Nowe stowarzyszenie Huile'Aventure

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
miód2048
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 04/05/09, 18:04
Lokalizacja: Picardie

Nowe stowarzyszenie Huile'Aventure




przez miód2048 » 22/07/09, 19:03

Witam wszystkich.

Jestem prezesem stowarzyszenia Huile'Aventure, którego celem jest udział w akcji humanitarnej na rzecz osób niepełnosprawnych w Maroku w lutym 2010 r.

Ponadto, aby dodać trochę pikanterii temu rajdowi, zdecydowaliśmy się wynająć silnik wysokoprężny Super 5, który będzie działał w mieszance (ponieważ nie możemy sprowadzić niezbędnej ilości na 100%!) GO-HVP (oczywiście z recyklingu).

Ale ten nalot ma swoją cenę, dlatego ujawniam tutaj nasz projekt.
Potrzebujemy cię. Na dzień 21 lipca 2009 r. zebraliśmy ponad 1150 euro z 3000 euro potrzebnych na nasz projekt.

Ponadto darowiznom przysługuje ulga podatkowa aż do 66% kwoty darowizny. Przykład: w przypadku darowizny w wysokości 100 euro od podatku należy odliczyć 66 euro.

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji mailowo: HuileAventure.association@laposte.net
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79114
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 22/07/09, 19:06

Lepiej unikać zwykłych „e-maili”. forums jeśli nie chcesz być spamowany jak szalony...

tinger2048 napisała:Ponadto darowiznom przysługuje ulga podatkowa aż do 66% kwoty darowizny. Przykład: w przypadku darowizny w wysokości 100 euro od podatku należy odliczyć 66 euro.


Hm, jesteś tego pewien?

Jest to (zwykle) zarezerwowane dla stowarzyszeń. użyteczności publicznej i aby o to wystąpić, trzeba mieć co najmniej 3 lata istnienia...
0 x
gaston13
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 33
Rejestracja: 31/07/08, 15:47

Re: Nowe stowarzyszenie Huile'Aventure




przez gaston13 » 23/07/09, 21:20

tinger2048 napisała:humanitarny


dodać odrobinę pikanterii


Muszę przyznać, że mój umysł (może nienormalnie zbudowany, kto wie) ma trudności ze zrozumieniem potrzeby zorganizowania „nalotu” na akcję humanitarną

Czy nie byłoby prościej (i znacznie mniej zanieczyszczająco) używać jednej lub nawet kilku ciężarówek, jeśli jest materiał do transportu?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161