Technologia, która przeszkadza żołnierzom

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
gastonl2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 14/02/08, 04:14
Lokalizacja: Maniwaki, Quebec, Kanada

Technologia, która przeszkadza żołnierzom




przez gastonl2 » 14/02/08, 16:55

:zmarszczyć brwi: Od 30 lat szukam finansowania na projekt badawczy, który ma na celu opracowanie bocznej turbiny wydechowej.
Projekt ten zwrócił uwagę producentów broni, ponieważ na zaawansowanych etapach projektu wyrzutnia kosmiczna jest częścią programu badawczego.
Turbina ta teoretycznie mogłaby osiągnąć dynamiczny współczynnik sprawności cieplnej ponad trzydzieści procent, nawet w środowisku naddźwiękowym.
Oznaczałoby to ładunek na orbitę Ziemi przy mniej niż 3% energii potrzebnej do wykonania tej samej pracy z rakietami.
Chciałbym pracować w ramach fundacji badawczej pod egidą ONZ, aby chronić patenty międzynarodowych firm zbrojeniowych.
Pierwszymi sprzedawanymi produktami byłyby małe przenośne turbiny o masie około 10 kilogramów, które zostałyby wykorzystane do wymiany palników olejowych w naszych systemach grzewczych.
Te same turbiny mogłyby być stosowane w pojazdach hybrydowych i umożliwiłyby zastąpienie ich turbinami stosowanymi w systemach grzewczych, gdy są uszkodzone do naprawy.
Turbiny systemów grzewczych byłyby wyposażone w alternator o mocy około 25 kilowatów i byłyby uruchamiane w przypadku awarii sieci, dając w ten sposób użytkownikowi alternatywne źródło energii elektrycznej.
Ta turbina może spalać kilka paliw płynnych lub gazowych.
Jednostka badawcza zbada możliwość wykorzystania drewna i innych materiałów stałych jako paliwa.
0 x
W razie potrzeby oddam swoje życie, aby zbudować lepszy świat.
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 14/02/08, 17:32

Halo

Uh ... i wojsko w tym wszystkim


Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 14/02/08, 17:42

Cześć Gastonl2,

:: Jeśli napiszesz tego rodzaju oświadczenie w Internecie, a Twój wynalazek ma prawdziwie strategiczne znaczenie militarne, z pewnością otrzymasz „poufną obronę” przed tobą, kiedy będziesz składać wniosek.

To znaczy, że nie będziesz w stanie złożyć patentu, ponieważ armia umieści na nim grapin, czyli odwrotnie niż zamierzony cel, jeśli dobrze cię zrozumiem ...

W każdym razie życzę powodzenia i sukcesów w twoim projekcie.

Wkrótce.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15989
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5187




przez Remundo » 14/02/08, 17:45

bpval napisał:Halo

Uh ... i wojsko w tym wszystkim


Ciao


Myślę, że Gastonl2 sugeruje, że jego turbina byłaby strategiczna dla umieszczania pojazdów kosmicznych na orbicie przy niższych kosztach energii, takich jak satelity szpiegowskie lub geostrategiczne „suszone śliwki” ...

@+
0 x
Obraz
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 14/02/08, 18:02

Halo

Nie chcesz powiedzieć więcej?

W przeciwnym razie, dlaczego ta pierwsza wiadomość?

Wybór Cornelian ???

powodzenia

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/02/08, 18:28

Drogi Gastonlu2,

Mile widziane.
Przeczytałem twój tekst 5 razy, nie bardzo rozumiem, w jaki sposób turbina okrążyłaby ładunek, pcq w próżni Nie widzę zbyt dobrze, jak by to działało.

Dla osób takich jak ty dostępnych jest kilka opcji:

1) publikujesz wszystko w Internecie, denerwujesz przemysłowców do maksimum, ale do widzenia patenty i tantiemy. W końcu przemysłowcy opatentują różne warianty: od ciebie zależy ich przewidywanie.
2) czekasz ... Bóg wie co? Może kradniemy plany i doprowadzamy cię do upadku. W każdym razie bez prototypu nikogo nie przekonasz.
3) bierzesz patent, a jeśli twój wynalazek jest ważny, zobaczymy go za 25 lub 50 lat w sektorze cywilnym.

