Czy robiłeś już jakieś badania i jakie są wyniki?

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 14/08/07, 19:00

Halo
OK, więc mówisz o systemie Pantone, prawda?
Kiedy mówisz od 6 do 7 litrów na 100 km, masz na myśli listy paliw? czy benzyna + woda?


Mercedes 300D (D) diesel pracuje na oleju ze smażonych ziemniaków lub oleju napędowym.
woda około 1 litr na 100 km..
ropa nie jest zabroniona w Ameryce, to tylko ciekawostka

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 15/08/07, 23:28

inny silnik/energia i właśnie o te techniki jestem zakłopotany i zastanawiam się czy są wśród Was osoby, które robiły już testy...


Ekinoks, jeśli jesteś zdezorientowany, to normalne. Przeczytaj uważnie tytuł, aby dostać się do tej nieco marginalnej części forum.
I zacytować Kapitan Maloche: działa, aaa! : Wink:

Procesy te często pozostają bardzo tajemnicze i są przedmiotem licznych spekulacji.... Zatem: mit czy rzeczywistość? Pytanie pozostaje!
To Ty musisz ocenić tę część forum, procesy takie jak wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, zimna fuzja… W każdym razie poszukiwanie perpetuum mobile było od wieków „fantastycznym” ludzkim umysłem…
0 x
Równonoc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 13/08/07, 19:53




przez Równonoc » 16/08/07, 12:20

Christophe napisał:Trudno dostępny dla indywidualnych osób, ale ten temat powinien Cię zafascynować: https://www.econologie.com/forums/moteurs-ma ... t1646.html


Rzeczywiście jest to bardzo ciekawe i bardzo pomysłowe ^^
Tylko czy w praktyce udało się komuś obrócić koło bez energii zewnętrznej?

toto65> ok, więc wszystkie superjednostkowe rzeczy, które widzimy na stronie Quanthomme'a lub Jean-Louisa Naudina, a nawet na różnych filmach tu i tam, czy to bzdury? A przynajmniej nikt ich nie próbował?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 16/08/07, 12:57

Ekinoks napisała:Tylko czy w praktyce udało się komuś obrócić koło bez energii zewnętrznej?


Według różnych filmów w Internecie... tak!! : Mrgreen:

Ale tak naprawdę nadal w to wątpię...

Natomiast jeśli chcesz przetestować prosty układ do zrobienia to polecam SMOT... wszystkie informacje są na stronie JL Naudin...
0 x
Avatar de l'utilisateur
stef5555
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 151
Rejestracja: 15/01/07, 15:20




przez stef5555 » 16/08/07, 13:46

Christophe napisał:
Ekinoks napisała:Tylko czy w praktyce udało się komuś obrócić koło bez energii zewnętrznej?


Według różnych filmów w Internecie... tak!! : Mrgreen:

Ale tak naprawdę nadal w to wątpię...



:? cóż, kto może mi udowodnić, że istnieje, chyba że jesteś idiotą i chociaż jestem przekonany, że może istnieć, nikt nie widział niczego konkretnego poza filmami w sieci. Po prostu zadaję sobie pytanie, biorąc pod uwagę wszystkie filmy, które my zobacz w internecie, jak to się stało, że nie było nic konkretnego??? nie mów mi o pieniądzach, bo niektóre tak zwane wynalazki nie powinny być drogie. Zatem dla mnie wszystkie filmy zapowiadające włączenie jednostek i całe to bla bla bla to po prostu „dupek”. Przestańmy być naiwni!!!!
0 x
Równonoc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 13/08/07, 19:53




przez Równonoc » 16/08/07, 14:20

Christophe> Jeśli radzisz mi zrobić SMOT, czy to działa? Bo jeśli to nie zadziała, nie chcę marnować czasu na nic ^^


stef5555> Tak! Mam taką samą wizję jak Ty! i dlatego napisałem ten post, aby dowiedzieć się, czy ludzie z forum już osiągnęliśmy MEM UE jeden z tych superjednostkowych silników...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79120
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 16/08/07, 15:03

Ekinoks napisała:Christophe> Jeśli radzisz mi zrobić SMOT, czy to działa? Bo jeśli to nie zadziała, nie chcę marnować czasu na nic ^^


On nie chodzi, on się toczy : Mrgreen:
0 x
Równonoc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 13/08/07, 19:53




przez Równonoc » 16/08/07, 19:55

Christophe> Właśnie obejrzałem ten SMOT i... to nic wyjątkowego i nigdzie nie ma nadmiernej jedności... (a może nie zrozumiałem :^/)
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120