Sklep internetowy sprzedający materiał „ekologiczny”

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
narośl
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 07/02/07, 11:18

Sklep internetowy sprzedający materiał „ekologiczny”

przez narośl » 07/02/07, 11:22

Witam,

Właśnie odkryłem stronę internetową, która wydaje mi się innowacyjna. Odkrywamy różne sposoby oszczędzania energii (od najprostszych do najbardziej skomplikowanych).

nospam

daj mi swoją opinie.

Z góry dziękuję,

narośl
0 x
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód

przez paotop » 07/02/07, 11:35

SPAM ::
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8

przez renaud67 » 07/02/07, 11:40

: Mrgreen: ho, wielki zły facet, który dostaje darmową reklamę : Mrgreen:
szybko mod, aby usunąć link : Evil:
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
narośl
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 07/02/07, 11:18

przez narośl » 07/02/07, 11:47

renaud67 napisał::mrgreen: ho, wielki zły facet, który dostaje darmową reklamę : Mrgreen:
szybko mod, aby usunąć link : Evil:


?

pardon? Nie rozumiem.
0 x
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód

przez paotop » 07/02/07, 12:01

oznacza to, że bardzo przypomina to bezpłatną reklamę linku do witryny sprzedaży online..... :zmarszczyć brwi:

zwany także SPAMem : Chichot:
0 x
narośl
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 07/02/07, 11:18

przez narośl » 07/02/07, 12:09

paotop napisał:oznacza to, że bardzo przypomina to bezpłatną reklamę linku do witryny sprzedaży online..... :zmarszczyć brwi:

zwany także SPAMem : Chichot:


Więc tak zrozumiałem, z tą różnicą, że nie taki był mój zamiar, za co przepraszam.

była to po prostu inicjatywa, która wydała mi się interesująca.

jeszcze raz przepraszam
0 x
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód

przez paotop » 07/02/07, 13:59

Nie ma nic złego w tym, aby wiedzieć, ale istnieje wiele witryn handlowych oferujących tego typu produkty i czasami lepiej jest cofnąć się o krok i przestudiować bazar, zanim je zareklamujesz.

w przeciwnym razie mile widziani nawet na ekologii : Chichot:

strona jest obszerna i różnorodna forums bardzo aktywny, masz dość, żeby zająć ci długie godziny przeglądania stron i na pewno znajdziesz tematy, które cię zainteresują i prawdopodobnie cię nauczą :P

więc jeśli nie zatrzymujesz się tu tylko, by zareklamować sprzedawcę (jak to niestety często ma miejsce), witam Cię na tej stronie i jej forums.
0 x
narośl
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 07/02/07, 11:18

przez narośl » 07/02/07, 14:15

dziękuję paotop,

masz rację, jest wiele rzeczy do nauczenia się forums.

Powtarzam się, ale w moim podejściu nie było nic komercyjnego, po prostu chciałem podkreślić fakt, który uważałem za innowacyjny. bo jeśli chodzi o surfing to w tej branży nie jestem wcale zły. z drugiej strony prawdą jest, że do tej pory nie byłem bardzo forums.

:D
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

przez Targol » 07/02/07, 14:24

Tak, ten link nie wydaje mi się aż tak obrzydliwy. Oczywiście jest to witryna komercyjna; jednak oferowane produkty nie są pozbawione pewnego związku z ich tematyką forums.

Więc wychodzę. Jeśli inny mod (lub nasz wspaniały ouebmaster - slurp, slurp : Chichot: ) znajdzie w nim jakąś wadę, zawsze może ją potem usunąć. Nie jest to gorsze od niektórych reklam typu „google dodaje”, które pojawiają się w witrynie.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
narośl
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 07/02/07, 11:18

przez narośl » 07/02/07, 14:42

dziękuję targol,

Myślałam, że zwariowałam i napisałam coś zupełnie nie na miejscu. uspokajasz mnie trochę.
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 375