Test EU Artémis (CADC) na utleniaczu domieszkowym 2018 (kit gillier itp.)

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
ecopra
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/06/16, 18:50
x 2

Test EU Artémis (CADC) na utleniaczu domieszkowym 2018 (kit gillier itp.)




przez ecopra » 22/01/18, 16:16

Bjr, po długiej nieobecności
Europejski test Artemis 2018 z zestawem utleniacza Renault 5 2013 Vehicle ecopra.

Podsumowanie testu Artemis, któremu służy i zgłasza pojazd 5 z euro od 2013
http://www.ecopra.com/fr/component/k2/i ... ergie-2018
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Europejski test, zestaw do gaśnic wodnych 2018 utleniacz itp ...




przez Christophe » 22/01/18, 17:40

Dobre testy ... potwierdzające skuteczność wtrysku wody!

Dlaczego warto iść na test w Polsce?

Francuski sceptycyzm i blokady psychiczne zmusiły Cię do eksperymentowania w Polsce? A może powód jest inny?

Włożyliśmy na to kilka tygodni temu forum raport z testu .pdf z certyfikatem "Véritas" (wydaje mi się, że lub coś równoważnego), który również potwierdził skuteczność wtrysku wody ... ale nie mogę go zdobyć ... :? :? :?

Czy ktoś może pomóc? Dziękuję!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Europejski test, zestaw do gaśnic wodnych 2018 utleniacz itp ...




przez Christophe » 22/01/18, 18:29

Christophe napisał:Włożyliśmy na to kilka tygodni temu forum raport z testu .pdf z certyfikatem "Véritas" (wydaje mi się, że lub coś równoważnego), który również potwierdził skuteczność wtrysku wody ... ale nie mogę go zdobyć ... :? :? :?


a) Nie pamiętam, kto to opublikował ... i to było już z 2016 lub samego 2015 ...

b) Nie wiem już, którego zestawu to dotyczyło (ecopra, econokit ...), ale to nie ma znaczenia, ponieważ zasada jest taka sama ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Odp: Test EU Artemis (CADC) na wodnym utleniaczu 2018 (zestaw skrzelowy itp.)




przez Christophe » 22/01/18, 18:45

Brawo, znalazłem to, pfff to było długie (biorąc pod uwagę liczbę osób biorących udział w iniekcji wody ...), Oprawy wtrysku wody / Patrick-LEFRERE-dokumentalny film na dopingu-al-woda-t12566.html # p330490

To był econokit i pochodzi nie z 2015 ani 2016, ale 2012 ... już!

Odkładam to tutaj, aby porównać z testami Ecopra:
BUREAU_VERITAS_ECONOKIT_RAPPORT.pdf
(1.63 mln) Pobrane razy 1714


Przeczytaj także analizy techniczne, które nastąpiły tutaj: Oprawy wtrysku wody / Patrick-LEFRERE-dokumentalny film na dopingu-al-woda-t12566 10.html
0 x
ecopra
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/06/16, 18:50
x 2

Odp: Test EU Artemis (CADC) na wodnym utleniaczu 2018 (zestaw skrzelowy itp.)




przez ecopra » 22/01/18, 20:46

Chociaż nie ma wiele porównywalnych między testami Veritas a protokołem artemidy jest na 48h00.
testy weryfikacyjne rozciągają się na dni 15, gdy jest wystarczająco dużo, aby obejść pojazd.
pojazd 2006, który zużywa 8 na 10litres.

Testowaliśmy już w sodemo magny court online w 2011 (przed utworzeniem spółki handlowej econokit)
na stanowisku silnikowym (nakręcony przez Patrick Lefrere).


europejski test Artémis jest stosowany przez zbiornikowce, np. łącznie dla excelcium, do walidacji działania dodatku do paliwa lub przez producentów do walidacji działania pojazdu. Podobnie wybraliśmy protokół testowy Artemis do walidacji zmodyfikowanego utleniacza (domieszkowanie wodą, Pantone gili, ...).
Film 2018 z przygotowania następnego dnia po teście referencyjnym.


Jest w pojeździe takim jak flota europejska, który postanowiliśmy przetestować.
Rzeczywiście, silnik Renault 1.5 dci jest jednym z najpopularniejszych na rynku.
Dlaczego Polska Ponieważ jest to krajowe i niezależne laboratorium w zasadzie tak samo, jak w przypadku certyfikatów europejskich.
1 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Europejski test, zestaw do gaśnic wodnych 2018 utleniacz itp ...




przez izentrop » 23/01/18, 00:04

Christophe napisał:Włożyliśmy na to kilka tygodni temu forum raport z testu .pdf z certyfikatem „Véritas” (wydaje mi się, że lub coś równoważnego), który również potwierdził skuteczność wtrysku wody.
Przepraszam, ale nie rozumiem, co to dowodzi.
Mniejsze zanieczyszczenie dzięki zestawowi, ale samochód i zestaw dostarczane przez klienta.
Klient mógł ustalić, że ustawienia silnika są złe bez zestawu i są dobre. Aby był ważny, musiałby to być pojazd lambda niezwiązany z producentem zestawu.
Ponadto w raporcie Véritas brakuje wzrostu konsumpcji.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Test EU Artemis (CADC) na wodnym utleniaczu 2018 (zestaw skrzelowy itp.)




przez Janic » 23/01/18, 09:56

Christophe napisał: Opowiedzieliśmy o tym kilka tygodni temu forum raport z testu .pdf z certyfikatem „Véritas” (wydaje mi się, że lub coś równoważnego), który również potwierdził skuteczność wtrysku wody.

