Pytanie problem miksu energetycznego we Francji

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
kryxx
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 28
Rejestracja: 14/11/07, 08:47

Pytanie problem miksu energetycznego we Francji




przez kryxx » 23/07/09, 15:52

Bonjour à tous,
głupie pytanie dotyczące miksu energetycznego.
Weźmy przypadek, w którym za pośrednictwem dachu osoba fizyczna lub firma (rodzaj rolniczy) lub lepiej, integrator, jak to się dzieje na co dzień, jak bezpośrednie elektrownie słoneczne naziemne... z pewnością produkuje, ale za odsprzedażą stoi ErDF. Czy jest to korzystne dla koszyka energetycznego EDF (np. spadek mojego udziału energii jądrowej od czasu zakupu fotowoltaiki lub produkcji biomasy) lub dla firmy, która instaluje i produkuje?

Słyszę stąd, jak haro mówi: ouhhhhhhhhh, nie jest stworzona po to, aby odsprzedawać panele fotowoltaiczne firmie EDF. Tak, wiem, ale jest nam to prezentowane codziennie i sprzedawca przyszedł mi to przedstawić w ten sposób.

Jaka jest Twoja świadoma opinia na ten temat?
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 253