Naprawdę czysty samochód !!!

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Jeanmiri
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 13/10/07, 09:30

Naprawdę czysty samochód !!!




przez Jeanmiri » 13/10/07, 10:10

Bonjour à tous!

Krzyczę, gdy widzę, ile pieniędzy pochłania się, abyśmy uwierzyli, że biopaliwa są ekologiczną odpowiedzią na problemy zanieczyszczeń powodowane przez obecny transport. : Evil:

Tak, nawet jeśli w ostatecznym rozrachunku to zanieczyszczenie będzie mniej znaczące, to jednak nadal będzie obecne.
Jeżeli celem jest emisja CO10 o 20–2% mniej, problem zanieczyszczenia i globalnego ocieplenia nie zostanie rozwiązany.
Musimy dążyć do zerowej emisji, ale nie jest to możliwe w przypadku konwencjonalnych silników spalinowych, przy których majstrowano tak, aby akceptowały paliwo inne niż ropopochodne.

Rzeczywiście, dzisiaj mam wrażenie, że cały ten medialny szum służy po raz kolejny jedynie interesom wielkich koncernów motoryzacyjnych i naftowych, które pod ekologicznymi pretekstami pochłaniają nasze publiczne fundusze w poszukiwaniu pseudorozwiązań. .
Wszystko to pozwala im raz po raz zachować kontrolę nad naszymi portfelami.

Istnieją jednak naprawdę ekologiczne rozwiązania!!! :P

Nie będę wam mówił o silniku wodnym w jego różnorodnych postaciach, jest już wystarczająco dużo postów na ten temat.

Dziś chcę z Wami porozmawiać na temat pojazdów z silnikami na sprężone powietrze.
Oglądając DVD z filmem E=m6 z 2000 roku na temat transportu przyszłości, natknąłem się na raport na temat pojazdów na sprężone powietrze. Od razu zacząłem szukać w Internecie i odkryłem firmę przedstawioną w raporcie: MDI.
Tak!!! Będę mógł nabyć jeden z tych pojazdów!!! :D
:płakać:' ':zmarszczyć brwi:'
Rozczarowanie, gdy zdaję sobie sprawę, że państwo francuskie nie zezwoliło na sprzedaż tego typu pojazdu, opracowanego przez Francuza!!!
Zatem fabryki nadal powstają, ale za granicą!!! Szkoda, gdy widzimy postęp koncepcji, która przechodzi od mini samochodu do transportu drogowego!

Dlatego też zapraszam Cię do odwiedzenia tej strony i przekonania się o tym osobiście. W takim razie napisz do swoich wybranych urzędników, razem uda nam się schudnąć!!

Dziękuję za przeczytanie.

Za prawdziwie zieloną planetę z dzisiejszymi technologiami, dziękujemy za nią!

Jeanmiri : Idea:
0 x
Jeanmiri
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 13/10/07, 09:30

link do strony MDI




przez Jeanmiri » 13/10/07, 10:14

Kod: wybierać

http://www.mdi.lu/fra/affiche_fra.php?page=citycats


Nie wahaj się przeszukać witryny, aby zobaczyć wszystkie oferowane rozwiązania... :zaszokować:

Jeanmiri
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 13/10/07, 10:18

Witam i zapraszamy tutaj!

Przejdźmy od razu do rzeczy: przepraszam, że zrujnowałem Twoje marzenie, ale ogólny bilans energetyczny sprężonego powietrza jest równie katastrofalny jak w przypadku obecnych biopaliw.

Poza tym wokół Mdi i tych samochodów panuje bardzo duża kontrowersja... To nie państwo blokuje, ale samo Mdi z mniej lub bardziej niejasnych powodów... Pojazd/silnik NIGDY nie był testowany przez organizację inną niż Mdi ...

Zobaczymy, czy to zadziała w ramach partnerstwa z Tata Motor w Indiach (premiera pojazdu planowana na 2008 rok...).

wyszukaj w wyszukiwarce, a przekonasz się, że pomysł nie jest nowy: https://www.econologie.com/forums/search.php

Oto wyniki dot Powietrze samochodowe MDI

Mówię „bieżące”, ponieważ dostarczane paliwa, w szczególności algi oleiste, nie wykazują już tych wad (lub znacznie mniej).

Zobacz: https://www.econologie.com/biocarburant- ... -3388.html

Ale po raz kolejny Francji grozi ryzyko, że przegapi łódź...

W przeciwnym razie właśnie umieściliśmy kilka interesujących dokumentów na temat bilansu „paliwowego” rolnictwa (a zatem i biopaliw): Rolnictwo, ropa naftowa i paliwa kopalne

W przeciwnym razie oto wszystkie nowe pliki do pobrania: https://www.econologie.com/nouveaux-telechargements.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 15/10/07, 08:32

Christophe napisał:...
Ale po raz kolejny Francji grozi ryzyko, że przegapi łódź...


[tryb nieszczęśliwy włączony]
KRAJ M****!!!! : Evil: :zaszokować: : Evil: :zaszokować:
[/tryb niezadowolenia wyłączony]

Nie mogę się doczekać, aż wygram na loterii. Zatrudnię was wszystkich do opracowania tego wszystkiego i będę mocno lobbować!
0 x
Avatar de l'utilisateur
neuzy182
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/11/07, 12:22
Lokalizacja: Bruksela




przez neuzy182 » 19/11/07, 14:04

Christophe napisał:Witam i zapraszamy tutaj!

Przejdźmy od razu do rzeczy: przepraszam, że zrujnowałem Twoje marzenie, ale ogólny bilans energetyczny sprężonego powietrza jest równie katastrofalny jak w przypadku obecnych biopaliw.

Poza tym wokół Mdi i tych samochodów panuje bardzo duża kontrowersja... To nie państwo blokuje, ale samo Mdi z mniej lub bardziej niejasnych powodów... Pojazd/silnik NIGDY nie był testowany przez organizację inną niż Mdi ...

Zobaczymy, czy to zadziała w ramach partnerstwa z Tata Motor w Indiach (premiera pojazdu planowana na 2008 rok...).


Czy można uzyskać więcej szczegółów dotyczących bilansu energetycznego? A co z silnikiem Angelo Dipietro?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 184