Jeśli publikujesz w Internecie, zrób to na kilku serwisach jednocześnie (3 lub 4, a nawet więcej). Publikuj w formacie pdf tak, aby wynalazek szybko trafił na kilkaset komputerów, zanim „zniknie” z witryn.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
bpval
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 561
Rejestracja: 06/10/06, 17:27




przez bpval » 14/02/08, 19:13

dobry wieczór

Dobra robota Elephant
Tak ogólnie myślę

Nareszcie trzydzieści lat ... żeby producenci uzbrojenia nie dali się przekonać, to dużo ... NIE?

Stąd pytanie
"Nie chcesz powiedzieć więcej?"

Szczere pytanie
Czy istnieje związek między wspomnianymi przemysłowcami a wojskiem?

Dziwne ....

Ciao
0 x
PIF PAF POUM
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/02/08, 19:29

Szczere pytanie
Czy istnieje związek między wspomnianymi przemysłowcami a wojskiem?


W tempie, w którym pracują, tak! : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
gastonl2
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 14/02/08, 04:14
Lokalizacja: Maniwaki, Quebec, Kanada

Technologia, która przeszkadza żołnierzom




przez gastonl2 » 14/02/08, 21:49

:| Minęło 15 lat, odkąd moje patenty zawiodły i nawet dzisiaj nadal walczę o swoje przetrwanie.
W wieku 65 lat byłem już ofiarą co najmniej 10 prób zamachu.
Zrozumiesz, że jestem pod wysokim nadzorem tajnych służb kilku krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Chin, Francji i wielu innych.
Moje życie to prawdziwa powieść szpiegowska.
Dziękuję niebiosom, że wciąż żyję.

Wojsko zawsze jako pierwsze rozpatruje wnioski o patenty. Dlatego zawsze znajdują się w czołówce postępu naukowego, aby zachować strategiczne korzyści, jakie nauka może im przynieść.

Możliwość osiągnięcia prędkości orbitalnej przy bardzo małej energii wynika z faktu, że ta turbina może działać prawidłowo, nawet jeśli przepływy w komorze spalania są naddźwiękowe. Eliminuje to potrzebę transportu ciekłego tlenu niezbędnego do silników rakietowych. Ogromny zbiornik amerykańskiego promu kosmicznego zawiera 5 części tego tlenu i jedną część wodoru, paliwa.
Wiedząc, że ta turbina wykorzystuje tlen z atmosfery do działania z prędkością naddźwiękową, zbiornik ten nie jest już potrzebny, zmniejszając masę startową o ponad 80%.
Kilka innych technik napędu zostanie dodanych do tego ostatniego, aby umożliwić mu osiągnięcie prędkości orbitalnej przed opuszczeniem górnej atmosfery.
Podanie dodatkowych informacji jest po prostu nie do pomyślenia.

Dwóch światowej sławy naukowców: Sam Altman, jeden z inżynierów, który stworzył NASA i kanadyjską agencję kosmiczną, oraz Jack Odgers, jeden z inżynierów, który zaprojektował silniki dla naddźwiękowego Concord, pomogli rozpocząć zbiórkę pieniędzy. w związku z tym projektem, ale po jego prezentacji w National Research Council w Ottawie w Kanadzie wystąpił bunt tarczy ze strony urzędników federalnych.
Moi przyjaciele poradzili mi, żebym nie walczył dalej o ten projekt, ponieważ obaj byli przekonani, że mi się nie uda.
Postępowałem zgodnie z ich radą i zwróciłem zaciągnięte długi za patent i starania o zbiórkę pieniędzy.
Straciłem wszystko, co w to zainwestowałem.

Jestem jednak przekonany, że nadszedł czas, aby ponownie umieścić ten projekt na szynach, ponieważ pomoże on zmniejszyć emisję CO2 w branży transportowej i ogrzewanie naszych budynków, umożliwiając jednocześnie stosowanie bardzo szerokiej gamy paliw. odnawialne warzywa.
0 x
W razie potrzeby oddam swoje życie, aby zbudować lepszy świat.
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 14/02/08, 23:01

Jedno słowo: szacunek!

1) Myślę, że chcieliśmy cię tylko przestraszyć: kiedy chcemy kogoś usunąć, robimy to przez profesjonalistów, a on nie ma szans.
2) rób to, co nakazuje twoje sumienie
3) w każdym razie powiedz sobie, że gdyby twoja technika była tak ekscytująca, zostałaby zastosowana z tobą lub bez ciebie.
Po prostu utrudniasz interesy finansowe.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 174