Silniki jednostki Minato 40.000 sprzedane

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3

Re: pakiet Minato




przez Alain G » 16/06/10, 12:30

baralu napisała:Witam „ekspertów ekonologów”
W niektórych nadal widzę zmartwionych ludzi forums, zdrowia pana Minato.
Mam wątpliwości co do ich dobrej wiary ... a raczej jeśli ... wątpliwej!
To przesłuchanie idzie w parze z kwestionowaniem prawdziwości jego „ustaleń”, każdy usiłuje znaleźć powód: umarł, był szarlatanem, pojechałem do Japonii i go nie miałem. spełnione, jeśli o tym więcej słyszymy, to dlatego, że była to rura ...... itd.

Prawda jest taka, że ​​M. Minato przekazał swoje odkrycie, odmawiając jakiejkolwiek formy patentu, mając nadzieję, że MŚP w jego regionie zaczną produkować tę technikę i że te indukowane miejsca pracy umożliwią pracę wszystkim ludziom, których spotkają i którzy żyj nieszczęśliwie.

Silnik minato, poznałem go, Kupiłem to i używam go w domu od miesięcy, ale ... tak na marginesie, ty też z pewnością masz go w domu.
Widzę, że wy też jesteście w całkowitej ignorancji i najbardziej niszczycielskiej ... głupocie ....

To mój inżynier grzewczy, który mówiąc o mojej nowej instalacji grzewczej, powiedział mi: "Zamontowałem dla ciebie nową cyrkulator, zużyjesz znacznie mniej", pompa cyrkulacyjna to mały 150 watowy silnik umożliwiający mieszanie woda w rurach ogrzewania (w tym przypadku przez glebę), nowa ma 20 watów za taką samą pracę!
Wytłumaczyłem sobie ten cud ekonomiczny: „te nowe silniki są dziś używane wszędzie, za 3 lata nastąpiła elektryczna rewolucja”, bez hałasu, bo bez patentu, bez konkurencji, wszyscy są na tych samych warunkach technicznych bez możliwości odzyskania tego wynalazku w celu podniesienia ceny, wszyscy odnoszą korzyści .....
Przez ostatnie kilka lat miałem pytania bez odpowiedzi:
- dlaczego silniki samochodów elektrycznych nagle stały się tak wydajne?
- dlaczego moja pompa ciepła ma współczynnik wydajności, który wzrósł między starym dokumentem (2 lata) a zakupem?
- dlaczego linie tramwajowe mają mniej silników, zużywają mniej i jadą szybciej ....?
- dlaczego domowe urządzenia elektryczne zużywają coraz mniej, do tego stopnia, że ​​nastąpi przegląd systemu klasowego?

W rzeczywistości nazwa Minato zostanie zapomniana, ponieważ żaden patent jej nie potwierdza. Nasi drodzy producenci, konstruktorzy, projektanci nazywają się „silnik z magnesami trwałymi " do oryginalnego silnika Minato i zastępuje całą gamę tymi nowymi silnikami.

Tą odpowiedzią mam nadzieję położyć kres wieloletnim podejrzeniom, wątpliwościom, fałszywym oskarżeniom, oczernianiu, zazdrości.

„Dobrze jest mówić źle o innych”

Czy znasz firmę „Bombardier”, producenta samolotów i pociągów?
oto link, w którym można zobaczyć silnik Minato w jego blasku: silniki, które wyposażają marsylski tramwaj.
http://www.bombardier.com/fr/transport/durabilite/technologie/moteur-a-aimant-permanent-mitrac?docID=0901260d80048d1a

Pozdrawiamy!


Witamy w Econology!

Daleki jestem od chęci rozbijania imprezy, ale Mitrac to jedynie ewolucja technologii silnika, sterownika i zespołu odzyskiwania energii i nie ma nic wspólnego z silnikiem Minato!

Superkondensatory do magazynowania energii i zmniejszania zapotrzebowania podczas rozruchu oraz odzyskiwania podczas hamowania, silnik synchroniczny z magnesami trwałymi, który pozwala uniknąć zasilania wzbudzenia bardziej efektywnie niż klasyczne silniki szczotkowe, oraz elektronika mocy, która kontroluje zarówno napięcie, a nie tylko natężenie prądu, jak stare systemy.

Nic nadzwyczajnego ani przesadnie jednolitego, a jedynie zastosowanie 3 najnowszych technologii, które połączyły, aby stworzyć bardziej wydajną i energooszczędną całość!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
baralu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/06/10, 17:43




przez baralu » 16/06/10, 13:04

Minato jest po prostu kolejnym wynalazcą i nigdy nie twierdził, że jest ojcem synchronicznego silnika elektrycznego z magnesami trwałymi.

twoje dowody są oczywiste!!

Minato niczego nie wymyślił, po prostu ulepszył... (albo nie znasz procesu).

Po prostu to ulepszył, jak to robią wszyscy producenci w każdej branży, dawno nie było wynalazku, który wstrząsnął światem!
Jednak jego zastosowanie sprawiło, że sprawy poszły do ​​przodu!

Odzyskiwanie energii hamowania było istotne już wtedy, gdy pociągi z rudą Pennaroya zjeżdżały z doliny Maurienne w 1952 r. Firma Mitrac nie wprowadziła innowacji w tej dziedzinie, dodała trochę elektroniki oraz kilka nowych procesów dostępnych w sektorze mechanicznym i elektrycznym.

Wszyscy znamy (mam nadzieję) komercyjny motyw przewodni, który ignoruje dane zebrane od konkurencji i podkreśla to jako innowację u siebie....

