Bezpłatne badania i rozwój w celu tworzenia bezpłatnych rozwiązań energetycznych

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 13/03/10, 14:28

Ponowne odkrycie zasady transformaty Fouriera i jednej ze wszystkich rodzin funkcji, które można wykorzystać w ten sposób?

I twierdzenie pokazujące przede wszystkim gigantyczne ego :-)
0 x
A bientôt!
Projéthée
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 30/10/08, 17:53




przez Projéthée » 13/03/10, 14:39

Nie, myślałem bardziej o jego punkcie widzenia na spin elektronu i inne „szczegóły” tego samego rodzaju. Połknąć sumę informacji z całej tej witryny w tak krótkim czasie. Imponujesz mi Bernardzie.
0 x
bernardd
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2278
Rejestracja: 12/12/09, 10:10
x 1




przez bernardd » 13/03/10, 20:46

śmiejesz się? Nie zdążyłam wyjść poza pierwszą stronę, ale już miałam dość wskazówek :-( Właśnie sprawdziłam: są piękne perełki.

Z pewnością jest bardzo miły i pełen pasji, z dużą wydajnością. Ale zapomnij o tym na lekcji fizyki...
0 x
A bientôt!
Projéthée
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 30/10/08, 17:53




przez Projéthée » 14/03/10, 20:21

Oczywiście, że żartuję. Ja też nie przeczytałem wszystkiego i prawdę mówiąc też nie zrozumiałem wszystkiego, co przeczytałem. Powinienem pomyśleć o wstrzyknięciu komórek macierzystych do mózgu.
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 128