Silnik wody morskiej: John Kanzius, nowy S. Meyer?

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423




przez jean.caissepas » 08/12/09, 22:55

Słoń napisał:Nie chodzi o to, że nie chcemy ci wierzyć, ale tak jak powiedziałem: powiedziałeś za dużo lub za mało. Chcemy wiedzieć! :D Albo otwieramy tor, albo zamykamy drzwi!


Dobrze odebrałem wiadomość i nie czuję się ani trochę urażona, ponieważ powiedzenie „prawda jest wątpliwa” jest częścią mojego sposobu patrzenia na życie.

Pewności są flagami zbyt dużej przemocy (fizycznej, intelektualnej, ...), abym mógł pójść na całość za jednym z nich (nawet nauka może się mylić, dlatego ewoluuje) ,

Lubię też formułować opinię, podobnie jak w przypadku AVEC (niewielki zysk, ale więcej połowów), lokalnego biodiesla, a teraz VAE (już ponad 350 km w ciągu 2 miesięcy).

Niestety samochód pozostaje w wielu przypadkach prawie niezbędny (izolowane mieszkanie, zakupy, doprowadzenie dziecka do karmienia, ...).
Dlatego podzieliłem się swoim doświadczeniem, ponieważ przeczytałem wiele informacji na temat S. Meyera, B. Boyse, JLN, ... i zdałem sobie sprawę z trudności być w overunit, a nawet więcej (policjant> 5), aby uruchomić silnik cieplny z wydajnością 25%.
Ten system mnie podekscytował, gdy mój chłopak opowiedział mi tę historię, po tym, jak opowiedziałem mu o powoziku S. Meyera. Zauważyłem twoje zainteresowanie tematem i postaram się wkrótce uzyskać więcej informacji (plan, schemat, patrz +), ale wtedy przypomniał sobie, że obiekt został kupiony na eBayu US lub strona tego stylu, bez zapamiętywania marki.
A+
0 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/12/09, 09:43

Na początku my ... szaleńczo skąd pochodzi ten maser, przynajmniej dopóki nie mamy pewności, że on działa! A ta piłka tam jest w obozie twojego chłopaka!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 94