Silnik niewyczerpana energia ...

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

przez dedeleco » 07/06/12, 17:53

Z poważaniem,
więc zasadniczo insynuujesz, że nie jestem wystarczająco mądry, aby poprawnie przeprowadzić symulację w Solidworks, prawda?

czy znasz mnie przede wszystkim, żeby odpuścić sobie taki osąd na temat moich umiejętności? czy tylko Ty (Panie Programiście) wiesz, czym są elementy skończone i analizy numeryczne...

trochę skromności nie zaszkodzi, krótko mówiąc i żeby pozostać w temacie, zadaj mi obiektywne pytanie, zamiast komentować tu i ówdzie, zachowując się jak ekspert czy coś.....

wiadomość jest dla wszystkich!


Z poważaniem, snapshot w ogóle nie reaguje na wewnętrzną zawartość swojego programu do symulacji precyzyjnej, fizycznej i matematycznej!!

Zauważyłem, że w niektórych w wyniku ślepego zaufania do tego typu programów pojawiają się zasadnicze błędy.

snapshoot w ogóle nie reaguje na pierwsze punkty, na które zwróciłbym uwagę w tym programie:
1) hipotezy fizyczne, dobrze ugruntowane, z koniecznością zachowania energii, dobrze ugruntowane, w przeciwnym razie snapshoot od początku zakłada to, co chce wykazać w swojej symulacji, czyli niezachowanie energii, która stała się niewyczerpana !!
2) matematyka!!
i znowu, czy w elementach skończonych i analizach numerycznych ta zasada zachowania energii jest doskonale zapewniona bez najmniejszego przybliżenia?

Bez względu na to, jak wiele wyjaśniam, to proste, rygorystyczne rozumowanie wydaje się nie rozumieć rygorystycznego rozumowania, i kontynuuj, w okrężnych dyskusjach, zakładając od początku to, co chce znaleźć, niewyczerpaną energię, wierzyć w jego symulację jak w swoje sny!!
0 x
snapshoot
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 52
Rejestracja: 19/05/12, 22:53

przez snapshoot » 07/06/12, 17:54

moinsdewatt napisał:
snapshoot napisał: ...Kolejny jeszcze bardziej wymowny przykład: samoloty szkoleniowe dla astronautów, które symulują stan nieważkości, samolot znajduje się w ciągłym upadku lub prawie...


Ale on jest głupi.
To jest jego filozofia.

Tutaj wyskoczę z krzesła i wyceluję w dywan. Będę w stanie swobodnego spadania przez bardzo długi czas (wyrażony w mikrosekundach to duża liczba, to prawda), przez cały ten czas będę w ciągłym ruchu, co za wspaniałe posunięcie. :P


podając ten przykład samolotu, miałem na myśli, że JEŚLI upewnimy się, że (zakładając), że krzywa opadania samolotu jest nieskończenie duża lub długa, otrzymamy mechanizm o nieskończonej energii (nie lubię określenia „wieczny”, nawet jeśli brzmi bardziej „sprzedaj”), ale „niestety” samolot prędzej czy później uderzy w ziemię i mówię to we wstępie.

więc nie jestem głupi przy tej samej okazji.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

przez Christophe » 07/06/12, 17:55

Przestań bzdury!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140