Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
Volcanbleu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/07/16, 10:25

Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Volcanbleu » 12/07/16, 14:29

Witam wszystkich,

Jest pytanie, na które zadaję sobie od dłuższego czasu i które moim zdaniem byłoby dobrze móc odpowiedzieć. W jaki sposób Jean Louis NAUDIN był w stanie uruchomić generator 2,5KW przy zużyciu tylko 180L / h bingopaliwa, wytwarzając 2,5Kw mocy niezbędnej do pracy silnika z własnym reaktorem (około 2,5KW zmierzonej mocy - http://bingofuel.online.fr/bingofuel/html/bfr11fr.htm)?

Zgodnie ze składem bingofuel (http://bingofuel.online.fr/bingofuel/html/bfr10fr.htm) powinna spożywać i używać 180L bingopaliwa na godziny pracy 1 i produkty 2,5KWh, tj. około 7,52g H2 = 899 BTU + 86,33g CO = 1 986 BTU, co sprawia, że 2 BTU (899 + 1986). Jednak producent grupy podaje jako zużycie paliwa na KWh 313g benzyny (1,12 L / godzinę), co sprawia, że ​​313 x 2,5 x 43 btu / g = 33 BTUwięc 11,66 razy więcej. : Evil:

Ten stosunek energii zużywanej prawie razy 12 odpowiada mniej więcej kalkulacjom, które już przeprowadziłem na HHO, aby wyjaśnić, dlaczego niektórzy ludzie twierdzą, że byli w stanie uruchomić małe agregaty prądotwórcze z małymi elektrolizerami, co jest mało prawdopodobne, gdy my obliczyć niezbędną objętość wodoru, aby uzyskać niezbędne btu. (w przybliżeniu 3000L H2 odpowiada 1 L benzyny = 75l / min HHO)

A priori Jean Louis NAUDIN nie jest oszustem, więc myślę, że dobrze byłoby spędzić czas na odpowiadaniu na to pytanie, które mogłoby otworzyć dla nas dobre drzwi. Mogę obliczyć i przeliczyć, nie mogę znaleźć błąd ... : Lol:

Dziękujemy za pomoc i wyjaśnienia ...
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13698
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez izentrop » 12/07/16, 17:04

Witam,
Volcanbleu napisał:A priori Jean Louis NAUDIN nie jest oszustem
Był narażony przez długi czas silniki powyżej jedności debaty / Forum-meta-fizyczno-on-the-energia wolne t9715-90.html # p171041 : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Volcanbleu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/07/16, 10:25

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Volcanbleu » 12/07/16, 17:15

A jednak to się zmienia…

http://www.quanthomme.info/jlnlabs/bing ... frclfr.htm

Czy JL Naudin jest w stanie zrobić fałszywy film?
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez moinsdewatt » 12/07/16, 20:01

Volcanbleu napisał:A jednak to się zmienia…

http://www.quanthomme.info/jlnlabs/bing ... frclfr.htm

Czy JL Naudin jest w stanie zrobić fałszywy film?


Oczywiście tak.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Obamot » 12/07/16, 21:07

Volcanbleu napisał:a priori [...] Bez względu na to, ile obliczę i przeliczę, nie mogę znaleźć błędu ...


apriorycznie", to nie te rzeczy risquence abyśmy stracili wszelką obiektywność?
► Pokaż tekst
0 x
Avatar de l'utilisateur
Volcanbleu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/07/16, 10:25

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Volcanbleu » 12/07/16, 21:17

Więc jeśli dobrze rozumiem, zobaczysz taki film ( http://www.quanthomme.info/jlnlabs/bing ... frclfr.htm) i nie starasz się pogłębiać, ponieważ uważasz, że jest to niemożliwe. Czy to jest to?
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez moinsdewatt » 12/07/16, 21:23

Więc jeśli dobrze rozumiem, zobaczysz taki film ( http://www.quanthomme.info/jlnlabs/bing ... frclfr.htm) i wpadasz do panelu, ponieważ uważasz, że ten nonsens jest możliwy. Czy to jest to?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Obamot » 12/07/16, 21:27

Pogłębić na jakiej niebieskiej podstawie?
Rzeczywiście, wydajesz się zbyt powołany, powinieneś otworzyć temat tutaj> odpowiedzą ci lepiej : Wink:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Volcanbleu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 06/07/16, 10:25

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Volcanbleu » 12/07/16, 21:39

dzięki za radę, nie znałem FUTURY

Przez pogłębienie rozumiem, że dla mnie JL Naudin jest przede wszystkim podejrzany o uczciwość, a jeśli był w stanie uruchomić generator samowystarczalny, to najlepiej ilustrowany dowód, że nauka nie ma wszystkiego rozumiane w zakresie konserwacji i transferu energii, ponieważ uważa się, że jest to niemożliwe w klasycznej termodynamice.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wyjaśnij niskie zużycie Bingofuel przez JL Naudina




przez Obamot » 12/07/16, 22:05

Jest to wersja francuska tutaj >>> uczymy się znaczenia słów takich jak „sofizmat", nawet z "apriorycznie„… itd

Dla tych, którzy dobrowolnie pomijają tematy / posty bez odpowiadania na nie, tutaj nie ma rozwiązania tego problemu.

W przypadku pytań metafizycznych (: Wierzę w to, jestem przekonany, że [...] itd.). ten wątek nie znajduje się we właściwej sekcji.

Tym, którzy kwestionują zasadność podejścia naukowego, podałem link, na którym mogą odpowiedzieć.
Zobaczysz, są bardzo cierpliwi, nie jestem w stanie ci wytłumaczyć, w Naudin też nie mam poziomu 8)
0 x

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 155