Silnik Pantone i GreenFuel

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Parisis
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 12/04/06, 16:35
Lokalizacja: Paryż

Silnik Pantone i GreenFuel




przez Parisis » 29/05/07, 20:04

SILNIK PANTONE I POLA ALGOWE?

Witam wszystkich.

Właśnie widziałem raport TF1 na temat silnika pantone.

Jako kandydat do wyborów parlamentarnych w 3. dzielnicy Paryża i pro odnawialnych źródeł energii chciałbym dokonać porównania ekonomicznej żywotności silnika pantone i pól algowych firmy Greenfuel.

I na temat wszystkich zalet i wad obu rozwiązań.

dziękuję

Bruno Lalouette’a
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Odp: Silnik Pantone i GreenFuel




przez Targol » 31/05/07, 14:37

parisvisa napisał:cześć wszystkim.
Witam i witam w Econologie.

parisvisa napisał:Właśnie widziałem raport TF1 na temat silnika pantone.
Czy możesz podać program oraz dokładną datę i godzinę emisji, którą próbujemy zobaczyć w tym raporcie?

parisvisa napisał:Chciałbym dokonać porównania opłacalności ekonomicznej silnika Pantone i pól algowych firmy Greenfuel.
I na temat wszystkich zalet i wad obu rozwiązań.
To pytanie jest trochę dziwne. Możemy jedynie porównać to, co jest porównywalne.
System Pantone jest urządzeniem umożliwiającym zwiększenie wydajności silnika cieplnego poprzez odzysk części energii utraconej w postaci ciepła przez wydech.
Rozwiązania oferowane przez firmę GreenFuel są rozwiązaniami do pozyskiwania paliw.
Te 2 nie są porównywalne, jednak mogą się uzupełniać: silnik na bioetanol można bardzo dobrze wyposażyć w Pantone ...
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Parisis
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 12/04/06, 16:35
Lokalizacja: Paryż




przez Parisis » 31/05/07, 17:07

http://youtube.com/watch?v=lTZ1cN8mVVA

przez minusy nie widziałem daty emisji, myślałem, że to 29 maja.

przepraszam :zaszokować:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110