Grupa ciśnieniowa

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 18/11/10, 11:53

Lux56 napisała:Tutaj! Zapomniałem o tym
koń napisał:
- Po pierwsze, biorąc pod uwagę naszą sytuację, byłoby interesujące nie zaniedbywać relacji synergii, które już posiadamy na przyszłość.
- Po drugie, niezależnie od wywołanej inercji, nie możemy obejść się bez martwienia się o wszystkie organizacje macierzowe, które można odrzucić z całą niezbędną ostrożnością.
- Po trzecie, dopóki trwają oszczędności gospodarcze, lepiej jest brać pod uwagę równoczesność rozsądnych alternatyw z całą niezbędną ostrożnością.

Żeby było jasne, to jasne. To jest dokładnie ten rodzaj tekstu, który mówimy, aby utopić rybę. Niezrozumiałe, ale Cheval chętnie nam to wyjaśni i wyjaśni, jakich słów używa. Tymczasem stażyście, który umieszcza dla mnie taki tekst w raporcie, daję mu zero bez działań naprawczych.
Myślę, że (ponownie) znalazłem źródło

Więc trolluj czy nie trolluj :? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 20/11/10, 01:43

Ay ay ay: „Jestem wkurzony”

Obraz

Ten rodzaj pierwotnego trolla nazywa się: jednoosobową „grupą ucisku” : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Obraz

Lux56 napisała:Obamot : To, co nam pokazujesz, nie jest grupą nacisku


mebon, myślę, że zrezygnował z fartucha (chyba że tak jest "Ona", jeśli wiesz, kogo mam na myśli..) Obraz
0 x
cheval
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 21
Rejestracja: 23/09/10, 16:16




przez cheval » 26/11/10, 13:39

Witam, mam do przekazania dwie wiadomości, zacznę od tej złej:
Lobby naftowe i nuklearne jednoczy lobby producentów filtrów przeciwsłonecznych w swojej sprawie…
To nie jest dobre dla globalnego ocieplenia.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​znalazłem miejsce na nadchodzące spotkania w DAHU, faktycznie zaczyna robić się zimno, nie możemy dalej spotykać się na plastikowych krzesłach w przyczepach Snack.
0 x
Niech żyje nauka za darmo!
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Grupa ciśnienia




przez moinsdewatt » 27/07/11, 22:25

koń napisał:Witam,

Nawet jeśli wyglądam nowy na forum Od dłuższego czasu uważnie obserwuję tematy, które wydają mi się istotne.
Ale dzisiaj koniunktura zmusza mnie do interwencji w oczach wszystkich.
Każdy tutaj ma wiele powodów, by sądzić, że wieczny ruch istnieje, ale „badacze” nie chcą go rozpoznać z czystej ideologicznej ślepoty.
Ponadto potworne naciski lobby naftowego i nuklearnego nie dają niezależnym badaczom żadnych szans!
Dlatego chciałbym stworzyć grupę nacisku na nieustanny ruch, który nie byłby kierowany przez pieniądze, ale przez pasję i prawdziwą naukę, grupę, która broniłaby każdego odpowiedniego projektu.

Pamiętajcie, że za każdym wynalazkiem kryje się człowiek

a za koniem stoi osioł. : Lol:

Co to za nonsens o perpetuum mobile!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92