Stwardnienie francuskiego systemu naukowego !!

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 05/01/13, 09:17

Obamot napisał:Gdyby tak się stało, byłoby szkoda!

Zwolnij kogoś, kto broni podejścia naukowego! To byłoby naprawdę ważne, nawet dla kogoś, kto czasami nie jest zbyt dyplomatyczny, gdy nie rozśmiesza nas swoim poczuciem humoru.

Przyznałeś już, że byłeś „siłą napędową” obalenia Dedeleco, który także wbrew wszelkim przeciwnościom bronił podejścia naukowego (rozumiem, że go nie bronię). Jeżeli taka sytuacja miałaby się powtórzyć, uważam, że mogłoby to zadać śmiertelny cios wiarygodności tej sytuacji forum! Minusdewatt ma prawo powiedzieć, że się z tym nie zgadza, zwłaszcza że przedstawił techniczne argumenty, które wydają się nie do zatrzymania, podczas gdy ci po drugiej stronie starają się nie odpowiadać! To jest niedopuszczalne: ta pogarda dla krytyki! Ta pogarda, która szkodzi jakiemukolwiek postępowi, nazywa się oporem wobec zmian. Trudno o coś gorszego. Zostałem potraktowany przez ten sam reżim, przedstawiając sugestie dalekie od agresywnych: to samo zaprzeczanie, ta sama arogancja! I bez ataków personalnych, bo zrobiłem to na PW. Ale żadnej reakcji!

Wreszcie zastanawiam się, czy nie jesteś czarownikiem! Ponieważ już zdałeś sobie sprawę z okropności poruszanych w tych wątkach (dzięki swojemu zapleczu technicznemu) i nic nie mówisz... Najpierw zaatakowałeś mnie w czasie Dédé, a ostatecznie zmieniłeś zdanie. Nadal jesteś dość dwuznacznym gościem... Prawie tak samo jak moje jabłko, kiedy próbuję nie zajmować żadnego stanowiska! Ale mam tu kłopoty. Uważam, że odpowiadanie z humorem nie szkodzi, ponieważ żadne inne rozwiązania nie przeniosły komunikatu. Więc nie ma powodu.

Gdybym nie miał Cię we właściwym miejscu, powiedziałbym, że to Ciebie należy włożyć do lodówki, wielkoludzie : Mrgreen: : Chichot: Mebon, włożenie Kanadyjczyka do lodówki to jak włożenie ryby do wody ^^



Albo nie widzisz wyraźnie gry Moinnsdewatta, albo masz duże nastawienie!


Co możesz powiedzieć o krytykach, którzy nie eksperymentują?
8)

Nie mów mi, że nie bierzesz żadnej ze stron!
:zaszokować:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/01/13, 09:33

Gra w co? Od kogo? Nie, to nie jest gra! Trwa debata i nie jestem jedyny! Poza tym zawsze czekam, aż inni wyrażą swoje zdanie, bo nie lubię wpływać na dyskusję. Czasami piszę posty i w ostatniej chwili decyduję się ich nie publikować...
W przypadku postów Ahmeda czasami czekam kilka dni przed publikacją : Lol: więc podejmujesz lekką próbę realizacji moich intencji...

Tak, niestety przyznaję, po części musiałem wyjść z rezerwy i stanąć po którejś stronie...!

Ale zrobiłem to, bo nie było (bardziej) bezpośrednich kwestii metafizycznych.

Jest jeszcze jeden powód, a mianowicie to, że po pewnym czasie, w obliczu pewnych potworności, jeśli nie zajmie się stronniczego stanowiska, nie będzie się już wiarygodnym: jest to obosieczne. Akceptuję ten błąd, ale jest on uzasadniony. Poza tym, jeśli chcesz być tak wybredny, powinieneś to zrobić także z tymi, którzy wspierają Naudina... I tam...

I tak nawet nie odpowiadają! : Mrgreen: : Chichot: To jest łatwiejsze!

A może niektórzy ludzie powinni wyjść z lasu. Ale jeszcze tam nie jesteśmy.

Widzisz, nawet nie przejmuję się twoimi pytaniami. Dobrze się czuję w głowie, wszystko jest przejrzyste i nie mam nic do ukrycia. Minusdewatt nie miał mojej cierpliwości.

Myślę, że zastosowano taką sztuczkę, aby odpowiedzieć humorem. Pozostało nam tylko tyle, jeśli nie chcemy stać się niegrzeczni :P
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 05/01/13, 09:45

Cóż, gdyby nie komentarze gadaniny typu minusdewatt, może pozwoliłoby to ludziom takim jak ja udzielić właściwych odpowiedzi na błędy popełnione w pomiarach pozornej superjedności Naudina!


nie wierzysz?


A wtajemniczony, który wie, o czym mówimy, dość szybko widzi, że nie możesz wypowiadać się na ten temat i wtedy Twoja wiarygodność zostaje uderzona, ale dla większości Twój komentarz pozostaje aktualny!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 05/01/13, 09:55

Wow, na moim skromnym poziomie powiedziałbym: może i dobrze : Lol:

Musisz zobaczyć...... 8)
0 x
BobFuck
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 04/10/12, 16:12
x 2




przez BobFuck » 05/01/13, 10:15

Sporo wynalazków dokonali goście w garażu... Mam ogromny szacunek do tych ludzi.

Asymilowanie tych ludzi do komików takich jak Naudin i Vialle jest obrazą dla AMHA.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 05/01/13, 10:18

Obamot napisał:Wow, na moim skromnym poziomie powiedziałbym: może i dobrze : Lol:

Musisz zobaczyć...... 8)



Wiem, że rozumiesz mój punkt widzenia i dlatego zadaję sobie trud omówienia tego z Tobą, w przeciwnym razie odważyłbym się zagrać w sarkazm z uśmiechniętymi małymi mężczyznami, a kiedy to robię, nie pachnie to dobrze, a zwłaszcza nie franczyza!
:?
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164