Przyszłość energetyczna: kuchnia

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
dobrze
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 09/01/07, 09:48

Przyszłość energetyczna: kuchnia




przez dobrze » 09/01/07, 09:50

Witam wszystkich,

Do ogrzewania mojego nowego domu w sercu Tarn zdecydowałem się na „solopack” firmy Avenir Energie.
Materiał z góry wydaje się być dobrej jakości

Sam zainstalowałem podgrzewaną podłogę i 200m² czujników pod 60cm ziemi
z drugiej strony wolałem mieć zamontowaną część „hydrauliczną”, bo bałem się, że tego nie przejdę

w sumie wychodzę za około 10.000 XNUMX euro

z drugiej strony jestem bardzo niezadowolony z mojego zatwierdzonego instalatora (którym jest firma Schmidt Géothermie z siedzibą w Ariège)
Musiałem czekać 3 miesiące na przyjazd technika i dokończenie montażu (co uniemożliwiło mi wylanie płyty)
i teraz czekam 4 miesiące na oddanie mojej instalacji do użytku (bezpłatnie) (nie będę mogła się ruszać!!!!)

Wysyłałem maile, listy bez rezultatu (absolutna cisza!!!)
więc mam kłopoty...

Właśnie wysłałam list z AR i dalej czekam... Czuję, że to się źle skończy.
Przy remoncie domu miałem do czynienia z wieloma rzemieślnikami ale z tymi są naprawdę najgorsi!!!!

marzec
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 09/01/07, 10:24

Jedyne rozwiązanie na takie szaleństwa: resztę zapłacić dopiero na koniec pracy... Jakby cudem, generalnie idzie to znacznie szybciej. : Chichot:

Chyba że jest oczywiste, że przedsiębiorstwo znajduje się w trudnej sytuacji... w takim przypadku dostępnych jest niewiele środków...
Ostatnio edytowane przez Christophe 12 / 01 / 07, 18: 52, 1 edytowany raz.
0 x
dobrze
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 09/01/07, 09:48




przez dobrze » 11/01/07, 08:50

To właśnie powinienem był zrobić, ale praca zajęła mi bardzo dużo czasu...
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 11/01/07, 09:35

Miałem taki problem z kilkoma rzemieślnikami.

Tak naprawdę w pierwszej kolejności udają się na tereny, gdzie grożą im kary za spóźnienie (obiekty publiczne lub prywatne, ale naliczane przez firmy architektoniczne, które monitorują postęp prac).

Biedny człowiek płaci cenę; poza tym nie lubią, gdy ktoś wykonuje część pracy. Mnie też się to przydarzyło, ale nie hydraulikowi, który mówił poważnie.

Czy posiadasz ubezpieczenie pomocy prawnej? Bardzo pomaga ich poruszanie. Ogólnie rzecz biorąc, bierzemy to tylko po problemach!!!......tanie 70 euro / rok.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
egipska
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 09/01/07, 16:45




przez egipska » 12/01/07, 09:45

Witaj Goolicie
w tego typu problemach może pomóc stowarzyszenie konsumentów, czyli podpisać się pod tym, co wybrać, czyli 60 milionami konsumentów
0 x
geotermia schmidta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 15/02/07, 10:21

Schmidt




przez geotermia schmidta » 15/02/07, 10:50

w Goulitgnac
niezbyt poprawne, proszę pana, publikować kłamstwa w Internecie.
na formularzu zamówienia, który podpisałeś w SCHMIDT-geothermie, nie ma mowy o montażu, bo chciałeś to zrobić sam, dlatego nie odpowiadamy za opóźnienie, więc skąd opóźnienie w wylaniu wylewki, skoro sam montowałeś podgrzewaną podłogę, więc możesz wlać wodę, a następnie ją nalać, więc jeśli nie Ty, nie będzie żadnych opóźnień z naszej strony.
zaraz po zakończeniu montażu na Państwa prośbę rozpoczęliśmy prace nad tymczasowym kablem do garażu członka rodziny znajdującego się obok, w celu wysuszenia płyty pod położenie płytek
Następnie wystarczyło tylko podłączyć ostatni kabel przez elektryka po zakończeniu instalacji, PRZEZ CIEBIE

gdzie jest nasza odpowiedzialność?
W rzeczywistości poprosiłeś nas o drugie uruchomienie, ponieważ elektryk nie był w stanie zlokalizować dwóch przewodów termostatu.
nasz technik po prostu zamienił dwa luźno połączone przewody i generator działał poprawnie, co można rozpoznać.

drugie uruchomienie, chociaż nie było konieczne, nie pobrano za nie rachunku
Dziękuję za przywrócenie tutaj prawdy, łatwo jest anonimowo składać publiczne donosy bez konsekwencji
Panie „Goulit”, ma Pan nasze dane kontaktowe

Jeana Marii Schmidta
kierownik SCHMIDT-GEOTHERMIE
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 15/02/07, 11:00

Hmm, zanim podejmiemy decyzję, musimy wiedzieć, kto jest kim w tej sprawie?

Avenir Energie=SCHMIDT-GETERMIA?
0 x
dobrze
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 09/01/07, 09:48




przez dobrze » 26/04/07, 09:13

Schimdt jest instalatorem zatwierdzonym przez Avenir-Energie w Midi-Pyrénées

proszę nie mylić donosu z zeznaniem Panie Schmidt!!! nie żyjemy już w czasach Vichy...

Od czasu moich zeznań wszystko się ułożyło i mogę bez problemu cieszyć się geotermalnym ogrzewaniem podłogowym.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 26/04/07, 10:36

Więc wszystko dobre, co się dobrze kończy? Dlatego od czasu do czasu pomocne jest małe zeznanie typu „tyrana”. :)
0 x
brawo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/02/09, 19:21

PRZYRODA I ENERGIA POŁUDNIE




przez brawo » 21/02/09, 19:34

W var 83 dużo problemów, Zainstalowano 2 pompy ciepła, które ciągle się wyłączają, w układzie jest nieszczelność, którą należy uzupełniać co 5 dni, instalacja została wykonana bez oceny, bez sprawdzenia obwodu na ziemi i nie wyjaśnienie działania, system jest uszkodzony i nie odbierają telefonu.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 335