Co to za narzędzie do tartowania z olejem

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
raybas
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 08/05/18, 21:16

Co to za narzędzie do tartowania z olejem




przez raybas » 24/02/19, 18:19

Cześć cześć A więc proszę bardzo, obecnie jeżdżę karnetem TDI 130cvx podanym przez mojego ojca. Ale zaczyna rezygnować z ducha, a szczególnie chcę kupić narzędzie do pracy. Tania rzecz typu ekspresowego.

Ale przede wszystkim chciałbym przejść do odzyskiwania oleju do napędu, przynajmniej na 30%. Jestem trochę niechętny, aby wprowadzić passat z całą elektroniką, którą ma. Zwłaszcza, że ​​jest to zastrzyk bezpośredni.
Chciałbym więc wiedzieć, że jest to najlepsze narzędzie do pracy na oleju lub rodzaju oleju napędowego, idealnie coś, co przyciąga więcej niż 70chvx. Widziałem, że najlepszy był wtrysk pośredni, więc stare diesle z wtryskiwaczami bosch. Ale trudno poznać referencje.

Gdybyś mógł mi powiedzieć więcej, byłoby fajnie.
Dziękuję wam.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Jakie narzędzie działa na oleju




przez Adrien (były nico239) » 25/02/19, 15:27

Cześć

Nie mam zdania na temat narzędzi, ale doświadczam, że mój Mercedes 190D już napędzał 100% w oleju rzepakowym ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 154