Krajowa rolka paliwowa: możliwe?

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Gbo60
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 28/05/07, 09:47

Krajowa rolka paliwowa: możliwe?




przez Gbo60 » 28/05/07, 09:52

cześć Mam 406 1996 svdt i chciałbym wiedzieć, czy mógłbym jeździć z krajowym olejem dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 28/05/07, 13:34

Technicznie tak, jest to możliwe. Z prawnego punktu widzenia nie dlatego, że podatek VAT naliczony od tego produktu nie odpowiada podatkowi od oleju napędowego. W razie wątpliwości ze strony policjantów mogą wziąć paliwo, a jeśli będzie różowy, będzie bolało.
Nie wiem, czy ceramiczna tabletka, która adsorbuje czerwony barwnik z oleju opałowego, jest zawsze umieszczana na pompach wtryskowych, ale ta tabletka pozwala oszacować ilość nielegalnie zużytego paliwa. W przeciwnym razie wykorzystują przebieg pojazdu i średnie zużycie do obliczenia zaległości w podatku VAT i dokonują nieprzyjemnego doganiania + grzywny ...
Krótko mówiąc, raczej olej niż olej opałowy ... Jest bardziej ekologiczny, a UE zezwala na to ...
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 28/05/07, 15:37

: Arrow: Zrobiłem to 10 lata temu, aby iść do pracy pomimo stacji zamkniętych podczas strajku kierowców ciężarówek ...
Moja wiza na olej napędowy nie działała inaczej ...

Wydaje się, że czerwony barwnik długo pozostawia ślady w obwodzie. :?
Jak wspomniano powyżej, jest to surowo zabronione ... Jeśli zostaniesz złapany (kontrola celna) nie będzie płakać. Niektóre z nich się wydarzyły ...

W każdym razie tak nie było brak zainteresowania ekologicznego to tylko unikanie podatków!

Rozumiem, że niektórzy stawiają surowy olej roślinny lub lepszy, olej do smażenia z recyklingu (odzysk z fast foodów i stołówek). Wprawdzie jest to również kwestia oszustwa, ale gest jest wojowniczy i ekonologiczny.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 28/05/07, 16:58

Halo

Czerwień zawiera więcej siarki, a to jest jeszcze bardziej prawdziwe dzięki nowemu samochodowemu silnikowi wysokoprężnemu, który prawie nie zawiera już więcej
chłopaki na łodziach chodzą z tym paliwem lub pochodną
wymiana oleju silnikowego powinna być częstsza, a niektóre raporty o pękniętych komorach spalania
wtrysk pośredni, szczególnie aluminiowe głowice cylindrów, ta komora jest dodawana, pęknięta niezbyt poważnie, ale gdy kawałek się zsuwa, powoduje spustoszenie w silniku.

André
Ostatnio edytowane przez Andre 29 / 05 / 07, 03: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 28/05/07, 18:16

tylko pytanie, to paliwo domowe lub nafta, fiskalnie nielegalne wszystkie 2, ale wydaje mi się, że gdzieś przeczytałem, że drugi nie jest zbyt dobry dla silnika.
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 28/05/07, 18:37

delnoram napisał:ale wydaje mi się, że gdzieś przeczytałem, że drugi nie jest zbyt dobry dla silnika.


To zależy ... jeśli jeździsz w 747, jest dobrze ...: Mrgreen: : Mrgreen:

Rzeczywiście nafta i nafta to prawie to samo (kilka dodatkowych dodatków do nafty)
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 29/05/07, 02:01

To zależy ... jeśli jeździsz w 747, jest dobrze ...
Rzeczywiście nafta i nafta to prawie to samo (kilka dodatkowych dodatków do nafty)

Tak, nawiasem mówiąc, przypomina mi, że nafta też nie jest opodatkowana (tipp) - jak nafta.
Ale zbiornik 747 to nie 50L, to raczej 100 ton ...
Ooooooo! GROSSE uchylanie się od podatków ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 29/05/07, 02:06

Moralność: Chyba że masz GROSSE firma lotnicza DUŻE $$$i przyjaciele dobrze sytuowani w polityce, nie oszukujcie państwa, ryzykujecie duże. W przeciwnym razie idź z zamkniętymi oczami.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 29/05/07, 03:52

Halo

Nafta pracuje w silniku wysokoprężnym Silnik wysokoprężny Renauld współpracuje z naftą, ale w przypadku zwykłych silników samochodowych lepiej jest dodać dodatek do gorszego smarowania pompy w przypadku pompy niskociśnieniowej, która jest pompa wtryskowa, ta, która pompuje 20-krotność objętości zużytej do smarowania ważnego powrotu
z naftą unikaj przekraczania 60c na paliwie
al, olej roślinny 80c bez problemu ..
niektórzy dodają kilka litrów oleju roślinnego do nafty i problem został rozwiązany.

André
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 29/05/07, 10:35

Zgadzam się z citro.

Nie rozumiem, w jaki sposób moglibyśmy omówić najlepszy sposób na oszukanie administracji, jeśli nie ma ona uzasadnienia ekologicznego.

Jeśli chcesz pójść na czerwono, to zależy od ciebie, ale to wcale nie jest to cel forum, Jest to nawet szczerze niezgodne z ideą leżącą u podstaw naszych dyskusji.

Proponuję zamknąć ten wątek.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136