy mi na tym, aby wiedzieć, czy przez to forum, będę mógł skontaktować się z miłośnikami Pentone w okolicy lub w Brukseli.
Dziękuję i powodzenia...
Fred Collar

Witam,
Jeśli macie jakieś informacje to też jestem zainteresowany, jestem na Forest :D
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Philflam
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 09/03/04, 11:56




przez Philflam » 12/04/04, 09:20

Ja też jestem bardzo zainteresowany ... Waterloo. Oto mój e-mail >>> philflam@hotmail.com

Gdzie jesteś w swoich badaniach / eksperymentach?

Czy ktoś z was kiedykolwiek próbował dostosować proces w samochodzie?
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 15/04/04, 07:32

Philflam napisał:Ja też jestem bardzo zainteresowany ... Waterloo. Oto mój e-mail >>> philflam@hotmail.com

Gdzie jesteś w swoich badaniach / eksperymentach?

Czy ktoś z was kiedykolwiek próbował dostosować proces w samochodzie?

:P
Witam,
Ja jeszcze nie, ale wierzę, że nasza przyjaciółka, ekonologia, ma projekt w ZX ..
Spodziewam się, co powie: rolleyes:
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Philflam
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 09/03/04, 11:56




przez Philflam » 18/04/04, 18:19

O tak, też nie mogę się doczekać!

Czy możemy wiedzieć, gdzie jest projekt? : rolleyes:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/04/04, 21:48

Cóż, nie chciałem powiedzieć zbyt wiele przed pójściem na ławkę, ale jak nalegacie ...
ale hej, nasze wyniki nie są najlepsze.

Obracamy około 5 L GO + 1 L wody na 100 lub zużycie (oczywiście bez wody) HDI o tej samej masie / mocy.
(zamiast 6.5 L na 100 w 100% oryginalnych ... wykonaj obliczenia redukcji, to nie jest świetne)
Na przykład nic zachęcającego, tylko sprawdzenie, czy zysk jest taki sam na HDI.

Nie uniemożliwia to kontynuowania testów w celu opanowania co najwyżej wszystkich parametrów wchodzących do systemu.
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 19/04/04, 09:13

econology napisał:Cóż, nie chciałem powiedzieć zbyt wiele przed pójściem na ławkę, ale jak nalegacie ...
ale hej, nasze wyniki nie są najlepsze.

Obracamy około 5 L GO + 1 L wody na 100 lub zużycie (oczywiście bez wody) HDI o tej samej masie / mocy.
(zamiast 6.5 L na 100 w 100% oryginalnych ... wykonaj obliczenia redukcji, to nie jest świetne)
Na przykład nic zachęcającego, tylko sprawdzenie, czy zysk jest taki sam na HDI.

Nie uniemożliwia to kontynuowania testów w celu opanowania co najwyżej wszystkich parametrów wchodzących do systemu.

:P
Witam,
Czy możesz wyjaśnić coś więcej, czy spodziewasz się, że uzyskasz bardziej przekonujące wyniki jako przekąskę dla naszej niecierpliwej ciekawości?
B)
Czy zbudowałeś już geeta, w którym możemy zobaczyć, co się dzieje w środku? (małe okno w pirexie lub innym ...)
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/04/04, 20:09

Bibiphoque napisał:
econology napisał:Cóż, nie chciałem powiedzieć zbyt wiele przed pójściem na ławkę, ale jak nalegacie ...
ale hej, nasze wyniki nie są najlepsze.

Obracamy około 5 L GO + 1 L wody na 100 lub zużycie (oczywiście bez wody) HDI o tej samej masie / mocy.
(zamiast 6.5 L na 100 w 100% oryginalnych ... wykonaj obliczenia redukcji, to nie jest świetne)
Na przykład nic zachęcającego, tylko sprawdzenie, czy zysk jest taki sam na HDI.

Nie uniemożliwia to kontynuowania testów w celu opanowania co najwyżej wszystkich parametrów wchodzących do systemu.

:P
Witam,
Czy możesz wyjaśnić coś więcej, czy spodziewasz się, że uzyskasz bardziej przekonujące wyniki jako przekąskę dla naszej niecierpliwej ciekawości?
B)
Czy zbudowałeś już geeta, w którym możemy zobaczyć, co się dzieje w środku? (małe okno w pirexie lub innym ...)
A+

Nie ma nic specjalnego do wyjaśnienia: jest to po prostu montaż 22 przystosowany do samochodu z silnikiem Diesla Turbo .... główne trudności to trzymanie wszystkiego pod maską ...

Dla przezroczystego reaktora niestety nie, ale proponuję ten pomysł w moim raporcie ... ale nic nie mówi, że reakcja emituje światło w widzialnym ...
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 21/04/04, 16:23

: Huh:
Cześć wszystkim,
Na jednej z ostatnich realizacji, których zdjęcia zostały opublikowane, wyraźnie widać, że najbardziej zewnętrzna koszula została wykonana ze stali nierdzewnej !!, czy też jest to koperta, która ponownie otacza reaktor, aby uniknąć zbyt dużej straty podgrzać ?? : huh :: huh: Zastanawiam się ...
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171