HVP: tłuste patrząc zgłosić o TF1

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

HVP: tłuste patrząc zgłosić o TF1




przez Christophe » 22/08/08, 16:52

Właśnie rozmawiałem z reporterem TF1, szuka do sfilmowania w domu kogoś, kto jeździ na oleju (czystym lub lepiej używanym) w celu wzięcia udziału w 70-minutowym programie (nowość na jesień pt. „Śledztwa i rewelacje” " ), które odbędzie się w drugiej części wieczoru. Emisja: październik/listopad.

Woli jednostkę od znanego już stowarzyszenia. Lokalizacja: priorytetem jest Francja, ale Belgia lub Szwajcaria mogą być w porządku. (ideałem byłby olej z recyklingu HVB + Pantone)

Uwaga dla amatorów, jeśli się podoba, proszę o kontakt na PW lub e-mail, a przekażę dziennikarzowi.
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 08 / 08, 16: 55, 1 edytowany raz.
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 22/08/08, 16:55

na TF1?
wow, czuję, że zakończenie raportu będzie okropne! : Lol:






Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 22/08/08, 16:56

Ach, Jonule, jedziesz na oleju! Chodź, jesteś wyznaczony z góry!! 8) Wreszcie będziesz mógł krzyczeć w biały dzień :) :)

Hej, właściwie ten program jest „kontynuacją” „Prawo do wiedzy”!

http://www.toutelatele.com/article.php3 ... icle=11770

Będzie nosił tytuł „Po oleju”...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 11/09/08, 19:17

Tak, raport został sporządzony przez Pinpina z oliomobile, oto wiadomość, którą mi wysłał:

Wypowiadanie się przed kamerą jest niezwykle trudne! Co więcej, zawsze ucinają, każą ci wrócić, każą ci zacząć od nowa to, co robiłeś, w wyniku czego nawet nie wiesz, co chciałeś powiedzieć i co już powiedziałeś! Krótko mówiąc, myślę, że będzie to dobry reportaż. Dość krótki, ale który skupi się na prostocie dostępu do sektora, na stronie mechanicznej i zaradnej oraz na stronie ekologicznej, cokolwiek się stanie. Nie chciałem twierdzić, że bieganie na oleju to oszczędność pieniędzy!
Myślę, że zniechęcę tych, którzy chcieli zacząć oszczędzać pieniądze (co w ostatecznym rozrachunku nie jest złe!).

To tyle, pojawi się pod koniec listopada, w każdym razie poinformuję wszystkich o oliombile!

Dziękuję bardzo za pomoc i mam nadzieję, że pomogłem poprawić wizerunek sektora i sektora rolnego (jestem do tego bardzo przywiązany, ponieważ jestem synem rolnika!!!)


8) 8) 8)
0 x
oliburn
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 181
Rejestracja: 30/01/07, 07:59
Lokalizacja: 33 Merignac




przez oliburn » 11/09/08, 19:36

8)
0 x
Bądź swoją własną pochodnią, swoim własnym schronieniem, swoim własnym panem ... "

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76