Badania Drewno Rynku Energii

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
fredetsabie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/04/09, 18:31

Badania Drewno Rynku Energii




przez fredetsabie » 11/04/09, 18:37

Witam,
Jestem w trakcie tworzenia firmy zajmującej się przetwórstwem i sprzedażą drewna opałowego, a Twoja opinia będzie dla mnie interesująca.
Możesz skopiować/wkleić poniższy link, który jest po prostu badaniem rynku, które pozwoli mi negocjować moje pożyczki.
Z góry dziękuję.
Z poważaniem,
Fryderyk.
http://www.abc-energie.fr.nf/
0 x
Korben Dallas
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 194
Rejestracja: 29/08/07, 09:46
Lokalizacja: Wycieczki




przez Korben Dallas » 12/04/09, 17:09

Witam,

Wypełniłem tę ankietę, ale oto kilka komentarzy:
- Dla wielu gospodarstw domowych budżet „tylko na ogrzewanie” nie jest łatwy do oszacowania. Bardzo często wykorzystywana energia nie jest wykorzystywana jedynie do ogrzewania (np. do gotowania, podgrzewania ciepłej wody użytkowej). W mojej ocenie zebrane dane będą zatem błędne.
- Nie bardzo rozumiem, jakie oferty handlowe mogłaby mi zaproponować ABC Energys, nie mając dokładnego pojęcia, co ta firma sprzedaje. W związku z tym na pytanie „czy chciałbyś otrzymać ofertę handlową od ABC Energy” odpowiedziałem negatywnie.
0 x
fredetsabie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/04/09, 18:31




przez fredetsabie » 13/04/09, 08:45

Witam,

Przyjmuję do wiadomości Twoje uwagi.
Spółka jest w trakcie tworzenia i jej główną działalnością będzie marketing energii drzewnej.

Frédéric
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 255