Gospodarka 30% oleju napędowego

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
mistrzem
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 37
Rejestracja: 29/12/04, 08:41

Gospodarka 30% oleju napędowego




przez mistrzem » 13/03/07, 16:36

bonjour,

Jestem ciekaw, co by reprezentować gospodarkę 30% oleju napędowego na poziomie krajowym.

pozwól mi wyjaśnić
30% to w zasadzie to, co stawiamy w niektórych silnikach wysokoprężnych HDi non bez modyfikacji. Więc trzeba mieć pomysł na park tego typu silnika.
Następnie olej jest kupowane i oleju surowego i rafinowanego sześciokąta więc jest tylko jeden produkt wśród wielu innych w trakcie rafinacji. Ale mogą być produkowane tam, czy nie wystarczy i że przekroczenie co robić.
celem jest poznanie wpływu na bilans handlu zagranicznego.
Możemy spróbować zrobić bardziej skomplikowane, ale przyznają, że wszystkie maszyny rolne, które produkują olej 100 marsz% olej

To nie jest trywialne, ponieważ fakt, że wzrost zadłużenia kraju jest fakt sprzedaży mniej niż to, co można kupić. Może być ona istnieje t dźwignia wystarczającą wielkość, aby odwrócić ten trend.

I na pewno zapomnę rzeczy i może być pomysł, że jest głupie.

danych niezbędnych do:
Zużycie oleju napędowego
park samochodów i ciężarówek z silnikiem Diesla
% Rafinacji oleju napędowego
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 13/03/07, 19:33

bardzo rozsądne pytanie!

Nie mam danych, z wyjątkiem sytuacji, w Belgii 60% nowych rejestracji są pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, które oprócz trochę martwi niektórych środowiskach ekologów, ponieważ prawdą jest, że produkuje więcej zanieczyszczeń niż benzyny.

Nie należy mylić zbyt bilansie handlowym kraju z długu.
przez minusy, które mogą być pozytywne jest to, że pod HVB i bioetanolu przejść do kieszeni naszych rolników i naszych indutriels raczej niż emirów.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 13/03/07, 22:35

Rzeczywiście, wydaje mi się, że ilości spożywanych nie odpowiadać wyrafinowane tomów.
nakłada importować czego brakuje i eksportować naszą nadwyżkę. : Evil:

I przypomina, że ​​rafinerie borykają się sprzedać wszystkie produkty rafinacji ...
- Olej napędowy został stworzony do tego celu. Wczesne mélangaient oleju w nadwyżce siarki i parafiny, które nie wiedzieli, co robić.
- Paliwo LPG również pochodzi z tej samej logiki, wykorzystuje wszystkie produkty pochodne ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195