FRANCJA GEOTHERMIE: stowarzyszenie klientów pokrzywdzonych

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Spory FG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/03/09, 08:49

FRANCJA GEOTHERMIE: stowarzyszenie klientów pokrzywdzonych




przez Spory FG » 02/03/09, 09:00

:płakać: Nasze stowarzyszenie zrzesza – w całej Francji – klientów będących ofiarami FRANCJA GEOTERMALNA i jej koncesjonariuszy w celu zorganizowania i wdrożenia ich odwołań prawnych i procedur.
CzłonkowieKolektyw klientów-ofiar FRANCE GEOTHERMIE„posiadają możliwość podjęcia działań cywilnoprawnych przeciwko spółce dominującej FRANCJA GEOTERMALNA a z drugiej strony w postępowaniu cywilnym lub karnym przeciwko lokalnemu koncesjonariuszowi, którego są ofiarami.

Szkody poniesione przez naszych członków mają różny charakter: złe wymiary instalacji i w konsekwencji wyceny, słaba jakość wykonania, porzucanie lokalizacji (w przypadku upadłych dealerów FG), nieefektywne systemy grzewcze nadmiernie zużywające kWh na poziomie pompy ciepła, złe projektowanie i/lub budowa systemów gromadzenia i wierceń, złe obliczenia ulgi podatkowe, brak odpowiedzi na wezwania listem poleconym, ustne obietnice modernizacji opuszczonych obiektów, za które już zapłacono... częściowo refakturowane przez „sklep ogólnospożywczy” w sąsiednim dziale.. .

Ostatecznie szkody poniesione przez klientów będących ofiarami wahają się od 3.000 80.000 do XNUMX XNUMX euro, nie licząc odszkodowania i odsetek...

Odwiedź stronę internetową naszego stowarzyszenia, aby nie popełnić tych samych błędów, które my popełniliśmy. Jeśli dotkną Cię te niepowodzenia, możesz dołączyć do nas i skorzystać z skutecznego środka prawnego za pośrednictwem naszego stowarzyszenia, wypełniając formularz na stronie „kontakt” w naszej witrynie http://www.collectif-france-geothermie-74.com/
Ostatnio edytowane przez Spory FG 02 / 03 / 09, 13: 39, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 02/03/09, 10:15

No cóż, takie są „porażki” notowania na giełdzie i 3-cyfrowego wzrostu w ciągu kilku lat…

Zamieszczam link do zaproszenia na świadka z UFC de France Géothermie: http://www.quechoisir.org/pages/appels- ... 3604D3.htm

Ten artykuł na Twojej stronie wyraźnie pokazuje, że dysfunkcje są również wewnętrzne FG, jeśli traktujesz swoich franczyzobiorców w ten sposób, nie powinieneś się dziwić, że traktujesz niektórych swoich klientów jak śmieci:

Obraz

Teraz 200 niezadowolonych klientów na 12 000 to „tylko” 1.7%…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 02/03/09, 10:55

FG nie jest notowana na giełdzie, ostatecznie nie powinno się to zdarzyć... a jednak jestem pewien, że kilka miesięcy temu czytałem coś takiego (prawdopodobnie notowanie na wolnym rynku)!
0 x
Spory FG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/03/09, 08:49

Odpowiedź Prezesa Kolektywu „FG& Klient-Ofiara




przez Spory FG » 02/03/09, 13:36

Dziękuję Christophe. W rzeczywistości nasz zbiór opinii klientów-ofiar FG wygenerował 20 odpowiedzi za pośrednictwem abonentów w ostatnim tygodniu lutego, jeszcze zanim marcowy numer Que Choisir trafił do kiosków...

Z poważaniem,

Dominik Le Brun

Kod: wybierać

contact @ collectif-france-geothermie-74.com
0 x
jafry26
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 30/03/10, 13:09




przez jafry26 » 01/04/10, 13:06

Na szczęście od tego czasu wszystko się zmieniło...
Naprawdę zastanawiam się, czy niektórym osobom, które dały pieniądze na ich obronę, udało się odnieść sukces?
:zmarszczyć brwi:
Nierzadko powstają stowarzyszenia obrony konsumentów, w przypadku których chodzi oczywiście o przekazanie pieniędzy na pokrycie kosztów prawnych i „skarbnik” z tego się utrzymuje. Nie twierdzę, że tak jest w przypadku tego stowarzyszenia, ale ostrożności nigdy za wiele, jak wskazano tutaj (znalazliśmy też pana Lebruna, czy miałby w tym interes?!). http://forums.france3.fr/france3/Le-forum-des-regions/association-geothermie-juridique-sujet_1678_1.htm
0 x
Avatar de l'utilisateur
RV45
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 89
Rejestracja: 05/03/06, 09:10
Lokalizacja: 45 Orleans FRANCJA
x 1




przez RV45 » 03/10/10, 15:20

Witam,

Czy wiesz, gdzie jest France Géothermie i kolektyw obronny, strona już nie działa?
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 22/10/10, 00:11

Oszustwo w oszustwie lub dezinformacja ????????
strona stowarzyszenia zniknęła!!
http://attentionalassociationfrancegeot ... press.com/
Wierzę, że wiele osób im zaufało i wypisało czek na ten kolektyw. Wyobrażam sobie również, że dali się oszukać, zmuszając ich do przyjęcia zbiorowego podejścia i czekania na konkretne działania. Dzisiaj bez większych problemów uzyskałem pomoc od innego dealera France Géothermie: poprosiłem tylko o dokończenie pracy i ogrzanie na zimę! Myślę, że gdybym miała kontakt z tym kolektywem, straciłabym nie tylko 1 euro, ale też moja praca nie mogłaby zostać dokończona, wiedząc, ile czasu zajmuje sprawiedliwość.
0 x
dbercy
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 18/07/09, 19:38




przez dbercy » 29/11/10, 20:26

Do chwili obecnej FG również jest w złym stanie: w procedurze tworzenia kopii zapasowych!!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 282