HVP-C: czyste paliwo olej roślinny i prawo

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
gerald
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 04/09/05, 07:51
Lokalizacja: Tarn

HVP-C: czyste paliwo olej roślinny i prawo




przez gerald » 06/09/05, 08:31

W zeszłym tygodniu (30) zostałem sprawdzony przez komórkowe służby celne podczas jazdy 08% olejem słonecznikowym. Więc facet zassał trochę mojego paliwa i powiedział z dobrym akcentem Tarna: „Och, to jest dobre, paliwo, jest dobre!” Nic nie odpowiedziałem, a potem kazał mi iść dalej. Oczywiście szukał czerwieni i był raczej zaskoczony żółtą.
Gérald
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 06/09/05, 09:09

Nie widziałem tych artykułów i przyznaję, że jestem zniesmaczony ich zobaczeniem
i niech żyje Francja! i niech żyje demokracja! i niech żyje wolność. tak ale .... gdzie we Francji?
LAMENTOWALNY :( :( :( :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 06/09/05, 09:46

... użytkownicy HVB będą więc milczeć do dnia, w którym politycy odważą się przeprowadzić kontrole oleju ... Jeśli odważą się ...
moim zdaniem odważą się odzyskać pieniądze! Nie wątpię w to przez sekundę !!!!!! ;)
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 06/09/05, 11:13

Witam,
W dokumencie celnym jest wyraźnie napisane „TIPP”, co do olejów roślinnych jest w próżni prawnej, w istocie nie są to produkty ropopochodne, tam jest sprawa do procedury! <_
@ ++ :P
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 06/09/05, 13:59

Mam więc nadzieję, że to będzie rewolucja! Ponieważ olej, w przeciwieństwie do czerwonego, zanieczyszcza mniej niż GO ... to nie tylko kwestia podatku ... Muszą po prostu zrobić tak jak w Niemczech: HVB przy pompie!

Jeśli tak się stanie, konieczne będzie skontaktowanie się ze stowarzyszeniami astmatyków i służbami medycznymi chorób, które dobrze rozumieją korelację między chorobami a zanieczyszczeniem.

ps: są wszystkie dokumenty na stronie i forum : HVB są ZABRONIONE.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 06/09/05, 14:02

Gerald napisał:Zostałem sprawdzony w zeszłym tygodniu (30) przez mobilnych celników podczas jazdy 08% olejem słonecznikowym. Więc facet wciągnął trochę mojego paliwa i powiedział z dobrym akcentem tarnowskim "o, to jest twój olej napędowy!" Nic nie odpowiedziałem, a potem kazał mi iść dalej. Oczywiście szukał czerwieni i był raczej zaskoczony żółtym.
Gérald

Lol
Już nie sądziłem, że nadal istnieją „czerwone” elementy sterujące, więc twoje doświadczenie ujawnia: policja ma ścisłe instrukcje (szukaj czerwonego) i zastosuj je do listu.
Nie szuka niczego innego niż GO, ale szuka czerwonego ... Użytkownicy HVB będą więc cicho do dnia, w którym politycy odważą się przeprowadzić kontrole oleju ... Jeśli odważą się ...
0 x
rpsantina
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 175
Rejestracja: 17/12/04, 16:11
Lokalizacja: 81 - South Tarn
x 10




przez rpsantina » 06/09/05, 17:05

O ile nie włożysz innego barwnika (niż czerwonego) w GO,
Nie widzę, żeby celnicy zabierali małą grupę chemików na poboczu drogi, żeby zrobić próbkę i bezdyskusyjną analizę przed sądem ...
Chyba że dokonasz dobrego przeglądu kodeksu postępowania i związanego z nim szkolenia ...

Jeśli system ma charakter proceduralny (Ze wie więcej, jak jest napisany), musi być tylko to ...
Kontynuuj, nie ma nic do zobaczenia :D :D :D
0 x
RPS (Dpt Tarn Południowa 81)
I Tylko ci, którzy nic nie mają racji
ii-Wszystko jest możliwe tak długo, jak mało czasu spędziliśmy tam
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 06/09/05, 18:06

Jak każdy podatek, TIPP musi zostać zwrócony do rządu przez dystrybutora paliwa. W związku z tym użytkownik końcowy nie musi go spłacać. W każdym razie debata jest pomieszana, ponieważ jeśli użyjemy HBV, nie będziemy wnosić TIPP dodatkowo, że będą musieli spłacić. Więc jaki jest problem z założeniem HBV?
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
jelupan
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 25
Rejestracja: 31/07/05, 11:00




przez jelupan » 07/09/05, 09:23

Witam,
dla podejścia do tych problemów:
<a href='http://www.oliomobile.org/forum/viewsujet.php?t=277&postdays=0&postorder=asc&start=0 'target =' _ blank '> http://www.oliomobile.org/forum/viewsujet....der=asc&start=0

Aby cię uspokoić, kilku użytkowników hvb lub oleju handlowego miało kontakty z policją lub organami celnymi. Wszystko poszło dobrze. Wyszukaj na stronie oliomobile.
Ze swojej strony jeździłem bez problemu przez 6000 km w mieszance oleju rzepakowego go / hyper (Liddl, Ed, Aldi: 0,79 € L) bez obaw :D :D :D :D :D
Dla użytkowników granic w Niemczech brak zaufania do ropy dystrybuowanej przez stacje. Przyjaciele ze Strasburga i METH'ECO (instalator zestawów do walcowania na 100%) ostrzegają mnie, że jest to dodatek 5% mieszaniny estru + aromatów + tłuszczu zwierzęcego (?) Który nie atakuje węży i ​​stawów zmieniło. Aby sprawdzić!

1 stycznia 2005 r. Francja została zmuszona do stosowania dyrektyw europejskich.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 07/09/05, 12:47

jelupan napisał:1 stycznia 2005 r. Francja została zmuszona do stosowania dyrektyw europejskich.

Przepraszam ale ten mail: https://www.econologie.com/forums/uploads/po ... 171742.jpg dowodzi czegoś przeciwnego ... Francja pozostaje poza prawem w odniesieniu do dyrektyw UE ...:(
Ostatnio edytowane przez Christophe 25 / 09 / 06, 16: 30, 1 edytowany raz.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140