Koło Worcester

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Projéthée
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 77
Rejestracja: 30/10/08, 17:53




przez Projéthée » 22/03/10, 09:28

Nie martw się, Harry, ten układ po raz kolejny został skazany na położenie równowagi. Po prostu trudniej znaleźć.
Ważne, że to doprowadziło mnie do mechanizmu zwanego „robervalem satelitarnym”, który pozwala między innymi ominąć problemy twardych punktów w silnikach magnetycznych i nie tylko. Mechanizm ten jest ogólny i można go zastosować do pseudo Stirlinga i wielu innych rzeczy, które wykorzystują prawa fizyki, zamiast próbować im zaprzeczać.
Dedeleco, te 35 stron jest rzeczywiście interesujących i to one skłoniły mnie do zakwestionowania mojego modelu w oparciu o ilość energii przychodzącej/wychodzącej itp. Nawet gdy mówi się głupie rzeczy, mogą nie być bezużyteczne, jeśli będzie wola zrozumienia i pokonać je istnieje. Szkoda tylko, że Lagrange, Hamilton i spółka nie byli objęci programem w czasach, gdy byłem w szkole średniej, chociaż byli wyraźnie zorientowani na mechanikę… ale ponieważ niewątpliwie spowodowałoby to, że niektórzy z nas zastanawialiby się nad wydajnością opracowanych rozwiązań w polu (pamiętajcie średnie zużycie młyna cieplnego w latach 80-tych). Bycie dobrym mechanikiem „fizycznym” okazuje się wystarczająco trudne, stronę „kwantową” pozostawiam młodszemu pokoleniu (nie tracąc też zainteresowania nią).
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 122