Joe Cell, debaty i linki internetowe

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
davidofMtl
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 02/06/06, 08:38
Lokalizacja: Ameryka północna

Moja katastrofalna pisownia na mojej stronie




przez davidofMtl » 10/06/06, 09:08

proszę bardzo, poprawiłem kilka błędów, nie zadałem sobie trudu korekty i pisałem bezpośrednio w Internecie, a nie w programie Word...

poza tym ciągłe czytanie w Internecie po angielsku wcale nie pomaga mi w nauce francuskiego.

Dziękuję za komentarze,

David J.
http://divadjac.googlepages.com/libre
(ulepszona wersja)
0 x
davidofMtl
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 02/06/06, 08:38
Lokalizacja: Ameryka północna

test wybuchowy i implozyjny




przez davidofMtl » 14/07/06, 09:42

Przeprowadziłem kilka testów z bąbelkami wyprodukowanymi przez Joe Cell.

Andy Didge, członek grupy anglojęzycznej, wykonał przezroczysty plastikowy cylinder (jest filmik z tego na yutube), w którym implodował gaz. wyraźnie widzimy, jak słupek wraca do rury słonecznej.

Powtórzyłem doświadczenie z innym skutkiem, miałem eksplozję stosunkowo gwałtowną jak na wielkość bąbelków.

Ktoś zwrócił uwagę, że czas ładowania i napięcie są bardzo ważne, aby doszło do implozji, a nie eksplozji. jeśli wytworzymy więcej wodoru, będziemy mieli eksplozję...

David J.

Zaktualizowałem moją witrynę, dodając wiele dokumentacji:
http://divadjac.googlepages.com/libre
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1




przez pluesy » 14/07/06, 20:16

brązowy gaz również imploduje...

w związku z tym czas pracy silnika przypadałby na fazę sprężania, chyba że w międzyczasie gaz ulegnie przemianie, a następnie eksploduje, tworząc ciśnienie, ponieważ silnik pracujący na paliwie wytwarzającym depresję będzie z konieczności słabszy niż silnik wytwarzający ciśnienie

40 kg cm2 przy wybuchu mieszanki na silniku benzynowym!
przeciw - 1kg cm2 dla idealnej próżni!!!
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
davidofMtl
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 02/06/06, 08:38
Lokalizacja: Ameryka północna




przez davidofMtl » 20/07/06, 20:20

Nie jestem mechanikiem ale zamierzam spróbować zregenerować stary silnik i zamontować Joe Cell, o wynikach będę informował na bieżąco.

Za to, co usłyszałem w forums Osoby mówiące po angielsku, Motors z Joe Cell rozwijają większą siłę.

Każdy dobry, szanujący się sceptyk powinien zweryfikować swoje wątpliwości.
Szkoda też, że moderator zamyka temat tylko dlatego, że nie do końca w niego wierzy. Stawka jest tutaj wysoka, a zamknięcie drzwi na podstawie domniemań jest wyborem raczej ekstremalnym.

Kontynuuję eksperymenty.
http://divadjac.googlepages.com/libre


David J.
0 x
zobi
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 20/09/05, 12:32




przez zobi » 20/07/06, 23:35

Cześć DavidofMtl,

Ja sam jestem zapisany na listy mailingowe Joe Cell Free Energy Device i JoesCell2 (oraz inne osoby zajmujące się darmową energią). Trzeba przyznać, że to urządzenie jest bardzo intrygujące.

Osobiście nie mogę eksperymentować, mieszkam w mieszkaniu. Ale informuj nas na bieżąco o swoich eksperymentach, są tu także optymistyczni sceptycy, tacy jak ty : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 27/07/06, 12:27

Twoja strona jest świetna.

Jest to, moim zdaniem, najlepsze zestawienie informacji o joecell w języku francuskim.

Mam nadzieję, że uda Ci się odtworzyć skuteczny joecell i że w ten sposób zostanie on nieco zdemistyfikowany.

@+
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025




przez Christophe » 14/08/06, 13:31

Jest to obecnie jedyny temat do rozmowy na temat Joe Cella. Każdy inny temat zostanie usunięty.
dziękuję
0 x
krzem
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/06, 16:17

Re: Test eksplozji i implozji




przez krzem » 25/05/08, 12:51

davidofMtl napisał:Ktoś zwrócił uwagę, że czas ładowania i napięcie są bardzo ważne, aby doszło do implozji, a nie eksplozji. jeśli wytworzymy więcej wodoru, będziemy mieli eksplozję...

Nie chcę próbować wbijać lub eksplodować bąbelków na zewnątrz silnika, ale mam regulowany zasilacz, więc podczas testów silnika będę mógł sprawdzić, czy jest to eksplozja, czy implozja, w zależności od ustawienia zapłonu. Swoją drogą, jaki rodzaj silnika nadaje się do tego rodzaju modyfikacji? Nie chcę kupować auta za starego więc koniecznie będzie zapłon elektroniczny, ale nie wiem gdzie według producentów jest czujnik położenia i jak go wyregulować w dużym zakresie bez demontażu czegokolwiek. Lub w których silnikach łatwo jest zainstalować enkoder obrotowy, aby przerobić elektroniczny zapłon lepiej dostosowany do innego „paliwa”?
0 x
Avatar de l'utilisateur
manoria68
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 301
Rejestracja: 07/10/08, 12:34
Lokalizacja: ATLANTIS
x 2




przez manoria68 » 27/11/09, 14:48

Witam,
a co z twoimi doświadczeniami?
0 x
Manoria 68, smażone naukowiec, technik jego olejarni
krzem
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 26/06/06, 16:17




przez krzem » 04/12/09, 21:07

Nic nowego, właśnie znalazłem trochę informacji tutaj:
http://www.warriormatrix.com/about6115.html
W międzyczasie mam już inne auto, ale jeszcze nie na tyle stare, żeby nie mieć elektroniki i ze zbyt małą ilością miejsca pod maską. Czekam aż znajdę taki, który naprawdę będzie pasował.
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 96