Właśnie zadałem pytanie w oddziale fabryki „Danfoss” niedaleko mnie, sprzedawcy (z którym piję kawę): „minato..tak, ale tutaj mówimy o magnesie trwałym”, to jest bardziej profesjonalne”

moje zainteresowanie: że mój rachunek jest najniższy, to jeśli chcesz potwierdzić, że to Monita lub zaklinacz Merlin, lub minato, kto lub co zrobił, nie ma to większego znaczenia, główną atrakcją jest to, że ta dyskusja pomaga mi przejść czas.
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 16/06/10, 13:23

Barulu

Ten układ napędowy, za wyjątkiem superkondensatorów, został opracowany przez firmę GM wraz z pojazdem elektrycznym i to było na długo przed Minato!

O tym, że stosując silnik przeznaczony na napięcie, wiemy od dawna, to dla wtajemniczonego w motoryzację!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/06/10, 14:21

Baralu jest niegrzeczną postacią i zasługuje na policzek! : Evil:

Witam „ekspertów ekonologów”
W niektórych nadal widzę zmartwionych ludzi forums, zdrowia pana Minato.
Mam wątpliwości co do ich dobrej wiary ... a raczej jeśli ... wątpliwej!


Nie pozwalamy sobie na takie gadki, kiedy lądujemy na forum a zwłaszcza wobec jednego z mówców, który zawsze był uważany za jednego z najbardziej uprzejmych (Hej, staruszkowie, czy się mylę?)

Zwracam więc uwagę na nowego dzieciaka:

1) witryna automatycznie generuje wyrażenie „ekspert ekonolog”: jeśli chcesz złożyć skargę, idź do Christophe!

2) Nigdy nie pozwolę, aby moja dobra wiara była kwestionowana: mam prawo popełniać błędy (słoń bardzo się myli, to wiadomo)

3) Chyba nie popełniłem błędu: po prostu zauważyłem, że nie rozmawiamy już o panu Minato i zaniepokoiłem się tym, podejrzewając lub obawiając się, że po raz kolejny mamy do czynienia z częstym w tej dziedzinie oszustwem. Należę do osób na tej stronie, które nie mają zwyczaju mylić pęcherzy z latarniami.

4) wszyscy jesteśmy gotowi się uczyć: gdybyś grzecznie przyszedł z linkiem do dokumentu, oszczędziłbyś mi tego postu!

5) zakładając, że masz rację (co ostatecznie by nas uszczęśliwiło), udowodnij to! (Nie chodzi o to, że istnieją nowe silniki, które… ale że są one bezpośrednio inspirowane Minato lub są bardzo zbliżone do Minato, jeśli w ogóle istniały)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
boubka
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 950
Rejestracja: 10/08/07, 17:22
x 2




przez boubka » 16/06/10, 15:16

cześć baralu
tylko dwie wiadomości i dla mnie nie jesteś wiarygodny.
nie masz wiarygodnych źródeł tego, co mówisz: mój inżynier ds. ogrzewania, sprzedawca z Danfos, z którym piję kawę...
Prawda jest taka, że ​​pan Minato

i oczywiście znasz prawdziwą prawdę i oczywiście dajesz nam nauczkę i masz nas za idiotów...
Widzę, że ty też tkwisz w totalnej i niszczycielskiej niewiedzy.......głupota...
- dlaczego silniki samochodów elektrycznych nagle stały się tak wydajne?
- dlaczego moja pompa ciepła ma współczynnik wydajności, który wzrósł między starym dokumentem (2 lata) a zakupem?
- dlaczego linie tramwajowe mają mniej silników, zużywają mniej i jadą szybciej ....?
- dlaczego domowe urządzenia elektryczne zużywają coraz mniej, do tego stopnia, że ​​nastąpi przegląd systemu klasowego?
kolejny nonsens: większość tych silników jest inna.







Tą odpowiedzią mam nadzieję położyć kres wieloletnim podejrzeniom, wątpliwościom, fałszywym oskarżeniom, oczernianiu, zazdrości.

„Dobrze jest mówić źle o innych”
i to trwa... Wiem... Wierz mi na słowo itp. itd.
Czy znasz firmę „Bombardier”, producenta samolotów i pociągów?
i żeby było łatwiej, przytaczamy jednego lub dwóch znanych producentów silników, którzy nigdy nie mówią o minato!
i wciąż bez żadnych dowodów i źródeł.

Minato to po prostu kolejny wynalazca... Minato niczego nie wymyślił, po prostu ulepszył...
pewne sprzeczności po drodze



Wszyscy znamy (mam nadzieję) komercyjny motyw przewodni, który ignoruje dane zebrane od konkurencji i podkreśla to jako innowację u siebie....
utopimy truciznę trochę bardziej...
Właśnie zadałem pytanie w oddziale fabryki „Danfoss” niedaleko mnie, sprzedawcy (z którym piję kawę): „minato..tak, ale tutaj mówimy o magnesie trwałym”, to jest bardziej profesjonalne”
przedstawiciel handlowy oddziału „danfos”… kolejne źródło z 2 kulami.
interesuje mnie to, że mój rachunek jest najniższy, więc jeśli masz ochotę powiedzieć, że to Monita, Czarodziej Merlin lub Minato zrobił kto lub co, nie ma to większego znaczenia
jeśli to nie ma znaczenia, to po co cokolwiek mówisz... sprawiając, że wyglądamy na głupców
Główną atrakcją jest to, że ta dyskusja pomaga mi zabić czas.
jak niegrzecznie. dla ludzi, którzy Cię czytają, a przede wszystkim kompromitujesz siebie

prawda leży gdzie indziej... ale na pewno nie u ciebie : Evil:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 116