Brillouin Energy Corporation

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Brillouin Energy Corporation




przez Exnihiloest » 05/12/15, 12:50

Brillouin Energy Corporation to amerykańska firma prowadząca badania nad LENR (niskoenergetycznymi reakcjami jądrowymi, często określanymi jako „zimna fuzja”).
Po prostu podali informacja prasowa ogłaszając niezależny raport potwierdzający nadwyżkę energii wytwarzanej przez ich system.

Tłumaczenie:

BERKELEY, Kalifornia, 1 grudnia 2015 r. - Brillouin Energy Company, twórca technologii odnawialnych źródeł energii zdolnych do wytwarzania komercyjnie użytecznych ilości energii cieplnej w oparciu o kontrolowane niskoenergetyczne reakcje jądrowe („LENR”), ogłosił dzisiaj, że jego moduły rdzeniowe reaktora z gorącą rurą wodoru (HHT) były ostatnio przedmiotem niezależnego raportu z oceny technicznej.

Raport stron 35 to praca techniczna przygotowana przez Michaela Halema, zewnętrznego / zewnętrznego badacza technicznego. Raport z walidacji technicznej podsumowuje ankietę prototypów w rdzeniu 1 HHT przeprowadzoną przez Brillouin Energy, w laboratoriach Brillouin w Berkeley oraz u partnera badawczego SRI International. Wyniki pochodzą z serii skalibrowanych testów dwóch systemów. Pan Halem osobiście zaprojektował testy systemów HHT, a następnie polecił personelowi technicznemu Brillouin Energy i SRI wykonanie planów testów. Testy, w których kanały danych 95 zostały zarejestrowane, a następnie zbadane, obejmowały kilka zmian technicznych w celu potwierdzenia wyników termodynamicznych.

We wszystkich przypadkach wyniki były spójne: dane pokazują z wielką pewnością, że prototyp HHT firmy Brillouin Energie wielokrotnie wytwarzał nadmiar ciepła z LENR w skali laboratoryjnej.

„Otrzymałem pełny dostęp do eksperymentów” - powiedział pan Halem. „Jestem w stanie potwierdzić, z dużą dozą pewności, wytwarzanie nadmiaru energii poza substancją chemiczną i prawdopodobnie z powodu reakcji jądrowej”. Raport z walidacji technicznej stwierdza, że ​​technologia HHT firmy Brillouin Energy „jest skalowalna poprzez montaż wielu rur HHT” w systemie reaktora. Raport został zrecenzowany przez kolegę technicznego pana Halema, dr Antoine'a Guillemina, który posiada tytuł magistra fizyki jądrowej i doktorat z fizyki budowli. Raport z walidacji technicznej firmy Brillouin Energy jest dostępny na żądanie dla zainteresowanych stron kwalifikowanych na mocy standardowej umowy o zachowaniu poufności.


Niestety raport nie jest zatem dostępny dla ogółu społeczeństwa. Wiemy jeszcze mniej niż w przypadku Rossi E-Cat, systemu tego samego rodzaju. Ciąg dalszy nastąpi ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/12/15, 19:09

Rzeczywiście otrzymałem wiadomość e-mail dotyczącą tego raportu, ale nie otrzymałem linku do samego raportu. Dlatego nawet nie wspomniałem o tym w wątku „E-kot Andrei Rossi, powrót”

Przenośniki czekają (tyle, Lessdewatt, który nadal opowie nam o gołębiach ... : Mrgreen: )
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 125