Oliomobile 2.0 online

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79124
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Oliomobile 2.0 online




przez Christophe » 10/07/09, 12:08

Informacje dla osób tłustych:

Mamy zaszczyt ogłosić, że nowa wersja serwisu oliomobile.org jest już dostępna online.

Ta nowa wersja oferuje jeszcze więcej funkcji społecznościowych, takich jak Facebook, zachowując jednocześnie Twoją prywatność. Mamy nadzieję, że ta nowa strona umożliwi społeczności naftowej dalsze organizowanie się, wymianę i prosperowanie.

Aby szybko poznać nowe możliwości OLIOMOBILE 2.0 przygotowaliśmy film wprowadzający dostępny tutaj:
http://www.oliomobile.org/oliocast.html

(...)

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa wersja witryny i czekamy na Twoje komentarze i komentarze.

Z poważaniem,

Zespół Oliomobile.org
www.oliomobile.org
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 10/07/09, 23:49

Nie bardzo miałem czas odwiedzić to miejsce, ale to zabawny pomysł, aby połączyć tę witrynę z Facebookiem :zaszokować:

Małżeństwo osła i świni!? Zwykle ci, którzy przyzwyczaili się do korzystania ze swoich neuronów, uczęszczając do Econologie lub Oliomobile, czy również angażowaliby się w aktywność mózgu? : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 13/07/09, 08:56

Flytox napisał:Nie bardzo miałem czas odwiedzić to miejsce, ale to zabawny pomysł, aby połączyć tę witrynę z Facebookiem :zaszokować:

Małżeństwo osła i świni!? Zwykle ci, którzy przyzwyczaili się do korzystania ze swoich neuronów, uczęszczając do Econologie lub Oliomobile, czy również angażowaliby się w aktywność mózgu? : Mrgreen:


To urządzenie nie jest połączone z Facebookiem (choć nawet nie wiem, co to jest)... Ale oferuje nowe funkcje, które pozwalają wymieniać między „znajomymi” rzeczy, których nie chcesz, aby wszyscy widzieli ...Jeśli chodzi o bezmyślną działalność członków oliomobile... Dziękuję tym, którzy pracują tam już od dłuższego czasu i nadal podejmują wiele ryzyka, próbując iść do przodu i wykorzystywać nielegalną technologię na terytorium Francji ...

Nie przeczytałem wszystkiego o ekonologii... Ale jestem pewien, że jeśli przyjrzysz się uważnie, powinieneś też znaleźć kilka dobrych, starych, bezmyślnych rzeczy...
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 13/07/09, 09:08

Macro, myślę, że jest błąd: myślę, że to był raczej komplement dla tych z oliomobile…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79124
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 13/07/09, 09:08

Hmm, też byłem trochę „zaskoczony” tym połączeniem, biorąc pod uwagę nielegalność użycia oleju opałowego i możliwe działania policji za pośrednictwem Facebooka. Ale ta funkcja jest DALEKA od obowiązkowej!

Jeśli chodzi o uwagę Flytoxa, to wcale tego tak nie zrozumiałem: to Facebook, który nie jest „decerebralny”, w żadnym wypadku nie oliomobilny…

W przeciwnym razie tak, znajdziesz decerebraty na wszystkich forums...zaczynając od trolli...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 13/07/09, 09:48

Przepraszam, nie odebrałem tej aluzji we właściwy sposób.. W każdym razie... Nie ma potrzeby, aby Facebook był kontrolowany w Internecie... Uwierz mi... Kontynuowałem wysiadanie w żandarmerii i odprawie celnej w jednym z moich domach znajomych... Usunęli jego pseudonimy i identyfikatory ze stron internetowych, które odwiedzał...
Modo na olio Poprosiłem webmastera o zablokowanie mi dostępu do administracji strony forum od tej historii... Wiedzą o nas wszystko...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79124
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 13/07/09, 10:10

Hm, czy sprowadzenie żandarmów na ląd było powiązane z ropą? :zaszokować:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610




przez Macro » 13/07/09, 10:24

Tak... Potępienie za to i kilka innych drobiazgów. Pocieszyciele kontynuują dochodzenie w sprawie innych drobiazgów, które pominięto w związku z olejem. Na razie w jego przypadku mówi się o odzyskaniu 9000 litrów od 2005 roku... Jeśli zaopiekują się moim grzejnikiem kulowym :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
Nikt nie ma adresu, żebym mogła sprzedać narządy moich dzieci : Mrgreen: : Mrgreen:

http://www.oliomobile.org/fr/forum/7/1550
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 13/07/09, 18:22

Cześć Christophe i Macro
Christophe napisał:Hmm, też byłem trochę „zaskoczony” tym połączeniem, biorąc pod uwagę nielegalność użycia oleju opałowego i możliwe działania policji za pośrednictwem Facebooka. Ale ta funkcja jest DALEKA od obowiązkowej!

Jeśli chodzi o uwagę Flytoxa, to wcale tego tak nie zrozumiałem: to Facebook, który nie jest „decerebralny”, w żadnym wypadku nie oliomobilny…

W przeciwnym razie tak, znajdziesz decerebraty na wszystkich forums...zaczynając od trolli...


Aby zachować jasność...:płakać: : Chichot: „rozczarowanie” było „komplementem” dla Facebooka. Nie odwiedzałem zbyt często Oliomobile, ale uważam, że jest na dobrym poziomie, porównywalnym z Econologie. Z czasem będę tam znacznie częściej.
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79124
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 14/07/09, 12:08

A skoro już mowa o fessebooku, to zaczyna (no cóż, nadal trwa) być przerażające: Właśnie widziałem reklamę nowego Priusa, która zawierała link do grupy na FB...

To była oficjalna reklama Toyoty, a nie reklama fanklubu…
:zaszokować:

Dowód na zdjęciach:

Obraz
0 x

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 132