Przepraszam, ale nie rozumiem, co to dowodzi.

Ponownie, proszę pana, wiem wszystko, ale kto z góry zaprzecza temu, co ignoruje!
Dziesiątki, setki eksperymentatorów potwierdziło, przy mniejszym lub większym zużyciu, a tym samym zanieczyszczeniu, że system Gillier Pantone działa skutecznie
Mniejsze zanieczyszczenie dzięki zestawowi, ale samochód i zestaw dostarczane przez klienta.

Gdybyś zgłębiał ten temat, mógłbyś wiedzieć, że producenci dostarczają zużycie i zanieczyszczenie swoich pojazdów przez NEDC, nawet nierealne w rzeczywistości. Jest to zatem punkt odniesienia. Wiedząc, że sterowniki zużywają poza NEDC [*], różnica może wydawać się ważniejsza, ale tam, gdzie istnieje, a jej proporcja jest ważna tylko wtedy, gdy nie istnieje, a temat jest zamknięty.
Klient mógł ustalić, że ustawienia silnika są złe bez zestawu i są dobre. Aby był ważny, musiałby to być pojazd lambda niezwiązany z producentem zestawu.

Nullissime jak zwykle! Z tego rodzaju rozumowania wyśmiewasz się za każdym razem. Oskarżasz Ecoprę i innych tak samo, jak kontrolera testów o bycie fałszerstwem, a nie piękną mentalność, która jest dla ciebie zbyt zwyczajna!
Ponadto w raporcie Véritas brakuje wzrostu konsumpcji.

Wzrost zużycia jest związany ze zmierzoną stawką CO2 i którą wyjaśniają wszystkie filmy na ten temat.
[*] i to jest test CADC!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Europejski test, zestaw do gaśnic wodnych 2018 utleniacz itp ...




przez Christophe » 23/01/18, 10:24

izentrop napisał:Przepraszam, ale nie rozumiem, co to dowodzi.
Mniejsze zanieczyszczenie dzięki zestawowi, ale samochód i zestaw dostarczane przez klienta.


Po prostu, w równowadze z prostotą systemu koncepcyjnego (i faktem, że przemysłowcy mogliby w związku z tym znacznie lepiej), to już jest świetne, prawda?

izentrop napisał:Klient mógł ustalić, że ustawienia silnika są złe bez zestawu i są dobre. Aby był ważny, musiałby to być pojazd lambda niezwiązany z producentem zestawu.
Ponadto w raporcie Véritas brakuje wzrostu konsumpcji.


Wzrost zużycia wynosi p21 i p22!

Nie ma gorszej osoby niewidomej niż ta, która nie chce widzieć ...

Jak chcesz zhakować nowoczesny pojazd? Poza przeprogramowaniem nie widzę ...

Oczywiście zawsze możemy zobaczyć zło i nieuczciwość wszędzie, wiesz, że uczciwość wciąż istnieje ... Wierzę, mam nadzieję!

ps: pochodzi z września 2011 w rzeczywistości ...
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Odp: Test EU Artemis (CADC) na wodnym utleniaczu 2018 (zestaw skrzelowy itp.)




przez izentrop » 23/01/18, 14:16

Christophe napisał:Wzrost zużycia wynosi p21 i p22!
Od strony 16, ZAŁĄCZNIK 4 - DOKUMENTY DOSTARCZANE PRZEZ KLIENTA „econokit”.
Środki te nie były nadzorowane przez Veritas i jest to tylko kwestia środków. Nie możemy porównać z tym przed zainstalowaniem zestawu.
Christophe napisał: wiesz, że uczciwość wciąż istnieje ... Wierzę, mam nadzieję!
Tak, ale w tym przypadku musisz im tylko uwierzyć.
Reklamujesz więcej.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Odp: Test EU Artemis (CADC) na wodnym utleniaczu 2018 (zestaw skrzelowy itp.)




przez Christophe » 23/01/18, 14:23

To prawda, że ​​reklamuję je za darmo, ale po to, żeby coś zrobić: robiłem testy wtrysku wody i wiem, że to coś przynosi (ale niekoniecznie na samochód ... to sprawia, że ​​100 x powtarzamy to samo ...)

Nic oprócz zanieczyszczenia nie zasługuje na więcej niż pogardę dla przemysłowców francuski przynieś to ...

Podkreślam francuski, ponieważ nie wszyscy są tak zamknięci i pogardliwi: MAN opracował wtrysk wody: zużywają mniej samochodów / HAM-wodne wstrzyknięcia człowieka anty-NOx w-silnikowego w morskim t14241.html i BMW też ...

Wciąż głupie jest to, że nie są to francuscy przemysłowcy, podczas gdy całe połączenie systemu zostało wykonane przez ... francuskojęzycznych ... tak źle dla Francji :?

Nie jest to gorsze niż drenaż mózgów doktorantów i tak dalej ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 151