Ustawa o biopaliwach

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
kiak
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 15/07/09, 14:50

Ustawa o biopaliwach




przez kiak » 15/07/09, 14:57

Witam wszystkich, prowadzę badania rynku dla mojej pracy i chciałbym uzyskać trochę informacji, których nie mogę znaleźć!

Czy sprzedaż, sprzedaż i użytkowanie maszyny produkującej biopaliwa jest nielegalne?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 15/07/09, 16:11

Absolutnie nie: jeśli mówisz o prasie HVB, istnieje ona i jest dostępna bez recepty. Rolnicy mają prawo produkować swoje HVB i wykorzystywać je w gospodarstwie.

Biotenol, tam, suszę. Powinien przejąć prawo (ustawa o orientacji rolniczej z 2007 r., Z pamięci), aby sprawdzić, czy określono HVB (obawiam się).

Osoba ma prawo do robienia oleju rzepakowego, filtrowania go i robienia pączków ...

Sprzedajemy wiele rzeczy całkowicie legalnie, których nie wolno nam używać: nielicencjonowane rury wydechowe (oficjalnie, do zawodów na obwodach), powielacze CD lub DVD (oficjalnie, dla TWOJEJ płyty CD i DVD, do których masz prawa ...) ... Itd ....
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 109