Okrągły stół „Motoryzacja i ekologia” w Paryżu

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Ifem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 25/10/07, 11:52

Okrągły stół „Motoryzacja i ekologia” w Paryżu




przez Ifem » 26/10/09, 12:36

Witam,

Pracuję dla instytutu badań rynku i organizujemy okrągły stół z uczestnikami, którzy posiadają samochód, mają ważną „ekologiczną” wrażliwość i są społecznie odpowiedzialni lub starają się być.

Aby podziękować za udział, na koniec spotkania zrekompensujemy Ci czek na 40 euro.

Data i godzina:
Centrum Paryża: wtorek, 17 listopada, od 20:45 do 22

Aby wziąć udział w tym okrągłym stole, skontaktuj się z nami przez e-mail ifem00@gmail.com, będziemy musieli oddzwonić w celu potwierdzenia udziału przez telefon.

Dziękuję, mam nadzieję, że ta wiadomość jest zgodna ze statutem użytkowania tego forum; ten okrągły stół będzie miły, towarzyski, płatny i da Ci możliwość bezpośredniego wyrażenia opinii na temat, który Cię dotyczy.

Oliwkowy
IFEM - Francuski Instytut Badań Rynkowych
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 26/10/09, 14:38

: Arrow: W tym roku organizacja badawcza zgromadziła użytkowników samochodów elektrycznych i przeprowadziła z nimi ankietę podczas stresującego dnia roboczego dla respondentów.
Posiłek był wliczony w cenę, a czek odszkodowawczy wynosił 100 euro.

Przeprowadzono również duże badanie telefoniczne obecnych użytkowników pojazdów elektrycznych (do których jestem). Była szeroko komentowana na temat forum pojazdy elektryczne.

Czy możesz powiedzieć więcej o celu tego badania (nie pytam, kim jest klient). :?

Obecnie rząd właśnie wdrożył poważny plan wdrożenia sieci ładowania pojazdów elektrycznych.
Eksperci, którzy 15 lat temu widzieli powstanie sektora elektroenergetycznego, po raz kolejny zauważyli:
- Że setki milionów euro trafia na stół bez zastanowienia.
- Nie konsultowano się z żadnym ekspertem w świecie pojazdów elektrycznych.
- Że te same wybory strategiczne powielają się 15 lat później bez uwzględnienia przeszłych niepowodzeń i ich przyczyn.

Jeśli moje słowa mogą ci wyjaśnić powód mojego pytania ... :?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150